urban exploration (Сталкерство; индастриал; ... )

Подорожі Україною та світом не в походному форматі
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#31 Повідомлення PT » 08 вересня 2008, 23:37

Ідемо у суботу, орієнтовно о другій годині.

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#32 Повідомлення Chogory » 12 вересня 2008, 15:22

Я піти не зможу.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#33 Повідомлення PT » 14 вересня 2008, 08:11

Сходили я,Катя та Саша. Було цікаво - побачили мажорну слалом-трасу для каяку,водоспад, подивилися як проходить процес очистки у біологічних ставках, полазили пісчаними барханами та болотами.

Що у звіті неправда - так це смерділо добряче, ну й вода у магістральному каналі БСА ніфіга не чиста!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#34 Повідомлення PT » 21 січня 2009, 13:41

Після Горлівку під час тріпу на Донбас у мене виникло бажання поїхати туди на вихідні саме по індустріальним обєктам. Певен що якщо пошукати в інеті то можна буде знайти багато що цікавого ( шахти,якийсь напівзакриті заводи, кинуті мешканцями райони у депресивних містечках тощо). Можна і не на Донбас, а наприклад кудись в Кріворізський басейн

Хтось ще підтримує таку ідею?

Аватар користувача
Ромашка
Активний користувач
Повідомлень: 440
З нами з: 23 січня 2007, 23:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#35 Повідомлення Ромашка » 21 січня 2009, 14:29

я бі поехал, только по холоду как-то не очень хочеться

Аватар користувача
Катюха
Активний користувач
Повідомлень: 295
З нами з: 16 квітня 2007, 21:42
Контактна інформація:

#36 Повідомлення Катюха » 21 січня 2009, 15:28

я не против была бы покататься.

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

#37 Повідомлення Klimich » 21 січня 2009, 21:05

поддерживаю. когда потеплеет. сейчас мы некоторые териконы можем не взять без кошек (если они покрыты льдом) :wink:
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#38 Повідомлення PT » 22 січня 2009, 14:18

ок, буду дивитись по погоді. орієнтовно на лютий-початок березня .
так само почну розробляти програму. Якщо у когось є конкретні пропозиції - готовий вислухати

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

#39 Повідомлення MadLis » 25 грудня 2009, 12:48

http://raskalov-vit.livejournal.com/47497.html#cutid1
...так что попасть очень реально, сейчас

в новом году подумаем, что-то с доступом туда
если у кого есть какие мысли пишете, можно в лс

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

#40 Повідомлення Zuxel » 05 січня 2010, 12:49

Угу. Попасть то реально... и не только на верхушку моста.
Из той же ссылки:
"В общем, дверь через которую я как бы заходил, кто-то взял и подпер деревяшкой и железной херней внизу, значит мне пришлось вскрыть 5 шторок что бы протолкнуть разводник и как нибудь сдвинуть деревяшку и открыть дверь. В итоге во всем мосту внутри неожиданно включился свет. Примерно минут 40 попотев я все таки вылез, снял жилетку, спрятал разводник. Пошел к автобусную остановке и начал ждать автобус к Петровке, когда проезжал мимо одной из опор, стояла пятерка с ментами и монтер копошился у двери."
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
forest
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 03 лютого 2011, 14:20

Re: urban exploration (Сталкерство; индастриал; ... )

#41 Повідомлення forest » 13 жовтня 2011, 09:35

Нынче туда так попадают, в тупую:
http://www.youtube.com/watch?v=XjAMdbEX ... r_embedded

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: urban exploration (Сталкерство; индастриал; ... )

#42 Повідомлення Maidrax » 13 жовтня 2011, 10:02

forest писав:Нынче туда так попадают, в тупую:
http://www.youtube.com/watch?v=XjAMdbEX ... r_embedded
Імхо ідіоти, і не тільки тому що болт клали на страховку. Через подібних людей в купі ідейних місць натикані огорожі, решітки, замки і подібна ху..та (починаючи з пам"яток архітектури/культури і закінчуючи звичайними дахами і оглядовими майданчиками).

P.S. Дотримуйтесь правил форуму. Див. пункт 4.3.
Модератор

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: urban exploration (Сталкерство; индастриал; ... )

#43 Повідомлення komik » 13 жовтня 2011, 10:18

Блог Раскалова http://raskalov-vit.livejournal.com/ є багато гарних фоток
чувак займається тим що лазить на найвищі будівлі міст, це як хоббі і стиль життя!
forest писав:Імхо ідіоти, і не тільки тому що болт клали на страховку. Через подібних людей в купі ідейних місць натикані огорожі, решітки, замки і подібна хуїта (починаючи з пам"яток архітектури/культури і закінчуючи звичайними дахами і оглядовими майданчик
Кожному своє!
На московський міст це вже не перший раз вилазять і не перше відео, було б бажання, ніякі решітки і огорожі не мішають!
Ці ж діггери херяться частіше. Так що кожному своє, хтось лазить по дахам а хтось ходить в дикі гори в похід, що з цього небезпечніше?
Surf the Life!

Аватар користувача
Stakhov Ivan
Активний користувач
Повідомлень: 335
З нами з: 29 березня 2011, 00:34
Звідки: Гайворон

Re: urban exploration (Сталкерство; индастриал; ... )

#44 Повідомлення Stakhov Ivan » 13 жовтня 2011, 13:13

зараз там на дверях висить бумажка,де написано "ключі від дверей " і номер телефону :))я вже думав подзвоити,видумати щось реальне,прикинутись якимсь тесеорологом,якому треба там якийсь прибор вчіпити чи що :)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: urban exploration (Сталкерство; индастриал; ... )

#45 Повідомлення Maidrax » 13 жовтня 2011, 14:11

komik писав: Кожному своє!
На московський міст це вже не перший раз вилазять і не перше відео, було б бажання, ніякі решітки і огорожі не мішають!
Ці ж діггери херяться частіше. Так що кожному своє, хтось лазить по дахам а хтось ходить в дикі гори в похід, що з цього небезпечніше?
Я не проти того, щоб люди лазили по всякій жопі і херились, якщо вони при цьому розуміють, що можуть похеритись. Бо це їхня особиста справа - піддавати своє життя ризику похерки в тій чи іншій мірі. Але я проти того, щоб натовпи школярів лазили в мене над головою по стовбах, вантах, дротах і інших об"єктах, з яких можна довбанутись і нанести шкоду комусь крім самого себе.
Окрім того кожен випадок похерки подібних школярів призводить до чергового обгороджування і озамочнювання всього підряд - щоб інші не херились. Я розумію, що замки - фігня і для нормального ломика вони не перешкода, але чому через якихось придурків я маю ламати ломиком замок щоб вийти на дах свого будинку?

Врешті-решт я проти подібної відео-показухи - ну вилізли, ну молодці, сидіть собі і радійте в ганчірку. Ні - треба викласти відео, щоб його повтикали інші малолітні герої і захотіли повторити подвиг - мол хулі тут тяжкого чи страшного, халява ж повна. Сотня вилізе, а стопершого здує вітром, що дуже засмутить його батьків і, можливо, власника якоїсь з машин, що проїзджатиме знизу.

В принципі щодо туризму і дігерства я притримуюсь тієї ж думки - через його популяризацію/комерціалізацію багато молоді не усвідомлює пов"язаних з цим небезпек і хериться по тупому, бо лізе в колектор в дощ або йде в комерційний сплав на білу воду без досвіду.

Тому подібних "вантолазальщиків" і їм подібних послідовно притягував би до адмін.відповідальності, це б істотно зменшило їх "тлєтворноє вліяніє" на "нєокрєпшиє уми". Шкода в нас галіме законодавство і галімий народ - я впевнений, що спостерігаючи 4 рила на вантах жоден не подумав викликати міліцію. "Європа", хулі.

Відповісти