Я хочу в трип ...

Подорожі Україною та світом не в походному форматі
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Я хочу в трип ...

#46 Повідомлення chornyava » 08 липня 2012, 23:23

якщо все ок буде,то теж хотіла би ))
going zero waste :)

Шанцуе
Активний користувач
Повідомлень: 30
З нами з: 21 березня 2012, 23:28

Re: Я хочу в трип ...

#47 Повідомлення Шанцуе » 03 серпня 2012, 15:45

Уважаемые!

Горю желанием доехать наконец до Грузии. В моих планах отправиться в сентябре на 2 недели. Добирание на самолете. В среднем цена билета в одну сторону составляет около 170 долларов, но на обратном пути можно немного сэкономить, если повезет (в конце сентября самолеты Wizzair начинают летать из Кутаиси).

Ищу одного-двух попутчиков для активного туризма, а также матраса во второй части путешествия.

Точного маршрута пока что нет, но максимум: предполагается осмотр основных достопримечательностей Грузии, проезд по интересным городам, общение с людьми, знакомство с кухней. По возможности заезд в Армению. В конце отдых на берегу моря.

По бюджету затрудняюсь пока сказать, но судя по отзывам, цены в Грузии приблизительно такие же, как и в Украине. Для проживания можно попробовать воспользоваться впиской через couchsurfing или снимать недорое жилье.

Кому интересно мое предложение, пишите. С нетерпением жду ваших сообщений)

Вера

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я хочу в трип ...

#48 Повідомлення PT » 12 серпня 2012, 12:37

Якщо є питання по Грузії - я там був двічі і є класний друг,можу допомогти порадами. Сам буду там в жовтні на 5 днів

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я хочу в трип ...

#49 Повідомлення PT » 15 жовтня 2012, 18:54

Розглядаю два варіанта тріпів на кінець листопада :
а) Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ+Запоріжжя у індастріал форматі, на кшалт тріпу на Донбас
б) Одеса у форматі минулорічного Лемберга

Чи є бажаючі?

Аватар користувача
oktiabrik
Активний користувач
Повідомлень: 129
З нами з: 09 липня 2012, 19:09

Re: Я хочу в трип ...

#50 Повідомлення oktiabrik » 15 жовтня 2012, 21:13

Думаю желающие найдутся :lol:
"Сarpe diem"

Аватар користувача
Anael
Графиня
Повідомлень: 273
З нами з: 06 квітня 2011, 21:34

Re: Я хочу в трип ...

#51 Повідомлення Anael » 16 жовтня 2012, 08:19

PT писав:Розглядаю два варіанта тріпів на кінець листопада :
а) Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ+Запоріжжя у індастріал форматі, на кшалт тріпу на Донбас
б) Одеса у форматі минулорічного Лемберга

Чи є бажаючі?
Мне нравятся оба варианта. Больше подходит тот где по добиралову не надо будет отпрашиваться с работы.
— А где я могу найти кого-нибудь нормального?
— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.

© Алиса в стране Чудес

Аватар користувача
AngelA
Активний користувач
Повідомлень: 89
З нами з: 20 липня 2011, 13:59
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Я хочу в трип ...

#52 Повідомлення AngelA » 17 жовтня 2012, 11:27

Ну нарееееештіі!! :) Обома руками за Одесу!! :dima:
…і щастя це — хвилини півтори.
Склепивши очі, тихо повтори:
околиця… напівзабуті лиця…
овече хутро… сині хутори…
багаття… бринза… сутінки… суниця…
Ти вернешся. Воно тобі насниться.
Форель… зело… криниця… Повтори.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Я хочу в трип ...

#53 Повідомлення Vilena » 17 жовтня 2012, 11:38

Одеса.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я хочу в трип ...

#54 Повідомлення PT » 18 жовтня 2012, 09:40

Буде Одеса

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Я хочу в трип ...

#55 Повідомлення Григоpій » 12 листопада 2012, 16:22

Хотілось би відвідати печеру Млинки в Тернопільській області.

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Я хочу в трип ...

#56 Повідомлення Alex » 12 листопада 2012, 20:57

Григорій писав:Хотілось би відвідати печеру Млинки в Тернопільській області.
Млинки будуть в лютому
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Лєнко
Активний користувач
Повідомлень: 463
З нами з: 24 червня 2011, 22:59

Re: Я хочу в трип ...

#57 Повідомлення Лєнко » 12 листопада 2012, 22:28

А Оптимістична не планується?

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я хочу в трип ...

#58 Повідомлення PT » 12 листопада 2012, 22:33

Лєнко писав:А Оптимістична не планується?
Я б туди з радістю поїхав би на 2-3 дні,допоміг би носити глину, там дуже ідейні люди-спелеологи. Хоча в плані спорту і в плані краси вона слабенька. Але треба подивитись графік експедицій..

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я хочу в трип ...

#59 Повідомлення PT » 18 листопада 2012, 11:38

Хочу реанімувати свою давню ідею і відвідати якусь з атомних станцій України. Всі вони в рамках державної програми проводять безкоштовні екскурсії , але виключно в будній день. Якщо пощастить то можна буде провести екскурсію і по самій режимній территорії АЕС, якщо ні то буде екскурсія в тренажер+ детальне пояснення принципів функціонування АЕС. Заявку з паспортними данними на екскурсію треба писати десь за місяць.

Тому пропоную в якусь з пятниць - є вибір 11 січня, 1 лютого, 15 лютого зібратись і поїхати. Группа 8-15 людей. Виїзд в четвер ввечері. На суботу-неділю теж придумати якусь цікаву программу. Або можна просто назад в Київ,це неважливо - головне АЕС.

Нажаль, бандючари які прийшли до влади в 1991 похєрили 5 крутих атомних станцій : Кримську,Харківську,Одеську,Чигиринську та Чорнобильську, серед яких дві унікальних АТЕЦ.

Тому на даний момент є 4 станції :
1. Рівенська м.Кузнецовськ - маленька станція, в суботу-неділю можна поїхати на вузькоколійку
2. Хмельницька,м.Нетішин - маленька станція, в суботу-неділю можна поїхати десь по Західній Україні,т.як сама станція недалеко від залізниці Шепетівка-Здолбунів
3. ПівденноУкраїнська,м.ПівденноУкраїнск - середня станція,в комплекс входить Ташлицька ГАЕС туди теж можна пробити екскурсію. На суботу-неділю можна поїхати в Донбас або в Крим, є зручні варіанти добиралова.
4. Запорізька АЕС,м.Енергодар - найбільша станція Європи та одна з найбільших в світі. Можна поєднати з екскурсіями на якісь інші обєкти Запоріжжя, Кримом,Донбасом і іншим щастям в яке їдуть поїзди з Запоріжжя. З мінусів що ми вже пробували попасти але нам не узгодили допуск на режимну территорію,тільки інфоцентр та тренажер.

Мені особисто цікава ПівденноУкраїнська та Запорізька

Аватар користувача
Petka
Активний користувач
Повідомлень: 108
З нами з: 11 серпня 2011, 15:48

Re: Я хочу в трип ...

#60 Повідомлення Petka » 18 листопада 2012, 19:26

PT писав:
Тому на даний момент є 4 станції :
1. Рівенська м.Кузнецовськ - маленька станція, в суботу-неділю можна поїхати на вузькоколійку
2. Хмельницька,м.Нетішин - маленька станція, в суботу-неділю можна поїхати десь по Західній Україні,т.як сама станція недалеко від залізниці Шепетівка-Здолбунів
3. ПівденноУкраїнська,м.ПівденноУкраїнск - середня станція,в комплекс входить Ташлицька ГАЕС туди теж можна пробити екскурсію. На суботу-неділю можна поїхати в Донбас або в Крим, є зручні варіанти добиралова.
4. Запорізька АЕС,м.Енергодар - найбільша станція Європи та одна з найбільших в світі. Можна поєднати з екскурсіями на якісь інші обєкти Запоріжжя, Кримом,Донбасом і іншим щастям в яке їдуть поїзди з Запоріжжя. З мінусів що ми вже пробували попасти але нам не узгодили допуск на режимну территорію,тільки інфоцентр та тренажер.

Мені особисто цікава ПівденноУкраїнська та Запорізька
Заинтересован. Видел издалека Южно-Украискую АЭС. Масштабы строений впечатлили. Хотел бы увидеть вблизи

Відповісти