Юра & Ко вирушають за Кавказ

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Юра & Ко вирушають за Кавказ

#1 Повідомлення MadLis » 15 серпня 2009, 23:51

Усім привіт.
Завтра ! нарешті вирушаємо у подорож - через півн.Кавказ, Азербайджан у Грузію, можливо Вірменію, у форматі так званої вільної подорожжі ).
По дорозі відвідуємо цікаві місця, можемо зійдемо з лінейного маршруту.
Які в мене пріоритети - на півн.Кавказ , нажаль не доведеться цього року потрапити там у гори, так що більше через півн.Кавказ їдемо транзітом, дивимся те що по дорозі.
Трохи вивчаємо й Азербайджан, але основна ціль всеж Грузія.
У планах була Туретчина, але через обрізку бюджету, це наврядше
Часу у нас з братом чимало - місяця два точно є.
Пересуватися переважно плануємо стопом, жити вбо в наметі, або на вписках, як карта ляже.
До П"ятигорська їдемо через Керчинську протоку удвох з моїм братом, там до нас приєднується білоруска Іра, далі через північно Кавказські республіки в Дагестан, у Азербайджані нас стане вже чотири (2+2) - приєднається азербайджанец Мурад.
Напевно від ледащі зробив таку штуку - дорожню грамоту, не знаю який з неї буде зиск, мінімум залишиться на згадку ну й вийшло, як на мене не погано :roll: .
Зображення

Коротше буду сюди писати про наше існування, успіхи у пересування, свої спостереження, можливо й фото, може комусь знадобиться чи буде цікаво.Також збираюся зробити тему на форумі www.bpclub.ru/

Дуже б хотів подякувати Петру за допомогу у підготовці подорожжі і всім людям, хто допоможе нам вже безпосередньо під час поїздки і взагалі всім небайдужим.
Шануймося !

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#2 Повідомлення PT » 16 серпня 2009, 13:23

Вдалої подорожі! Чекаю на фотки і враження, Кавказ дуже цікавий регіон!

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

#3 Повідомлення Кира » 16 серпня 2009, 22:11

Успіху та чудових вражень!
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

#4 Повідомлення MadLis » 20 серпня 2009, 09:42

Алоха
я у Кисловодську.
Все норм, нам подобається, гарни люди и взагалы гарно.
Враження вид Кубани позитивні - там наші люди.
Їдемо далі у напрямку Дагестану.
Успіхів всім !

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

#5 Повідомлення MadLis » 23 серпня 2009, 14:24

...сорри, шрифт, геморно писать по укр, буду на рус.

...Щас нас трое (с нами белоруска Ира) , были в Кисловодске пол-тора дня - там неплохо, но цивильно, соответственно скучновато.
Русские люди на Сев.кавказе очень отзывченые, неожидал что настолько и действительно приятные.
Дальше ехали по федеральной трассе Кавказ , проехали Ставрополье, дальше осетины довезли нас через Кабарду-Балкарию в Сев.Осетию.
К украинцам там относяться насторженно, в отличии от белоруссов, но в общем местные везде рады нам.Будите в осетии советую местное пиво и осетинские пироги.
Думали оттуда ехать на прямую в Дагестан, через Ичкерию, осетины нас отоворили (типа там очень щас напряжно) и мы поехали через Моздок, севернее.Дальше 150 км Чечни, увидел примерно то что и предствлял, хотя обстановка меняется, в Грозный не заезжали, хотя все говорят что там остроенно с размахом, по всей стране процветает культ героев Росии и отцов нации Кадыровов..
КПП - ночью стреляют, федералы и боевики, что стали чеченской милицией - кадыровцы, бензовозы, патроны за копейки и прочие прелести войны
... на ночь нас вписали ребята из Мурманского сборного отряда милиции, на своём КПП, много чего рассказали...
Слава Богу выехали с утра в Дагестан.
Тут прикольно и чувствуется восточный калорит.
Люди прекрасные, из Хасавюрта в Махачкалу подвозил аварец по имени Шариф. склонял перейти в ислам ) и денег дал, хотя никто ничего не просил.
Мы щас в Махачкале, тут менты все попрятались, бояться чтоб не убили.
Тут мы в гостях, хотя нужно ехать в Дербент - самый южный и древний город России, оттуда в Азербайджан.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

#6 Повідомлення Zuxel » 25 серпня 2009, 09:31

Два факта, которые у меня "не сошлись".
MadLis писав: Русские люди на Сев.кавказе очень отзывченые, неожидал что настолько и действительно приятные...
Русские на Кавказе обычно достаточно обозленные на местных и винят их в во всех своих бедах. А вот местные обычно намного приветливее и отзывчивее.
MadLis писав: К украинцам там относяться насторженно, в отличии от белоруссов...
Не знаю на счет белорусов, но напряжения в отношениях не чувствовал ни в Кабардино-Балкарии, ни в Южной Осетии.
Разве что русские менты к тебе относятся как к мешку с деньгами явно животного происхождения и ведут себя соответственно.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
Ромашка
Активний користувач
Повідомлень: 440
З нами з: 23 січня 2007, 23:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#7 Повідомлення Ромашка » 25 серпня 2009, 09:49

интересно. ждем еще...

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#8 Повідомлення PT » 25 серпня 2009, 20:00

Менти розуміють, що у туриста з рюкзаком який йде в гірський похід на Кавказ є в принципі гроші, і немає великого запасу по часу, тому його і "доїть". А з автостопщика взяти нічого.

Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#9 Повідомлення JACK » 26 серпня 2009, 01:00

Большинство людей, что мне встречались на северном Кавказе, действительно приятные и всегда готовы помочь, как местные, так и русские. Мне всегда во всем что я просил помогали, бесплатно угощали и вообще хорошо относились. Хотя есть достаточно много асоциальных элементов, так по улицам ходят гопы возрастом 35-40 лет.

А что касается ментов – это полное говно, беспредельщики. Если на полевых ментов одеть спортивные костюмы – будут ровно бандюганы.
Каждый мент на вокзале, автовокзале и просто на улице подходит и говорит дай, дай, дай!
Кто намекает, кто разводит, кто напрямую говорит: давай денег!
Я ни одному менту денег не давал т.к. я был точно уверен, что я прав и у меня было полно времени, но именно времени они у меня забрали достаточно много и хорошенько подпортили нервы.

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

#10 Повідомлення MadLis » 01 вересня 2009, 10:42

Салам
Мы на Куре в Мингечау́ре , на самом большом водохранилище в Закавказье, вода отличная ). Тут жарко.
Завтра едем в ТифлисЪ.
В Азерб. очень нравиться, класные люди.
Неприятны только цены - на продукты наши умноженые в 2-3 раза.
Деньги тратим почти только на продукты, сёдня ждём баранину.
Побывали :
http://ru.wikipedia.org/wiki/Хыналыг
в Баку - очень цивильный город, дорогой зараза.
(побывал в столице я и в ихней милиции по любимомому делу - проникновение на охраняемый объект - всё нормально )
и Апшеронском пол-ве (крепости, нефтяные вышки, пляжи)
http://ru.wikipedia.org/wiki/Гобустанский_заповедник
http://ru.wikipedia.org/wiki/Лагич
http://ru.wikipedia.org/wiki/Шеки
Не правда что в Азерб. нечего смотреть.
В общем реалии тут очень напоминают украинские, на ислам все забили, задолбала морда Алиева старшего и младшего, везде суют их.
Трабл с картокой от фото, что с компа не видно фот, разберусь выложу позже немного.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#11 Повідомлення PT » 01 вересня 2009, 19:16

Цікаво! Треба точно ще раз в Закавказзя зганяти. Передавай привіт від мене Тохє, Крістіні та Сиайї))

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

#12 Повідомлення MadLis » 19 вересня 2009, 16:09

сорі що вже у казковій Грузії не писав - не було часу, потім настрою

:!: сьогодні повернулися
Цікаво, що на поїзді (вперше) з Донецька, бо для стопу по Україні вже не було настрою, і починаючи з Мін Вод набагато гірше брали, задовбувало стояти годинами з протягнутою рукою.
З Тбілісі додому виїхали в понеділок зранку, в суботу зранку вдома.
шкода - я планував і був готовий покатати по Грузії ще з місяць, але сумні обставини з дому змусили нас повернутися, настрій не з найкращих через це все
Грузія зачарувала своєю природою, різноманітністю, безліччю різних старовинностей і звісно людьми, нехотілося вже у Вірменію, планував їхати у Сванетію...і далі по всій країні, час зараз для подорожжі там чудовий, хоча під кінец погода трохи зіпсувалася
встигли зробити трек з Казбегі до Казбеку, до вершини не дійшли метрів 300 і ще декілька цікавих місць
є купа фот, чудових вражень, нових друзів і знайомств...
Коли їхали утрьох, коли утвох, коли вчотирьох
проїхали десь з Братом 7000 км, але якось виявилося замало часу для мене - місяця з невеличким, шкода...
на двох витратили 250 дол :lol: , і то половину витратили в останні дні перебування у Грузії, й по Україні назад не стопили
Треба звіт зробити з фотами, й особливо поділитися враженями вживу, можливо з"єднати цю післяпохідну розповідь з іншим заходом
всім від грузинів привіт і найкращі побажання, так і просили - передай всім

сьогодні зранку, дивлячись у вікно поїзда, прозрів наскількі гарним був світанок і яка чудова наша та незіпсована Україна

Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#13 Повідомлення JACK » 19 вересня 2009, 17:21

З поверненням!
Юра, ви з товаришами здійснили чудову мандрівку. Так тримати!
Чекаю на фотки та розповідь (презентацію на 10-20 чоловік можна зробити у мене дома)

Аватар користувача
Ромашка
Активний користувач
Повідомлень: 440
З нами з: 23 січня 2007, 23:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#14 Повідомлення Ромашка » 19 вересня 2009, 18:36

С приездом! :)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#15 Повідомлення PT » 20 вересня 2009, 09:53

З поверенненям! Сваньску силь привиз?)

Закрито