Зимове велоПВД

ВелоПВД, ВелоПоходи, ВелоТріпи і всі інші заходи на двох колесах
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Зимове велоПВД

#1 Повідомлення PT » 02 листопада 2012, 16:10

Хочу повторити частково маршрут http://shatuni.narod.ru/kosa08.htm

Через коси вздовж Чорного Моря. Проток там вже немає (влітку не було коли плавали там),тобто бродів не буде.

Або в січні, або в кінці грудня. В залежності від погоди. У випадку раптової зміни погоди безпосередньо перед виїздом маршрут буде змінений на піший, чи на щось інше ідейне в околицях Одеси. На 3 дні, виїзд в четверг ввечері.

Перед цим ПВД трохи покататись по Києву десь по пляжам і т.д.

Комусь це цікаво? Був би дуже радий, якби хтось досвідчений велосипедист підтримав та взяв на себе роздупльож та керівництво :)

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#2 Повідомлення Kocmik » 05 листопада 2012, 13:47

не надтороздупльонний, але змалку на велу, якщо в середині січня то я за


Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#4 Повідомлення PT » 13 листопада 2012, 11:41

Уважно перечитавши всі звіти я прикинув що їхати треба мінімум на 3 дні, а бажано на 4 :)

Маршрут
Виїзд з Києва в четвер ввечері
Пятниця : Одеса-Затока (електричка), Одеса-Курортне-Лебедівка велосипедом. Ніч біля Лебедівки. Переважно по косам,трохи асфальту
Субота : Лебедівка- дамба Сасик-Чорне Море. Повністю по косам
Неділя для тих хто на 3 дні : дамба Сасик-Чорне Море - Приморске-Вилкове. Далі автобусом в Одесу і нічним поїздом на Київ. Асфальт\бетонка весь день
Неділя для тих хто на 4 дні : дамба Сасик-Чорне Море - Лиман-Приморське-м.Камчатський Рожок - Жовтий Яр - Тузли асфальт\грунтовки 50 на 50
Понеділок для тих хто на 4 дні : Тузли - Білгород-Дністровський. Далі електричка в Одесу і нічний поїзд на Київ

У випадку дуже холодної або дуже теплої погоди маршрут буде змінено на піший з скороченним кілометражем! Остаточне рішення будемо приймати перед виїздом з Києва. З квитками взимку проблем думаю не буде

Дати
Або 11-13(14) січня або 18-20 (21) січня. Будемо вибирати які будуть більш зручні потенційним учасникам і краще в плані погоди. Остаточно вирішемо десь перед Новим Роком.

Снаряга
Треба буде нормальний перевірений вел і відповідна снаряга для зимових поїздок. Я наприклад собі спеціально під це ПВД буду докупати те що завжди важав гнусним непотрібом для матрасників і немужиків - термобілизну.

Підготовка
Треба буде провести декілька тренувальних одноденних покатушок. Першу планую 15 грудня, потім буде на Різдво.Також напевно я буду брати вел в Міжрічинський.

ПВД відбудеться при наявності мінімум 3 людей,включаючи мене!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#5 Повідомлення PT » 13 листопада 2012, 11:55

І ще, якщо буде толпа бажаючих зацінити зимові коси Одещини і які не мають вела\не хочуть в велоформаті\не можуть їхати більше ніж на 2 дні то можна зробити піший формат, але замовити маршрутку для переїзду Одеса-Лебедівка та Приморське-Одеса! Але це буде більш менш пристойно по грошам у випадку наявності не менше 15 учасників!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#6 Повідомлення PT » 22 листопада 2012, 11:07

В наступну середу планую поїздити по Голосіївському лісу, ввечері. Вел можна зберігати в клубі, якшо шо

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#7 Повідомлення PT » 26 листопада 2012, 21:48

В рамках підготовки до жесті планую виїхати на Різдво (5-6 або 6-7 січня) на два дні по маршруту Красноперекопськ-Новоолексіївка. Як орієнтир http://shatuny.narod.ru/arabatka09.htm. Круті одеські мужики проїхали за 1 день,ми будемо їхати за два + змінемо їх маршрут,замість грунтовок поїдемо по асфальту, а у випадку галімої погоди розвернемо маршрут та сильно скоротимо.
Квитки ще є, виїзд 17.55,приїзд 7.40.
Поїздка відбудеться при наявності хоча б одного бажаючого крім мене :)

Також 15 грудня, у випадку адекватної погоди буде 1 денна поїздка в околицях Києва

kaskad
Користувач
Повідомлень: 18
З нами з: 08 грудня 2010, 13:11
Звідки: X-trips
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#8 Повідомлення kaskad » 28 листопада 2012, 09:30

Послежу за темой. Может будет нечего делать в январе и захочется проветрить велосипед, ну и погреться на теплом солнышке черноморского побережья одещины :roll:
А чем в Одессу добираться? 105й - одни купе (что нефеншуйно для велов), 9ка не очень удобный график, 147й чуть более удобный график, но неежедневный.
П.С. По датам однозначно не поеду 11-13(14) января

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#9 Повідомлення PT » 28 листопада 2012, 10:38

kaskad писав:Послежу за темой. Может будет нечего делать в январе и захочется проветрить велосипед, ну и погреться на теплом солнышке черноморского побережья одещины :roll:
А чем в Одессу добираться? 105й - одни купе (что нефеншуйно для велов), 9ка не очень удобный график, 147й чуть более удобный график, но неежедневный.
П.С. По датам однозначно не поеду 11-13(14) января
З пересадкою по Знамянці 28-64, з прибуттям о 6 ранку.

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#10 Повідомлення Kocmik » 03 грудня 2012, 15:05

А не шкода буде ровера свого, сіль як не як

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#11 Повідомлення PT » 04 грудня 2012, 08:44

Kocmik писав:А не шкода буде ровера свого, сіль як не як
Одесити їздять регулярно,єдине що треба буде потім велік почистити.

А по факту теми - бажаючих поїздити взимку по степам я бачу немає взагалі? Хоча б навколо Сиваша,там не така жесть як по косам

kaskad
Користувач
Повідомлень: 18
З нами з: 08 грудня 2010, 13:11
Звідки: X-trips
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#12 Повідомлення kaskad » 04 грудня 2012, 19:53

Как уже отписывался в аську (похоже ты не читаешь сообщения в ней), желание есть. Только решение о участии буду принимать после новогоднего похода: с билетами на эти даты пожалуй не должно быть проблем.
Если велы по втулки в воде не мочить (в особенности в соленой), то с ними ничего страшного не будет. А если прийдется мочить, то одним почистить не обойдется: нужно будет основательно перебирать.
Как альтернативный вариант: интересна Арабатка зимой, особенно когда там образуются ледяные торосы, да и термальном источнике попариться прикольно. Да и с Керченского в этом году попадались интересные зимние фотки.
П.С. Если что, опыт подобных походов типа есть...
П.С.2. Уведомления о появлении новых сообщений в теме не приходят :(

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#13 Повідомлення PT » 04 грудня 2012, 21:23

Аська в терміналі на серваку який дуже часто зараз глючить :( Завтра будуть міняти прова,сподіваюсь повернеться в нормальний режим . Глюки форуму спробую виправити.

Я на Новий Рік завезу велосипед в Міжрічинський парк ,накатаюсь по кризі та піску,там і буде видно :) Арабатку подивлюсь,дякую за ідею!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#14 Повідомлення PT » 08 січня 2013, 19:26

Погода дуже сумна,тому 19-20 січня я явно туди не поїду :(

П.С. На велі трохи покатався,не все так страшно))

Аватар користувача
LidaKrasotulya
Повідомлень: 1
З нами з: 16 листопада 2014, 12:16
Контактна інформація:

Re: Зимове велоПВД

#15 Повідомлення LidaKrasotulya » 16 листопада 2014, 12:18

Навiть не уявляю, як взагалi iздять у зимку.

Відповісти