В Чернигов

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Bomber
Активний користувач
Повідомлень: 38
З нами з: 09 червня 2011, 16:50
Звідки: Київ
Контактна інформація:

В Чернигов

#1 Повідомлення Bomber » 17 серпня 2011, 21:26

А почему бы не съездить в Чернигов? 150 км в одну сторону преодолеваются за день, там ночевка на съемной квартире или палатках, и на след день - обратно.

Лосим, не матрасим. Максимум 5 человек но все с подготовкой. Саня, Тигресс?

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: В Чернигов

#2 Повідомлення Maidrax » 18 серпня 2011, 08:16

Я звісно перепрошую, але в чому прикол такого пвд? Два дні ломити по трассі з сумнівними пейзажами, часу на сам Чернігів взагалі не лишається, з таким успіхом можна і десь в Києві на стадіоні 300 км накрутити =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: В Чернигов

#3 Повідомлення PT » 18 серпня 2011, 08:54

Ну по правому береги Десни траса не така уж і галіма в плані пейзажів

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: В Чернигов

#4 Повідомлення Zuxel » 18 серпня 2011, 09:22

Прикол у самому процесі. Люди отримують кайф безпосередньо від процесу "крутити педалі". А ще можна потім всім розповідати, що я крутий. У мене немало таких прикладів, які за вихідні їздили у Житомир, Коростень або Чернігів і потім всім довго розповідали про відчуття і глюки :lol:
Мені наприклад більше подобається вибрати якийсь цікавий об'єкт на карті біля Києва і з'їздити туди, продираючись кріз ліс, а комусь цікаво дихати вихлопом і бачити 140 км у trip distance.
Востаннє редагувалось 18 серпня 2011, 10:05 користувачем Zuxel, всього редагувалось 1 раз.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: В Чернигов

#5 Повідомлення Tigress » 18 серпня 2011, 09:53

Мы уже подобное обсуждали в покатушке. Я тоже не вижу смысла просто ломить по трассе ради только самого процесса езды. Я люблю ломить :wink: , но при этом должен быть смысл. Смысл - это посмотреть красивые и интересные места, увидеть что-то новое, полюбоваться природой, пейзажами, архитектурой и т.п. Мне не интересен просто большой километраж, мне интересен красивый маршрут, когда максимум впечатлений за небольшой промежуток времени. А еще действительно совсем неприятно ездить по оживленным трассам и дышать гадостью.

Аватар користувача
Bomber
Активний користувач
Повідомлень: 38
З нами з: 09 червня 2011, 16:50
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: В Чернигов

#6 Повідомлення Bomber » 18 серпня 2011, 10:56

Парадокс в том, что на трассах гадостью не дышишь - ее сносит ветром. Но это детали, ваши т.з. я понял)))

Відповісти