06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#31 Повідомлення Maidrax » 05 січня 2012, 13:25

Нагадую, початок завтра о 18-00 в приміщенні турклубу, ну тобто самі конкурси почнуться трохи пізніше, коли підтягнеться основна масса людей. Ще раз запрошую всіх!
:samson:

Аватар користувача
Dmetrik
Залізна Рука
Повідомлень: 353
З нами з: 13 травня 2010, 12:53

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#32 Повідомлення Dmetrik » 05 січня 2012, 15:28

Вов пробач завтичив, завтра буду о шостій.
Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#33 Повідомлення Maidrax » 05 січня 2012, 16:36

Хто не хоче пити пиво і чай з пластикових одноразових стаканчиків - беріть з собою чашки чи пивні кружки, в приміщенні з цим напряг =)

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#34 Повідомлення Viola » 05 січня 2012, 20:20

Планую бути. Сподіваюсь конкурси будуть якнайраніше. На мене плануйте шмат хліба, без Елю.
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#35 Повідомлення Legion » 05 січня 2012, 21:38

Maidrax писав:Хто не хоче пити пиво і чай з пластикових одноразових стаканчиків - беріть з собою чашки чи пивні кружки, в приміщенні з цим напряг =)
Там же було дофіга чашок?
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#36 Повідомлення Valerian » 06 січня 2012, 17:49

Вибачте але можливо буду невобразі :(
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
yu_dmit
Активний користувач
Повідомлень: 247
З нами з: 30 серпня 2011, 23:03

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#37 Повідомлення yu_dmit » 07 січня 2012, 20:05

Дякую організаторам-іменинникам за чудові конкурси, учасникам - за атмосферу і костюми.
Всім за аліас, дартс, армреслінг. Русічевій мамі за кекси!
Було дуже прикольно.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#38 Повідомлення Tigress » 07 січня 2012, 22:24

Не знаю почему никто, кроме Юли не отписался. Было классно! Идейно и интересно :D ! Настолько захватывающе, что мы с трудом успели на метро, совсем забыв который час. Конкурсы были не попсовые и разнообразные. Жалею, что участвовала не во всех.) Костюмы некоторых просто впечатлили! Русич, Вилена, Сережа и Рома - классные костюмы, молодцы! Спасибо за угощения)

Лесная нимфа, которая заблудилась и случайно попала в таверну, где ей пришлось научиться есть мясо и пить пиво на скорость, играть в дартс и участвовать в армреслинге :shock:, так и не сможет забыть эти приключения, случившиеся в этом загадочном месте :D

Спасибо Вове и Русичу за этот вечер!! А еще спасибо Вилене за вдохновение на костюм и за пророческую бабочку (ведь она действительно была пророческая "У меня есть два праздника: Новый год и каждый день!"!). Так что пусть у вас каждый день будет праздник :wink:

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#39 Повідомлення Tigress » 07 січня 2012, 22:31

Кое-что запечатлела: Зображення

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#40 Повідомлення Maidrax » 07 січня 2012, 23:04

Ох, дякую всім, якщо серйозно - це мабуть що був найкращий день народження у моєму житті, ну за останні років десять так точно =)

Окрема подяка Марині, загальний концепт свята запропонувала вона, мені ж лишилось просто вигадати конкурси і довести це все до путя. Також дякую Русічу за аліас і допомогу при розхобочуванні.
Реально я не очікував, що вдасться настільки відтворити атмосферу таверни, в деяких моментах я абсолютно забував про те, що знаходжусь у Києві, посеред захламленого приміщення турклубу, і це заслуга усіх відвідувачів і мандрівників, я і не сподівався, що практично усі будуть брати участь в конкурсах і буде так весело =)

Костюми Русіча, Роми, Альони, Вілени і Сергія були просто офігенні, але окремі особи довели, що і без особливих костюмів можна ідейно вживатись в образ (привіт Гобліну-Єврею та орку =))

І невеличкі результати - до четвертого рівня докачався лише Назгул, за що отримав свій заслужений приз №1, треті рівні прокачали Гоблін-Єврей, Монах, Скальд (приз №2), лісова німфа, огр-недоросток, хобіт,і стрьомний незнайомець. Другі рівні у Мисливця на демонів, ельфа і орчари, а фея з метеликами залишилась з почесним першим рівнем (ну і зрозуміло, нафіг їй качатись коли вона дочка Назгула і Короля метеликів) =)
Боротьба за друге місце була реально запеклою і розрив по експі ну дууже голячим, перше ж місце практично поза конкуренцією зайняв Назгул. Як на мене цілком справедливо, на те він і Назгул :mrgreen:

Окремо хочу відмітити феєричні хвалебно-імператорні вірші (чолі викласти їх тут :roll:) і прикольні постановки віршів і танців команд Назгула і Гобліна-Єврея, хоча взагалі веселих моментів було дофіга, вже і не пам"ятаю коли мав змогу стільки наржатись )
Ще раз дякую.

ПС: Якщо хтось раніше нас потрапить в приміщення - прохання не викидати анкети учасників, мені необхідно долучити їх до особової справи.
ППС: Добре, що моє інкогніто так і не було розкрито :roll:

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#41 Повідомлення Кира » 07 січня 2012, 23:16

Егеж, було дуже позитивно та весело :)
Про костьми то вже відписалися вище, то я зазначу лише, що по расам у нас були як огри з хобітами, так і орки з німфами, навіть був своя королева метелтків, євреей та назгул :shock: :)

Порадувала музика, конкурси та сама атмосфера. А також було ідейно пити пиво з ведра)))

Дякую за гарний вечір та компанію. Виновників свята ще раз з Днем Народження і... дякую за призову дудочку :)
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#42 Повідомлення Русич » 08 січня 2012, 01:03

Анкети в клубі на диванчику, я їх не викидав.
Один зелений дротік для дартсу так і не знайшов, може знайдеться при переїзді.

Як підсумок скажу що мені дуже сподобалось, було прикольно, от єдине тільки що такі заходи краще проводити довше, тобто з ночівлею.

Дякую усім хто прийшов, була хороша компанія.
Наступного разу обов'язково треба також тематичну вечірку хоботити, я вже навіть маю декілька тем... але це ще коли буде...
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#43 Повідомлення Valerian » 08 січня 2012, 15:24

Дякую ВСІМ!!!! за чудову атмосфру, класний настрій та купу яскравих емоцій :D
Подяка Вові та Русічу за те, що все це нам подарували!!!
Вибачте що прийшов не в образі. фотки та відео викладу пізніше...
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#44 Повідомлення Vilena » 10 січня 2012, 17:55

Я хотіла просто відписатися, що мені сподобалося, але саме маю краплю часу (студенти модуль хоботять :lol: ), тому не втрималася. Отож, враження феї метеликів, за сумісництвом – доньки двох батьків (дуже смішно, Вова :), але ще більш неможливо. Попри свій почесний перший рівень я ще здатна зрозуміти нехитрий факт: фентезі, воно є фентезі, проте й тут діють елементарні закони генетики? Відтак щодо твого умовиводу доцільні поправки. Варіантів два. Перший: я продукт нормального шлюбу і хтось із двох татусів – моя мама, що, з огляду на певні мутки, шифрується під короля метеликів. Другий: я продукт одностатевої любові, і хтось із татусів – мій прийомний, а хтось справжній тато (сподіваюся, в мене є примарний шанс стверджувати, що це НЕ Назгул). В решті – я нормальна фея в бузковому платті з вишитим подолом, яка думає, що ті наші оди колективні можна вивісити на форумі – най народ посміється.
Отож.
На п’яти примарних горах неподалік ст. м. «Васильківська» (так, у Києві) розташувалася містична таверна закритого типу з досить логічною від того назвою «На П’ятигірській». Там, як може здогадатися невипадковий гість цього форуму, цього Різдва купка людей вирішила відсвяткувати День народження Сонцесяйного імператора. І саме туди випадково впорхнула й покровителька метеликів. Ну, «випадково» - сильно сказано, бо напередодні вона півдня рискала по хендмейд секоднах в пошуках бузкового прикиду й навіть хотіла похвалитися, що вишила його сама, проте совість вчасно прокинулася й фея обмежилася ЧЕСНИМ власноручним виробництвом паперових пророчих метеликів. І от що фея побачила своїми бузковими метеликовими очима:
Серед блискучих барв таверни, підкреслених урочистим сяйвом ореолу Сонцесяйного імператора (а хто імператор, до речі?), майоріли, заколисані медовим повівом м’якого, схожого на пиво, елю, інші казкові істоти :samson:
О, що то було за чудо! Перш за все, фею-метелика вразила тендітна німфа, що випадково заблукала. Блідо-зелений колір її одіжі так гармоніював із безпорадними очима… Але замість того, аби розрадити розгублену німфу, гіперактивний жовтошоломий чолов’яга змусив її їсти м'ясо й змагатися в силі з іншими дебелими фентезіменами, такими, як чорний-пречорний Назгул та коричневий-прекоричневий Монах із класним переплетеним пояском (де ти взяв такий, я вже місяць не можу знайти щось подібне для нової сукні?). Треба, втім, зазначити, що фея не прогадала, поставивши на монаха в тоталізаторі (ха-ха :D ), бо останній ледь не зламав зап'ясток іншим чудовим-різнокольоровим істотам, як-от невизначеного кольору євреєві-матросові (але я все ж схиляюся до сірого), а також плямистому хакі-оркові с перемазаним мазутою обличчям (ну, це я можу зрозуміти – в його життєвого прототипа на ім’я Валер’ян напередодні сталася поламка з автомобільним ліхтариком, тож, можливо, він просто длубався в мазуті, але захід не проігнорував). Що тут скажеш? Респект!
Поки в одному кутку таверни єврей-матрос святкував свою перемогу в армреслінгу такими криками, що я думала, що зап’ястя йому таки зламали, в іншому її куточку затишно посопував маленький пухнастий хобіт. В нього були білого кольору тапці. Але не це головне. Вони були пухнасті! Капці-пухнасті! І сам хобіт (вибачте, сама хобіт) від того був теплим, білим та пухнастим.А от хто не був теплим та білим, і тим більше пухнастим, так це рицар в сталевих обладунках. Логічно: де Ви бачили пухнасті обладунки? Мушу зазначити, що цей неприступний герой, який натякав неблагонадійній феї на тортури :wink: , чи не єдиний не викинув її подарунок-тендітного метелика, а прилаштував його на сталеву важку руку так, що той сидів тихо й сумирно й радував око. Так шо, друзья, внешность обманчива й конклужн один: Дівчата, даруйте рицарям (бажано своїм) саморобних кольорових метеликів :!:
Кольоровий калейдоскоп на цьому не закінчується, але в мене вже болить рука і я ризикую попалитися до кінця не фентезійного, а реального модуля перед студентами. Всім, кого це може стосуватися: темно-зелена дружина винуватця торжества, гравець на сопілці зі звучним дівочим іменем (але ж це правда!), і той, кого я злякалася в коридорі (здається, тебе звати Демос, але я ти реально схожий на Воланда таким, яким я уявляла його в 15-річному віці) – ваші кольори й тонкі настроєві відтінки прекрасно доповнювали свято!
Ох, таки треба йти – судячи з усього небайдужий до мене студент знов списує… Якби ж він знав, ким я була на ДР Вови і Русича … вкотре переконуюся, що незнання краще, ніж знання. Коротше, я пішла… Полетіла, тобто. Дякую Вам усім. Ви найкращі.

Ай, Дметрика забула…. Саня, коротше, я тобі при зустрічі розкажу. В тебе сесія скоро, ти зрозумієш!
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: 06 січня 2012, ДР Вови і Русіча

#45 Повідомлення Valerian » 10 січня 2012, 18:09

Востаннє редагувалось 11 січня 2012, 18:47 користувачем Valerian, всього редагувалось 2 разів.
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Відповісти