Лава на Лаву - 2. "Святі Гори"

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Лава на Лаву - 2. "Святі Гори"

#1 Повідомлення Русич » 02 квітня 2012, 11:09

Буду. Також буде ЛАВА на ЛАВУ 2: HARDCORE
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#2 Повідомлення viktor » 02 квітня 2012, 16:40

Русич писав:Буду. Також буде ЛАВА на ЛАВУ 2: HARDCORE
це типу вже за класичними правилами? :twisted:

yuliko
Активний користувач
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2011, 11:55

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#3 Повідомлення yuliko » 02 квітня 2012, 19:35

попередньо +1, перший день водний, другий - піший
Востаннє редагувалось 03 квітня 2012, 09:12 користувачем yuliko, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#4 Повідомлення Русич » 02 квітня 2012, 19:40

Ні, таки не за класичними, але
1. людей буде більше
2. дехто вже матиме досвід
3. місце буде обране більш ідейно, наприклад біля берегу річки. Коли позаду вода, то якось не хочеться відступати
4. можна таки влаштуват боротьбу навхрест між раундами
5. усе буде вдвічі агресивніше

ну і багато дівчат дуже наполягали внести в програму якісь спортивні ігри для них, щось типу боротьби у грязюці або у воді по коліно...
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#5 Повідомлення viktor » 02 квітня 2012, 19:46

також планую бути

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#6 Повідомлення Vilena » 02 квітня 2012, 21:12

Нас, дівчат, як створінь досить ніжних, але не менш крикливих можна задіяти в якості групи підтримки для мужиків - як у старих добрих американських фільмах.
Схема така: дівчата розподіляються на групи, готують якісь ідейні кричалки типу "..., ти найкращий!" (ім'я за вподобанням :roll:) і активно підтримують своїх.
Можна, до речі, експеримент зробити.
Перший раунд: мовчазний підхід: лава просто так.
Другий раунд: груповий підхід: дівчата кричать: "Команда ..., ви найкращі" [м'я за вподобанням].
Третій раунд: індивідуальний підхід: дівчата кричать: "Ваня, Льоша, Саша, Валер'ян, ти найкращий" [імена вигадані].
Тоді матимемо змогу наочно спостерігати, чого варта дівоча група "Гряди"!
Думаю, дівчата підтримають цю важливу сподвижницьку ініціативу :wink:
Лишилося обрати, за кого кричати, та до літа ще є час.

P.S. Дівчата, хто не проти - звертайтеся в ПП. Я тут за 5 з половиною хв. 20 з половиною кричалок нахоботила. Будемо ділитися )))))) Імена з метою політкоректності змінено на трикрапки або на вигадані )

P.S.№ 2. Народ, вибачте, надвечір після важкого дня просто прорвало. Ще одна ідея: команді переможців дівчата власноручно сплетуть вінки з літніх квітів - буде як на справжнісіньких Олімпійських іграх. Просто я точно плестиму. А якщо ніхто особливо не вразить - подарую собі. Так що, козаки наші рідні, per aspera ad astra :!:
Востаннє редагувалось 02 квітня 2012, 22:14 користувачем Vilena, всього редагувалось 1 раз.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#7 Повідомлення Flyer » 02 квітня 2012, 22:05

Vilena, у меня только один вопрос. Кто этот ВАНЯ!?? :dima:
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#8 Повідомлення Vilena » 02 квітня 2012, 22:11

Flyer писав:Vilena, у меня только один вопрос. Кто этот ВАНЯ!?? :dima:
Толік, ну там же написано - імена вигадані ))

P.S. Ну добре: натяк, здається, зрозуміла: Толік, ти найкращий :lol:
А тепер на випадок, якщо хтось спитає ХТО ТАКИЙ ТОЛІК?: - Хоча я влітку кричатиму за когось одного найкращого (бо ж голосу на всіх не стане): ХЛОПЦІ, ви всі супер!
Знайте це і покажіть літом клас.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#9 Повідомлення PT » 02 квітня 2012, 22:47

Лава-на-лаву це не олімпійський вид спорту, тут що переможці побиті, що переможені побиті =) Тут не вінки плести треба буде, а шини накладати,подряпини замазувати та гулі змачувати! Підтримую ідею з річкою на всі 100%

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#10 Повідомлення Sirco » 03 квітня 2012, 01:43

Ми, мужики, створіння суворі і брутальні і маємо розуміти, що знищити противника фізично-це ще півбіди. А от похєрка на моральному рівні-це достойна перемога і пріоритет для кожного суворого братюні. Тому мужики можуть себе поводити як прокачані нігери біля бочки, як у старих-добрих фільмах про нігерів біля бочки скажімо в Бронксі.
Схема така: мужики в лаві починають мегасуворо та ідейно (важлива сподвижницька ініціатива заключається саме в ідейності т.з. гнобилки) гнобити кожного окремого індивідуума в команді-супротивниці типу: "Ей, ...., твоя подруга така дебела, шо коли в неї пікає пейджер всі навколо думають, шо вона назад здає".
І як на мене без експерементів тут не обійдешся, бо лінгвістичні експерименти-це наш шлях у сонцесяйне майбутнє і запорука душевного катарсису :wink:
Наприклад:
Перший раунд: невербальне гноблення (братюні просто стоять і войовничо втикають на команду-супротивницю при цьому жестикулятивно намагаються пояснити, що вони з нею (командою-супротивницею) збираються зробити :x
Другий раунд: вербальне гноблення (груповий підхід). Мужики в лаві кричать команді супротивниці шось штибу: "Ей ви, ..., валіть звідси на ..., галімі паторочі, бо ... і ... ... :evil: !!!"
Третій раунд: мегасуворі, глибоко екзистенційні та метафізичні індивідуальні гнобилки! [no comments]
Після масової пацанської бійні, дівчата можуть зіграти в гру під назвою "Хто назбирав більше вибитих зубів", або "Хто швидше виведе плями трави і крові з одягу похєрених лицарів" :wink:
Думаю, і дівчата і хлопці залюбки підтримають цю сподвижницьку стратагему :wink: :wink: :wink:
Питання за малим: лишилося придумати і обрати що і кому кричати, але до літа можна сто раз завітати на ДВРЗ або Вишгородську "Гору", де місцеві колоритні аборигени не знімаючи "штор" і "кепарів" пояснять що до чого і роздмухають ваше горно гнобильного натхнення.

P.S. Братюні, хто не проти - звертайтеся в ПП! Я тут живу за 5 з половиною хв. від "Гори", тому можу нахоботити стільки неполіткоректних гнобилок шо аж ... :wink:

P.S.№2. Народ мене просто рве і плюще, плющить і рве :shock:

P.S.№3. "Сунь-цзы сказал: в древности тот, кто хорошо сражался, прежде всего делал себя непобедимым и в таком состоянии выжидал, когда можно будет победить противника", або простіше кажучи "Vi veri veniversum vivus vici" :!: Отакі от пиріжки, братюні... :idea:

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#11 Повідомлення Vilena » 03 квітня 2012, 08:14

Ех... А я все життя наївно вірила, що саме щира підтримка піднімає людині бойовий дух. Ні, світ жорстокий, і жорстоким його зробив Архітектор-Назгул!
Мушу сказати, що я особисто із задоволенням підучилася б загоювати подряпини та рани, як конструктивно зауважив Петро, і навіть стоїчно помагала б Саші Борткевич виконувати цей священний обов'язок. Але стерпіти ТАКЕ - вище моїх моральних сил: я не боюся в цьому зізнатися. Я не жартую. Тобто, жартую, що не боюся зізнатися, але не жартую, що боюся.
І взагалі, я навчуся накладати шини, я зварю вам кашу і нагодую вас яблуками - от тільки НЕ ТРЕБА брутальних кричалок!!! Будь-ласка...
Адже ідея насправді чудова і заслуговує на втілення в гідному і достойному форматі.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#12 Повідомлення Maidrax » 03 квітня 2012, 08:40

Vilena писав: І взагалі, я навчуся накладати шини, я зварю вам кашу і нагодую вас яблуками - от тільки НЕ ТРЕБА брутальних кричалок!!! Будь-ласка...
Адже ідея насправді чудова і заслуговує на втілення в гідному і достойному форматі.
Абсолютно згоден!
Оскільки весь цей перфоманс розхобочується для того, щоб потішити ніжних і крикливих створінь - дівчат, я пропоную наповнити його любов"ю, гармонією та естетизмом, як у старих-добрих радянських фільмах.

Схема така: мужики мають продемонструвати свій глибокий внутрішній світ і цим завалити іншу команду а також глибоко проникнути у не менш глибокі внутрішні світи дівчат.
Перший раунд: пантомімічний. Команда показує мовчазну виставу власної постановки, обов"язково на романтичну тематику, переможцями визнаються ті, хто збере більше дівчачих сліз (тут необхідно буде чітке суддівство, думаю треба застосовувати формальний метод і вимірювати кількість сліз мілілітрами).
Другий раунд: поетичний. Команди зізнаються одна одній у коханні у сонетах в стилістиці англійського раннього романтизму. Тут вже переможцями визнаються ті, хто збере більше сліз протилежної команди (методика суддівства - див. вище).
Третій раунд: творча феєрія. Повний політ фантазії - фьюжн балету, опери, драматургії, хтось грає на музичних інструментах, хтось співає, хтось танцює, головне - щоб постановка стосувалась любові до всіх людей, необхідності внутрішньої та всезагальної гармонії, і була просякнена естетизмом у всіх його проявах!
Після цього всі команди і вболівальниці обіймаються, різноманітним чином братаються та в індивідуальному порядку обмініються глибинами внутрішніх світів. Переможця не визначають, бо який в дупу переможець, коли навколо така гармонія?

PS: Чуваки, хто не проти - звертайтеся у ПП. Бо мені так самотньо, і взагалі нема з ким побазарити.

PS #2: Народ, вибачте, на ранок після важкої ночі просто порвало, але я скажу вам, що взагалі-то усе ніштяк і krasota spasiot mir.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#13 Повідомлення Vilena » 03 квітня 2012, 08:51

Maidrax писав:
Vilena писав:
PS: Чуваки, хто не проти - звертайтеся у ПП. Бо мені так самотньо, і взагалі нема з ким побазарити.

PS #2: Народ, вибачте, на ранок після важкої ночі просто порвало, але я скажу вам, що взагалі-то усе ніштяк і krasota spasiot mir.
Та я чудово тебе розумію: буває. Як буває, так і попускає.
Самотньо і нема з ким побазарити? - Звертайся у ПП. - Побазаримо.
Хоча знаєш: одне скажу зараз. Не впевнена, що таке поширене соціокультурне явище як ГРУПА ПІДТРИМКИ, і не лише у спорті, Вова, придумане людьми, щоб [цитую]: "потішити ніжних і крикливих створінь - дівчат". Щоби це усвідомити, можна про це почитати.
Та тобі ж, певно, видніше - ти вмієш читати між рядків.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#14 Повідомлення Valerian » 03 квітня 2012, 10:22

аааааааа жесить!!! розвеселили :D прокинувсь з ранку з сумною думкою що треба працювати :( а тут таке дійство трохи живіт не надірвав.... :) :D :mrgreen:
P.S. я проти нецензурщини в рядах воїнів! хто дуже хоче поспілкуватися мовою пітекантропів то вище зазначені місця резервацій цих особин...
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

pseudochaos
Активний користувач
Повідомлень: 66
З нами з: 22 вересня 2010, 01:06
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#15 Повідомлення pseudochaos » 03 квітня 2012, 10:24

На слёт планирую поехать!

И ещё одно... Уважаемые Vilena, Maidrax, Sirco вы пожалуйста эту феерию перенесите в отдельную тему и постите туда по одному сообщению в день. А то я от приступов слёз и смеха отойти не могу - слишком много эмоций за раз. А так каждоё утро до слёта будет наполнено теплом, всеобщей любовью\ненавистью и ментальным ор.....м от вашего полёта мысли. :)

P.S. Тирада выше на правах шутки. :)

Відповісти