Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#1 Повідомлення Vilena » 19 листопада 2012, 23:36

Андрій Дмитренко (наш Матрос =) та Вілена мають приємність запросити вас на чергову інтелектуальну гру, присвячену Україні, яку цього разу проведемо для вас ми вдвох. Цьогоразова гра відповідатиме обраній нами темі і матиме назву "Українське мистецтво в історичному та політичному контекстах".
Запланована нами гра - класичне продовження започаткованого керівником турклубу циклу ігор, присвячених Україні. Завдяки цій чудовій ігровій традиції було зіграно чимало гарячих раундів, набуто цікавих нетривіальних знань про нашу країну, озвучено багацько корисної інформації, цензурної та нецензурної лексики =) та зроблено багато іншого =) Вважайте, що ця гра - класичне продовження клубівської традиції. Проте цього разу вона матиме одну відмінність. У Андрія давно виникла ідея зробити змагання між двома командами, керівниками яких були б Петро Тєстов як організатор попередніх ігор (і не лише =) та Володимир Дмитренко як його соратник та помічник у їх підготовці та проведенні. Саме завдяки творчим ініціативам цих двох турклубівців, започаткованим ними культурно-пізнавальним заходам (іграм, екскурсіям, тематичним тріпам) ми з вами маємо можливість насолоджуватися не лише спортивним туризмом, але й долучатися до його інтелектуальних форм, розвиватися, розширюватися та розширювати світ навколо =) Тож ця гра - це в першу чергу наша подяка та сюрприз для вас, хлопці. Чекатимемо вас як капітанів своїх команд, учасників яких ви зможете обрати серед потенційних гостей гри. Під час гри всі дізнаються чимало нового та цікавого:

про українське мистецтво - літературні пам'ятки та твори, кіно, живопис, архітектуру, театр від часів Київської Русі дотепер;

різновиди історичної та політичної взаємодії з різними формами мистецтва;

митців-дисидентів та репресованих учасників мистецько-політичних рухів в Україні ХХ століття;

відомих історичних діячів та політиків-митців чи меценатів,

історико-культурні та мистецько-художні взаємовпливи,

поняття "ангажованого" та "ідеологічно правильного" мистецтва,

історичний та політичний фундамент, на якому гартувалися та формувалися українські мистецькі традиції, їхню еволюцію упродовж віків.

На учасників чекатимуть спеціально розроблені фото- відео- та - в якості бонуса - практичні завдання.
Окрім потенційно зацікавлених учасників гри, запрошуємо також гостей та вболівальників команд. Для вас підготовані цікаві інтелектуальні розминки, веселі рекламні паузи та смачне частування )

Переможців за традицією чекатимуть символічні призи.
Гра відбудеться наступної середи, 28 листопада 0 19.30. в приміщенні турклубу - вул. П'ятигірська, 4. Орієнтовний фініш - о 22.00.
Буде весело, пізнавально і цікаво. Ще раз нагадую, що обов'язковими запрошеними є Петро та Вова, у подяку яким ми й хочемо зробити цю гру. Хлопці, приходьте, з нетерпінням чекатимемо на вас. З радістю чекатимемо також на всіх бажаючих - вашим капітанам потрібні достойні команди.
Гра не буде надто складною, левина доля важких запитань розрахована на двох геніальних капітанів, з ними вам ніколи не буде страшно =) Більшість же завдань розрахована на базові знання, допитливість та вміння логічно мислити.

З метою оптимального планування вільних місць та оргресурсів прохання заздалегідь відписуватися зацікавленим учасникам та гостям.


P.S. Всі, хто особисто знає Андрія Дмитренка (Матроса =), можуть судити самі - гра обіцяє бути нестандартною та дуже динамічною. Ви зможете побачити та оцінити свого друга в новій іпостасі як проникливого, креатичного, чудового організатора з напрочуд гарними ідеями, під керівництвом якого особисто мені дуже добре працюється )) Ну, і звісно ж, відсвяткувати з ним свою перемогу =) Не пропустіть :wink: До зустрічі!

З повагою - Андрій та Вілена.
Востаннє редагувалось 20 листопада 2012, 00:22 користувачем Vilena, всього редагувалось 2 разів.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#2 Повідомлення Maidrax » 19 листопада 2012, 23:51

О-є, монокль-стайл, обов"язково буду.
Тільки прошу зауважити, що повноправним засновником традиції проведення інтелектуальних ігор в межах туристичного клубу, окрім вельмишановного керівника клубу, є також ваш покірний слуга )

ПС: Маю безрозмірне бажання заангажувати у нашу скромну команду монсеньйора АлкашурУ-КонченІ :mrgreen:
Востаннє редагувалось 19 листопада 2012, 23:58 користувачем Maidrax, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#3 Повідомлення Valerian » 19 листопада 2012, 23:51

Планую прийти :D
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#4 Повідомлення Admit » 20 листопада 2012, 00:26

Оує, нарешті Вілена замутила анонс!)
Приходьте всі - буде цікаво!
Вілена, s'il vous plaît!
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#5 Повідомлення PT » 20 листопада 2012, 00:38

Взагалі ідея була Вови,так шо започаткував він.

Я буду брати участь за однієї умови - митці та твори будуть вибиратись виключно політично та соціально значущі, тобто без опер,балетів, віршів " сонце світить, все круто, помідори" ( а такі у 90% українських письменників) та іншої фігні .

Великий респект Вілені за ідею, шкода шо я вважаю шо 90% мистецтва це непотріб...

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#6 Повідомлення Vilena » 20 листопада 2012, 12:26

PT писав:Взагалі ідея була Вови,так шо започаткував він.

Я буду брати участь за однієї умови - митці та твори будуть вибиратись виключно політично та соціально значущі, тобто без опер,балетів, віршів " сонце світить, все круто, помідори" ( а такі у 90% українських письменників) та іншої фігні .

Великий респект Вілені за ідею, шкода шо я вважаю шо 90% мистецтва це непотріб...
Ну що тобі сказати...
Я знала, що реакція з твого боку буде приблизно такою. Приблизно... Тому і тему ми з Андрієм обирали специфічну - це не просто мистецтво бла-бла-бла, а мистецтво невідривно пов'язане з ІСТОРИЧНИМ та ПОЛІТИЧНИМ контекстом - ідеологічна правильність, дисиденство, соціалістичне мистецтво і т.д.... Ми подумали, що саме це ви й маєте зацінити - обидві теми близькі для вас (мені так здавалося), але разом з тим має бути щось нестандартне. Очевидно, ти неуважно читав анонс, якщо взагалі прочитав його до кінця.
Я не буду підлаштовувати та перероблювати завдання до твоєї однієї умови - хоча б тому, що вже витратила на них забагато зусиль. Так само, як і Андрій - і респект за цю ідею не мені, а йому. Такою, якою ми гру задумали, вона однозначно мала бути вам цікавою та орієнтованою на ваші широкі знання в різних галузях. Шкода, що ти саме цього не зрозумів.
Тепер, з огляду на пизицію Петра, висловлюйте думки, хто гру хоче, а кому вона - непотрібна.
Але, відверто - я не бачу сенсу вбухувати купу часу на серйозну підготовку та проведення цієї гри, якщо вона не буде цікавою принаймні одному з людей, заради якого робиться.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#7 Повідомлення Admit » 20 листопада 2012, 14:00

PT писав:Я буду брати участь за однієї умови - митці та твори будуть вибиратись виключно політично та соціально значущі, тобто без опер,балетів, віршів " сонце світить, все круто, помідори" ( а такі у 90% українських письменників) та іншої фігні
Ну Пєтя - ти завжди казав, що підтримуєш будь-які ідейні ініціативи.
Ідея гри в тому, щоб Вова і ти (в першу чергу мій братан), які постійно хоботять такого плану заходи теж мали змогу пограти, а не лише хоботити.
Якщо тобі не "сподобалась" тематика - флаги в руки, шикарно проведемо гру і без тебе!
Скажи, хто крім нас з Віленою на цей час виявляв бажання похоботити інтелектуальну гру?
Ніхто!
Не хочу надалі розводити срач в цій темі, вона створена для того, щоб хто хоче пограти - зіграв. Пєтя - пиши нам в ПП!
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#8 Повідомлення Admit » 20 листопада 2012, 14:03

Народ, відволікаємось від верхніх постів!)
*формат гри буде трохи змінений порівняно з попередніми
багато запитань будуть просто на логіку, а не на знання конкретних фактів)

І не буде обмежень, з приводу вжирання алкоголю та співання ідейних пісень типу "Говновоза" під час командного обговорення шикарних запитань! :mrgreen:
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#9 Повідомлення Anny » 20 листопада 2012, 14:12

залюбки б прийшла на гру :) але на жаль не можу, бо маю бути в іншому місці.
Пєтя, думаю тобі як керівнику варто підтримати ініціативу, а не ставити купу умов, бо керівник то ж в певному сенсі приклад, він задає напрям та веде ;) тим більше дійсно думаю було б дуже цікаво багатьом подивитися та прийняти участь у цьому "двобої". Ви ж з Вовою дійсно круті!
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#10 Повідомлення PT » 20 листопада 2012, 15:49

Ну я підтримую ідею - виділяю дату в графіку подій,організую проектор і т.д.

Але мені нецікаво мистецтво, чому я повинен брати участь в заходах які мені нецікаві? Для мене опера=російський рок=балет=Ахматова=слег.

П.С. Я можу згадати штук 10 заходів до яких я готувався,планував і які були похєрені через банальну відсутність інтересу турклубу (польский вечер, вечер по Гулагу, гра Українське Військо,лекції) і тепер орієнтуюсь на те що цікаве і клубу, а не тільки мені.

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#11 Повідомлення Admit » 20 листопада 2012, 15:58

Пєтя, якщо повезе, твоїй команді може попастись моє запитання по ШАНСОНУ, який я теж відношу до українського мистецтва! :wink:
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#12 Повідомлення Vilena » 20 листопада 2012, 19:14

O.K., питань немає - проїхали. У кожного свої інтереси, це справа особиста. Петро - хочеш приходь, хочеш - не приходь, це твій вибір, в будь-якому разі ми будемо раді тебе бачити.
До всіх інших: гра відбудеться в будь-якому разі, проте імовірно за трохи зміненої концепції, оскільки на 100-% явку одного з запланованих капітанів розраховувати зараз не доводиться.
Ще раз прохання відписуватися, кому цікаво і хто все-таки планує прийти, оскільки це важливо для подальшої організації. Будемо вдячні.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#13 Повідомлення Daria_R » 26 листопада 2012, 14:42

Мабуть прийду.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#14 Повідомлення Maidrax » 26 листопада 2012, 15:46

Приходьте, приходьте, треба пiдримати таке хороше починання.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Інтелектуальна гра "Українське мистецтво", 28 листопада

#15 Повідомлення Sirco » 26 листопада 2012, 15:58

Прийду. В мене з*явилася ідея шикарного супу-паштета з папаї під соусом з салату-нарізки і згущенки. Можна прийти разом з ним)?

Відповісти