Фотовиставка 50 видатних фото National Geographic 06.04.2013

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Фотовиставка 50 видатних фото National Geographic 06.04.2013

#1 Повідомлення Григоpій » 04 квітня 2013, 12:41

В цю суботу 06.04.2013р. похід на фотовиставку "50 видатних фотографій" від National Geographic

Зображення

Вхід 10 грн; студенти - 5 грн; пенсіонери і школярі - 3 грн.

Зображення

Збір в суботу о 14:00 на виході зі станції метро Льва Толстого, вихід до банку Credit Agricole вул. Пушкінська, 42/4.

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Фотовиставка 50 видатних фото National Geographic 06.04.

#2 Повідомлення Григоpій » 08 квітня 2013, 09:20

Ну, не думав я що стільки людей прийде помилуватись картинами. Максимум на що я надіявся так це на те, що прийде чотири каліки та три ботаніка і будуть довго вдивлятись в фото дикої природи, зелених лугів та арктичних пустель. Та виявилось не все так просто. Перед музеєм вишикувалась черга десь метрів в тридцять, довелось в ній провести більше пів години, а картини виявились не тільки з зображенням недоторканої природи, чудернацьких панорам, були просто з зображенням якихось мужиків (ці картни я б ніяк не відвів би в розділ видатних), а були й фото полярних медведів, зображення сутичок левів, сплячі дві жінки з дитиною в домі, котру через шпарину в дверях трохи присипало піском (мені чогось подумалось що зимою в горах стомлених туристів які прилягли на рюкзак відпочити саме так починає замітає снігом) в загальному сподобалось, кожна картина має свою історію з якою можна ознайомитись в описі під нею.

Відповісти