Форум турклуба "Гряда"

Сьогодні: 14 грудня 2018, 11:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 27 травня 2013, 00:54 

Повідомлення: 3
Доброго времени суток. Давно загорелся желанием сделать вылазку в лес на недельку, с удочкой, ножом и спичками=) Но на востоке не знаю безлюдных лесов с нормальной животной системой. Может кто подскажет - где можно отдохнуть от людей по правую сторону Днепра?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 травня 2013, 10:33 
Брат Матроса

Повідомлення: 2557
SLONking написав:
Доброго времени суток. Давно загорелся желанием сделать вылазку в лес на недельку, с удочкой, ножом и спичками=) Но на востоке не знаю безлюдных лесов с нормальной животной системой. Может кто подскажет - где можно отдохнуть от людей по правую сторону Днепра?

Ти маєш на увазі лівий берег Дніпра? Їдь в міжрічинський парк :mrgreen:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 травня 2013, 12:47 
Ганс

Повідомлення: 1251
Острова вблизи Страхолесья чуть больше чем безлюдные. Пару лет назад, мужик похеревший свою лодку, провёл на одном из островов около двух месяцев пока его не нашли. Питался речными креветками, или как их там :mrgreen:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 травня 2013, 12:56 

Maidrax написав:
SLONking написав:

Ти маєш на увазі лівий берег Дніпра? Їдь в міжрічинський парк :mrgreen:

Ні, я маю на увазі схід. Я не хочу дуже далеко їхати в перший раз, якщо дійсно сподобається, то може наступного разу і у Карпати поїду. А зараз шукаю місце в лісах скоду України. Самий великий, це ліс біля Щурово, Слов'яньск. Але я не знаю, чи можливо тамздійснити мій задум.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 травня 2013, 15:56 
Інформаційний наркоман

Повідомлення: 7296
Дивне запитання. Треба ліси,озера та річки на сході України - це уздовж Донця та Оскола. Повнітю безлюдно там не буде на попсових місцях, якщо через болота пройти до стариць то людей там буде зовсім понт. Ті ж ліса біля Щурово, за Ямполем тощо

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 травня 2013, 00:02 

PT написав:
Дивне запитання. Треба ліси,озера та річки на сході України - це уздовж Донця та Оскола. Повнітю безлюдно там не буде на попсових місцях, якщо через болота пройти до стариць то людей там буде зовсім понт. Ті ж ліса біля Щурово, за Ямполем тощо

А що дивного? Я запитав, Ви відповіли. Дякую=) А може ще хтось розповіси, що він по Щурово, як он той дядько биля Страхолшсся блукав=)

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі