Продайте чи порадьте трекінгові палки

Обговорення спорядження
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Продайте чи порадьте трекінгові палки

#1 Повідомлення Maidrax » 01 серпня 2011, 13:29

Можливо в когось завалялись непотрібні старі трекінгові палки. Також буду радий порадам з приводу виробника - статті в інеті я читав, але жива порада чи відгук завжди корисніше.

Палки мені потрібні для тусилова не крутішого за східні Карпати і для лазання по різноманітним ярам-горбам неньки-України. Ціна - бажано до 500 грн., на вагу і технічні навороти по барабану, аби міцні і зручні.

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#2 Повідомлення Sanja » 01 серпня 2011, 14:07

Если хочешь подешевле - посмотри на http://travel.org.ua в форуме "Продажа покупка" там можно найти много тем, где люде продают новые палки от разных непонятных производителей например тут
http://travel.org.ua/forums/viewtopic.p ... start=1590 или тут
http://travel.org.ua/forums/viewtopic.p ... &start=105
Обычно они в несколько раз дешевле палок в туристических магазинах, но не всегда понятно кто их делает и какого они качества...

По вообще по палкам из личного опыта -
1 black diamond - очень хорошие палки, но дорогие, пару раз брал у друзей очень понравились (http://www.bdel.ru/gear/poles/trekking_ ... il_compact), одна из лучших на мой взгляд систем крепления. Такие кажется еще у Славы и у Димы
2 masters- слышал много плохих отзывов, но у меня они отлично прожили, У Бати такие больше трех лет, самая дешевая модель но держаться отлично, и я их брал в несколько серозных походов .. так что тут тоже как повезет.
3. LekiSport ( использую в данный момент, модель Titan http://bizon.com.ua/product_info.php/products_id/3964), вообщем доволен, очень легкие и удобный. Неплох держат нагрузку, пару раз я на них всем весом падал - и они пережили, только нижнее колено немного деформировалось, теперь когда их складываешь/раскладываешь с них стирается краска. Уже год с ними в горы хожу.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#3 Повідомлення Maidrax » 01 серпня 2011, 14:28

Саня, дякую.
Почитав я статті про дешеві палки, короче типова дилема - дешеві хренові і стрьомні, а купувати дорогі і юзати їх двічі на рік в напів-матрасних коротких походах теж не по кайфу =)

Короче ще одне запитання - чи може хтось позичити палки на ПВД 6-7 числа? До спорядження я ставлюсь відповідально, у випадку похерки компенсацію гарантую.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#4 Повідомлення Maidrax » 04 серпня 2011, 16:51

Запитання - анти-шок це круто чи галімо?
В одних статтях пишуть шо зашибись, в інших - що повне лайно =)

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#5 Повідомлення Sanja » 04 серпня 2011, 17:15

Особо смысла в антишоке не вижу, палки с ним стоят дороже, весят больше, ну и надежность меньше. Из плюсов только то что руки меньше устанут если целый день по камням скакать. Я советую без

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#6 Повідомлення Maidrax » 04 серпня 2011, 17:29

Короче я беру стрьомні палки
Gabel X-Lander, випускають їх макаронники, відгуки з того шо я зміг перекласти - досить теплі, але на експорт їх майже не парять. Є шанс шо це взагалі якесь паліво =)
Заявлені на сайті характеристики:
Вага: 240 g / 8,47 oz | Довжина: 66-144 cm / 26"-58" | Матеріал: Alu F60 ø 18/16/14 mm, решта - жесть яку я не особливо віддупляю, ще й італійською )
| Manopola: Dual Lite- 01/29 | Passamano: Comfort Automatic TCS Logo - 02/13LG silver | Rotella: Trekking Lite + S.S. Power - 03/24F + 03/27F | Punta+Puntale: Multi Fit + Carbide - 05/5 + 08/9

З урахуванням того, шо вони коштують 350 грн. і в лінійці продукції перебувають в верхній половині, сподіваюсь пару років вони проживуть, з урахуванням того який з мене гірський турист )

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#7 Повідомлення Maidrax » 04 серпня 2011, 17:39

Дякую Сані за допомогу =)
Чому у авторів теми нема повноважень їх закривати? )

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#8 Повідомлення Legion » 15 серпня 2011, 14:54

На travel.org.ua користувач alimonta продає оригінальне спорядження бренда Kong з доставкою з Італії за значно нижчими цінами, ніж в українських магазинах. Наприклад, карбонові трекінгові палки 150 г (здається, чи 130) - 50 usd. Перевірено кілька разів - поки що не підводить.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#9 Повідомлення Maidrax » 15 серпня 2011, 15:27

Я теж брав на тревел.орг.юей в бариги. В стрийському пвд мої палки себе показали непогано, не дуже важкі (при стандартній товщині без всяких ультра-лайт загонів), ручки хоч з пінки, але не мокнуть і зручні, дуже зручні темляки. Один раз трохи навернувся на палку поперек вісі, слідів не залишилось. Короче сподіваюсь їх вистачить надовго =)

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Продайте чи порадьте трекінгові палки

#10 Повідомлення komik » 17 серпня 2011, 09:07

що за трек палки такі не дорогі наче http://patagonia.com.ua/turizm/canopy.h ... gory_id=73 ???
Surf the Life!

Відповісти