Трекінгові боти. Догляд

Обговорення спорядження
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Stakhov Ivan
Активний користувач
Повідомлень: 335
З нами з: 29 березня 2011, 00:34
Звідки: Гайворон

Трекінгові боти. Догляд

#1 Повідомлення Stakhov Ivan » 30 березня 2012, 01:43

В Криму промокли боти,довгий час йшов з річками в них і в кінці вони жостко провонялись...До цього вони так не смерділи. А якщо ще походити в них,то взагалі.. Питання - як їх краще випрати зсередини?І чим?

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Трекінгові боти. Догляд

#2 Повідомлення Tigress » 30 березня 2012, 08:06

Я обычно стираю хозяйственным мылом(но не белым, а коричневым).

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Трекінгові боти. Догляд

#3 Повідомлення Maidrax » 30 березня 2012, 08:33

Якщо в тебе нормальна мембрана, яку не шкода похерити, тоді треба використовувати ледь-ледь теплу воду (не більше ніж +40, краще +30) без мила і з м"якою щіткою (типу зубної). Терти, зрозуміло, не сильно =) Якщо бруд не береться - додаєш, як каже Альона, трішечки господарського мила (розчиняєш маленький шматок у мисці води, щоб лише трохи пахло милом).

Якщо сморід зсередини має бактеріальну природу, то нормально конають антисептики, найпростіше - купити в тур.магазині спрей для догляду за мембранним взуттям, пшикаєш ним всередину, він вбиває бактерії і дає нормальний запах. Якщо хочеться дешевше - можна юзати перекис водню або (більш сурово) формалін =) Головне - не набирати повні боти води, а працювати мокрою щіткою.

Але, скажу чесно, особисто мої боти не рятують ні спреї, ні антисептики, ні провітрювання, тому я вже на це діло забив. Це ж туризм, врешті-решт, подумаєш сморід :mrgreen:

Аватар користувача
Alex@ndr
Активний користувач
Повідомлень: 55
З нами з: 11 травня 2010, 10:37
Звідки: смт. Корнин
Контактна інформація:

Re: Трекінгові боти. Догляд

#4 Повідомлення Alex@ndr » 31 березня 2012, 12:57

Так то так, але коли скидаєш боти в потязі, то стає ніяково від того що сусідам стало погано

Відповісти