Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
panser
Активний користувач
Повідомлень: 37
З нами з: 13 липня 2011, 12:05
Звідки: ~ 3°на S, ~ 4°на E
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#61 Повідомлення panser » 25 вересня 2011, 23:04

ЧЕРТ! на пальцах появились мозоли,понял зачем перчатки... болят руки, еле печатаю эт хрень. вообщем ПВД на ОТЛИЧНО.

спасибо! Вова за маршрут. Русич за приглашение. Рома за здоровенный вклад в организацию выезда... вообщем, ГРУППА за отличную компанию. маршрут спланирован, раскладка рассчитана, маршрутка договорена, бюджет на минимум. все очень организовано, понравилось. Звиняйте (впервую очередь организаторы), что внес небольшие коррективы в раскладку "воды помутил". Перечитал, изъять такое - зло, варварство, кошерство, как вариант не принимается.

К чему я... Вообщем хавку оставшуюся я намутил + 2 ложки + 1 вилка. Передам в четверг через Русича. Пробуйте у него это все изымать, есль получиться ).

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#62 Повідомлення Кира » 26 вересня 2011, 11:42

Було цікаво. Після невеличкої туристичної паузи навіть приємно було полосити. Пощастило як і з погодою (тепло, сонце) так і з вітром.
У суботу чи повторовив, чи навіть побив свій особистий рекорд пропливу за один день, з чим себе і вітаю :dima:
Приємно порадувала швидкохідність "Неріс-2 Вундервафлі" ("Малодшого брата" мого Рагнарока :mrgreen: ). Також було цікаво подивитися на Maidrax як на керівника))

Що дуже здивувало так це те, ща на ДЕСЯТЬ чоловік у нас було рівно НУЛЬ фотоапаратів, що на своїй пам"яті я ще не пригадую.

п.с. Ржичів стає знаковим для мене місто :)

ОУ, забув! Були в Гусинцях. Реконструйована церква і справді вже не вражає так, як раніше...сильно втратила тієї атмосфери, що була. Чоловічок що там був (схожий на священика) люб"язно впустив нас у середину і трохи розповів про церкву. За його словами, ще декілька років і церква завалилися б зовсім...величезні тріщини (деякі вже залагоджені) підтвержують його слова.

На мое питання "якщо найблищі села далеко, то хто сюди буде приїзжати?" пролунала відповідь: "ну ви ж приплили".
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
dudka
Активний користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 12 березня 2010, 19:55
Звідки: Місто Квітів
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#63 Повідомлення dudka » 26 вересня 2011, 22:04

Так, було трохи важко фізично, але в сумі було круто. І процес греблі і пейзажі і компанія. Кисті до сих пір болять. Да, жалко фото немає
in search of magik muzik

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#64 Повідомлення Maidrax » 27 вересня 2011, 09:01

Дякую всім учасникам, порушу традицію і не писатиму структурованих висновків після походу =)
Окрема подяка Єсаулу за істотний вклад в розхобочування походу а також за особистий вклад по тяганню тонни снаряги. Також відзначу участь Оксани і Матроса в хоботилові по снярязі, але з іншого боку це було зумовлено тим фактом, що вони хоботили байду, на якій самі йшли )
Дякую Дімі за пляхан водяри, було дуже ідейно його розчавити увечорі після ломилова.
Врешті-решт дякую погоді, - в принципі ти нас не підвела. Попутній вітер і супутні умови нам сильно допомогли.

ПВД пройшло чітко за планом, в перший день пройшли близько 55 км по Google Earth при майже 9-ти ходових годинах. Стали на острові з високою піщаною горою трішки нижче Стайок. Встали в 7 з розрахунку вийти в 10, вийшли в 10 з розрахунку зайти на Лису гору, повтичити на церкву в Гусинцях і стати в 15 на антистапель, стали в 15 на антистапель.

Зробив для себе ряд локальних висновків по організації водних ПВД з значною кількістю учасників, основний з яких - велика кількість хоботні з снарягою. Також накладає свій відбиток значна кількість людей, через що групу інколи доводиться підганяти. Ну і звісно ж швидкістю групи є швидкість найповільнішої байдарки, тому для серйозних ломилов чим менше тим краще.

Разом з тим, більшість моїх побоювань не підтвердились, хоч байда Матроса на початку очікувано відставала і плила по синусоїді (капітанський дебют Матроса :mrgreen:), але після пересадки в байду Сергія і проходження Матросом курсу роздуплялова все налагодилось і намахатись веслами встигли всі.

Також отримав перший досвід походів без ДЖПС з орієнтуванням по карті, кілька разів за Києвом губився через жестякову забудову берегів в тих місцях де на карті дерева або пляжі а також через серйозний намив піску в деяких місцях. З приводу самого маршруту, особисто мені ділянка між Києвом і Українкою сподобалась лише на останніх 5 кілометрах і деякими епізодичними місцями, в цілому ж велика кількість дач, моторок, рибалок і іншої двіжухи робить цей шматок Дніпра сумнівним місцем для відпочинку. Шматок же між Українкою і Ржищевом мега мажорний - острови, високий берег, власне сам Дніпро, - милуватись і милуватись. Тому якщо я ще піду на Канівське, то буду йти від Українки (мажорна закидка тягою) до Переяслава або до Канева.

Другий день йшов на "Криголамі" під вітрилом, хоч і вітер був дуже хорошим (до 5 м/с), але байда під вітрилом на якій гребе перший матрос практично завжди відставала від всіх інших байдарок групи десь на добрячий 1 км/год. Але в цілому плавати під вітрилом приємно, обов"язково займусь розхобочуванням вітрила на свою байду, коли матиму час.

Від безвиході юзали в поході Гроб. Намет звичайно неоднозначний, в темряві витратили годину на спроби його скласти, але так і не склали як слід. Намет дуже високий, тяжкий і здоровий. Але з іншого боку - нереально просторий, в середину можна класти не 4 а 5 рил, висота ж намету дозволяє в ньому тусити ледь не стоячи. Короче якщо шарити як його збирати, то для водно-бухательних ПВД він дійсно придатний, хоча і програє ряду інших варіантів в зручності.


Ну і у якості завершальних слів хочу подякувати "Вундервафлі" - ти дуже крута байдарка =) :kayak:

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#65 Повідомлення PT » 27 вересня 2011, 17:47

При швидкості вітру 5 км година байдень під вітрилом повинна ломити швидче ніж Неріс-3 з трьома гребцями. Напевно ти неправильно похобачував вітрило (мене Бобер роздуплив як правильно,колись покажу)

Аватар користувача
dudka
Активний користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 12 березня 2010, 19:55
Звідки: Місто Квітів
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#66 Повідомлення dudka » 29 вересня 2011, 15:19

там, мабуть, нада було нижню часть зафіксувати
in search of magik muzik

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#67 Повідомлення Русич » 01 жовтня 2011, 16:24

якісь ложки та говнопаштет ( 2шт.) у мене. Залишу його до наступного піше-водного ПВД
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Відповісти