14-16 квітня, Случ

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

14-16 квітня, Случ

#1 Повідомлення Maidrax » 19 березня 2012, 13:45

14-16 квітня буде проведено ПВД по р. Случ. Дане ПВД буде другим підготовчим заходом до літнього походу в Карелію.

Основна ціль ПВД: Зацінити з води мажорні краєвиди, а саме - схили, скелі, ліси і іншу крутотєнь. Плаваємо ідейними місцями, відпочиваємо, працюємо над технікою греблі і маневрування, проходимо пару порожків. Якщо буде час - навіть повтичимо місця на берегах.
Час проведення: 14-16 квітня
Маршрут: м. Новоград - Волинський - с. Соснове
Загальний кілометраж та темп руху: 66 км., темп руху вище середнього, даємо більше 7 ходових годин, активно хоботимось на обносах, не втичимо і т.д. Також є невелика ймовірність, що маршрут перефігаримо на трохи коротший і підзакинемось від Новограда (треба буде ще подумати).
Вимоги до учасників: Наявність загальнотуристичного досвіду, психологічна готовність провести багато часу сидячи в оточенні холодної води, висока дисципліна. Максимальна кількість учасників - 5 чоловік (є обмеження по кількості байдарок, т.як частина буде задіяна у виїзді Петра, нам видають лише одну трійку. Окрім цього, байдарки ми викидатимемо на машині (і прихопимо пару людей до Києва), три байдарки туди просто не влізе.
Вимоги до спорядження: рятувальний жилет для "слабких" плавців, для бажаючих та естетів - гідра. Можете взяти каски, але це не обов"язково.
Плавзасоби: каркасні двійка і трійка.

Місця там дуже ідейні, навесні має бути круто.

Зображення
Зображення
Зображення

На даний момент в ПВД беруть участь:
1. Maidrax
2. Єсаул
3. Ангеліна
4. Вітя Красавчік
5. Демок
6. Sirco
Востаннє редагувалось 26 березня 2012, 14:15 користувачем Maidrax, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Demok~
Активний користувач
Повідомлень: 60
З нами з: 10 лютого 2012, 21:48

Re: 14-16 квітня, Случ

#2 Повідомлення Demok~ » 22 березня 2012, 10:58

Я в ділі)
That which does not kill us makes us stronger

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 14-16 квітня, Случ

#3 Повідомлення Maidrax » 26 березня 2012, 13:49

Так, треба вже хоботити захід.

Потрібні завгосп (хоботить розкладку до 7 квітня), помічник завтранса і помічник завспора.
Я візьму на себе функції завтранса, завспора і фінансиста, але мені буде потрібна допомога (люди, які виконуватимуть мої доручення).

Якщо у Віті є контакти в Новограді, то було б добре, якби допомогу по транспорту забезпечував він.
Востаннє редагувалось 26 березня 2012, 14:13 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: 14-16 квітня, Случ

#4 Повідомлення Sirco » 26 березня 2012, 14:07

+1

Аватар користувача
AngelA
Активний користувач
Повідомлень: 89
З нами з: 20 липня 2011, 13:59
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: 14-16 квітня, Случ

#5 Повідомлення AngelA » 26 березня 2012, 14:18

мене б завгоспом
…і щастя це — хвилини півтори.
Склепивши очі, тихо повтори:
околиця… напівзабуті лиця…
овече хутро… сині хутори…
багаття… бринза… сутінки… суниця…
Ти вернешся. Воно тобі насниться.
Форель… зело… криниця… Повтори.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 14-16 квітня, Случ

#6 Повідомлення Maidrax » 26 березня 2012, 14:20

AngelA писав:мене б завгоспом
Окей, домовились =)

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: 14-16 квітня, Случ

#7 Повідомлення viktor » 26 березня 2012, 14:23

Maidrax писав:Якщо у Віті є контакти в Новограді, то було б добре, якби допомогу по транспорту забезпечував він.
чим зможемо - допоможемо!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 14-16 квітня, Случ

#8 Повідомлення Maidrax » 27 березня 2012, 23:38

Вирішено йти на каркасних двійці, трійці і надувній Щуці-1. На Щуці будуть по черзі протягом дня змінюватись Єсаул, Архітектор, Вітя і Демок, далі вже залежно від вподобань і швидкості руху (багато залежатиме від вітру).

Завгосп - Ангеліна, помічники завспора - Єсаул і Архітектор, помічник завтранса - Вітя. Також хтось бажаючий (незалежно від наявної посади) має розхоботити медичне забезпечення - роздуплитись в основах травматології та відкачування людей, які наковтались води.

Логістика попередньо така - туди закидаємось в п"ятницю увечорі маршруткою Київ - Новоград, ночуємо у Віті на вписці, вдосвіта встаємо на воду. Викидаємось в понеділок увечорі - двох людей (Рому і швидше за все Ангеліну), хоботья і байдарки забирає машина, яку пробиває Рома, і везе в Київ. Викидку інших чотирьох з Соснового розхобочує Вітя (можливо будуть варіанти з автостопом), з Новограда можемо викинутись як останньою маршруткою на КИїв, так і рівненською ЕПКшкою (посадка в Новограді вночі).

Інструкції відповідальним особам роздаватиму особисто, будьте на зв"язку =)

Аватар користувача
AngelA
Активний користувач
Повідомлень: 89
З нами з: 20 липня 2011, 13:59
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: 14-16 квітня, Случ

#9 Повідомлення AngelA » 28 березня 2012, 14:59

Maidrax писав:Також хтось бажаючий (незалежно від наявної посади) має розхоботити медичне забезпечення - роздуплитись в основах травматології та відкачування людей, які наковтались води.
Можу й я) саме пройшла медичну підготовку того місяця, ось і знадобилось) Треба скласти групову аптечку? чи можливо вона буде?
…і щастя це — хвилини півтори.
Склепивши очі, тихо повтори:
околиця… напівзабуті лиця…
овече хутро… сині хутори…
багаття… бринза… сутінки… суниця…
Ти вернешся. Воно тобі насниться.
Форель… зело… криниця… Повтори.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 14-16 квітня, Случ

#10 Повідомлення Maidrax » 28 березня 2012, 15:08

AngelA писав:
Maidrax писав:Також хтось бажаючий (незалежно від наявної посади) має розхоботити медичне забезпечення - роздуплитись в основах травматології та відкачування людей, які наковтались води.
Можу й я) саме пройшла медичну підготовку того місяця, ось і знадобилось) Треба скласти групову аптечку? чи можливо вона буде?
Якась клубна аптечка буде, я тобі скину перелік медикаментів, які там будуть, що ще треба буде - докупимо. Головне начитатись теорії :mrgreen:

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: 14-16 квітня, Случ

#11 Повідомлення Ємець Роман » 28 березня 2012, 15:20

От норм тема, з картинками:
http://kuncevo.ucoz.ru/load/persha_dopo ... 27-1-0-617 .

Аватар користувача
hakka
Активний користувач
Повідомлень: 205
З нами з: 14 грудня 2008, 22:48

Re: 14-16 квітня, Случ

#12 Повідомлення hakka » 30 березня 2012, 01:07

Минулого року, теж на Пасху, сплавлялись по цьому маршруті, його повністю не пройшли. Одна з головних причин - щука, вона дуже повільна у порівнянні з каркасними.
Ще додам на Пасху , будуть ДУЖЕ великі проблеми з транспортом, особливо з маршрутками. Нас майже кинули по дорозі туди і тупо кинули по дорозі назад, і це був перевірений перевізник. Тому зверніть особливу увагу на транспорт.
Якщо можу чим допомогти звертайтесь

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 14-16 квітня, Случ

#13 Повідомлення PT » 30 березня 2012, 07:19

hakka писав:Минулого року, теж на Пасху, сплавлялись по цьому маршруті, його повністю не пройшли. Одна з головних причин - щука, вона дуже повільна у порівнянні з каркасними.
Ще додам на Пасху , будуть ДУЖЕ великі проблеми з транспортом, особливо з маршрутками. Нас майже кинули по дорозі туди і тупо кинули по дорозі назад, і це був перевірений перевізник. Тому зверніть особливу увагу на транспорт.
Якщо можу чим допомогти звертайтесь
Ви їхали на Трійцю :)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 14-16 квітня, Случ

#14 Повідомлення Maidrax » 30 березня 2012, 08:20

hakka писав:Минулого року, теж на Пасху, сплавлялись по цьому маршруті, його повністю не пройшли. Одна з головних причин - щука, вона дуже повільна у порівнянні з каркасними.
Ще додам на Пасху , будуть ДУЖЕ великі проблеми з транспортом, особливо з маршрутками. Нас майже кинули по дорозі туди і тупо кинули по дорозі назад, і це був перевірений перевізник. Тому зверніть особливу увагу на транспорт.
Якщо можу чим допомогти звертайтесь

Дякую, якщо що - звернусь =)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 14-16 квітня, Случ

#15 Повідомлення Maidrax » 03 квітня 2012, 21:29

Традиціний ВЕЛИКИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПОСТ =)

1. У вівторок 10 квітня о 19.30 буде проведено передпохідну організаційну зустріч у приміщенні турклубу. Явка для Віті, Архітектора та Дмитра обов"язкова. Порядок денний зустрічі:
1.1. Я проводжу інструктаж зі збирання, розбирання байдарки (на практиці збираємо та розбираємо її). Також пояснюю основи пакування хоботьєв в байду та забезпечення їх герметичності. Також проводжу короткий інструктаж по особистому спорядженню.
1.2. Відміряємо необхідну довжину стропи (5 см. стропу я купив, нитки та голки візьму) та шиємо ремінь для обносів байдарки в чотирьох. Роботи на півгодини, сподіваюсь хоч хтось матиме нормальні навички рукоділля =)
1.3. Я показую на карті нашу логістику, маршрут, пояснюю режим та графік руху, відповідаю на всі запитання зацікавлених, за потреби обговорюємо.
1.4. Пакуємо байдарку в чохли, забираємо з клубу всі потрібні нам хоботья та розподіляємо їх між учасниками.
1.5. Розподіляємо продукти на закупівлю, визначаємо порядок закидання хоботьєв на вокзал.
1.6. Відвозимо байдєнь до Віті додому.

2. Індивідуальні інструкції по транспорту, спорядженню і розкладці я надав Ангеліні, Віті і Ромі, сподіваюсь до завтра отримати остаточні відповіді. Також було б дуже добре, якби Дмитро вийшов на зв"язок, бо вже декілька днів моє повідомлення висить без відповіді і контактів з ним я не маю.

3. Хто не має жилетів і має сумніви у своєму вмінні плавати - можете вже шукати прокат. Але враховуйте, що навички плавання у холодній воді дещо коригуються, тому я, маючи розряд з плавання, беру з собою жилет. Те ж саме стосується гідрокостюмів. Більш детальний інструктаж по спорядженню буде на орг.зустрічі, щоб не засмічувати форум вже двісті разів писаним текстом.

Відповісти