13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#46 Повідомлення Русич » 10 жовтня 2012, 22:59

Ну що ж ... є вакантне місце яке можна зайняти завтра до обіду, потім квитки здадуть.

Розкладка, квитки і місце в байдарці навіть з веслом )) є, отже думайте швидше якщо є бажання поїхати з нами

Треба бути на вокзалі в 16-00 !!
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#47 Повідомлення Русич » 15 жовтня 2012, 11:02

Річка мажорна.
Маршрут пройдено повністю, як і планувалось.
ПВД вийшов не матрасним, довелось нормально погрести (десь 65 км за таких умов це дуже не погано).
Команда молодці. Взяв би в свої походи будь кого з учасників цього сплаву.

Дякую займаючим відповідальні посади і особливо Даші за якісне виконання обов’язків завгоспа і вітаю зі вступом до клубу. (Петро, відкрий доступ до закритих розділів, бабло передам Вовану при нагоді).

Коротше кажучи все круто, нічого негативного не можу сказати. Короткий технічний звіт буде трохи згодом.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#48 Повідомлення PT » 15 жовтня 2012, 11:20

Круто що пройшли маршрут!! Чекаю на технічний звіт.

Даші доступ відкрив!

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#49 Повідомлення Anya_Dergach » 15 жовтня 2012, 17:06

Велика подяка Русічу за організацію такого чудового сплаву! Дуже сподобався обраний маршрут з різноманітними неймовірно гарними осінніми пейзажами та цікавими перепонами (багнюка з ряски :kayak: , повалені дерева у воді). Також подяка Даші, яка покликала мене на сплав, забезпечила всім необхідним для походу та смачно нас годувала)) Подяка Ярославу та Віті, яким пощастило пливти зі мною, недосвідченим новачком, в одній байді, вони обидва були гарними капітанами! Ані, яка розшифровувала незнайомі для мене нові значення слів типу «гроб», «щука»..; Саші, який допоміг мені почистити картоплю та відкрив всі консерви; Матросу, за вперше почуту пісню «Говновоз»! :samson: )) Владу, за героїчний розпил завалу; Максиму, який великодушно не пошкодував запропонувати мені свої штани, коли я мерзла на вокзалі, а також всім учасникам сплаву за приємну атмосферу) Отримала силу-силенну незабутніх вражень! Пізніше викладу фото.

Аватар користувача
Чпок
Повідомлень: 4
З нами з: 27 вересня 2012, 12:37
Звідки: Київ

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#50 Повідомлення Чпок » 15 жовтня 2012, 20:43

Аналогічно дякую всім за чудовий сплав! Для мене це був перший і сто відсотків не останній. Дуже сподобалося,дякую!

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#51 Повідомлення Admit » 16 жовтня 2012, 07:12

Зльотом дуже задоволений!
Турія - просто офігеннєйша річка з усіма її різкими поворотами, дуже класний досвід для керування байдою.
У нас була крута і сама розривна команда, за що я дякую своїм "маладим-красівим")
Хто наступний буде щось організовувати на Турії - я обовязково буду.
Дякую всім за компанію!
*Русіч - красава!
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#52 Повідомлення Anny » 16 жовтня 2012, 14:39

Турія!!! Одна з найкрасивіших річок на яких я встигла побувати. Восени по ній дійсно дуже приємно і цікаво ходити. Нам пощастило стартувати на світанку коли трава, очерет та дерева навколо були вкриті інеєм, та через годинку трохи принесло туману. і от пливеш по тим каналам, де з одного боку стіною посріблений очерет, з іншого низький берег, і видно вдалині ліс. а річка в"ється вздовж берега, а потім пірнає і плавні і от вже навколо стінами стоїть очерет і бистрина несе тебе тільки і встигай повертати і виносить у затон маленький... усюди зустрічалися вздовж берегів човни, залишки причалів, а коли річка текла через ліс, то взагалі було відчуття що саме тут повинні з"явитися мавки та визирнути з води русалки... містичні місця зустрічалися часом з деревами, що нависали над водою, верби плакучі... На жаль осінь ще тільки торкнулася тих місць, бо жовтих дерев було не так і багато, трава була зелена та ліси у більшості мішані, то ж сосни робили їх доволі зеленими. Додавала містичності погода, вона була усі два дні похмура, але на антистапелі визирнуло сонечко чим нас трохи порадувало :)
Можна багато ще описувати красу тих місць, підбираючи різні епітети, але краще таки туди з"їздити при можливості і самим подивитися, дуже раджу! Краще певно у прохолодну пору, бо коли тепло думаю там усіх з"їдять комарі та інші летючи тварі :twisted:
вздовж усього маршруту бачили багато рибалок, більшість доволі привітні, попереджали про якісь затори попереду чи просто віталися :snow:
Дякую команді що підібралася. Здавалося що кожен на своєму місці і усе як треба, спокійно йшли по маршруту, весело долали перешкоди ароматні, ну і як вже повелося почуття гумору нікого не підвело. а говновоз від Матроса був як раз до ситуації :lol: Даша, розкладка гарна, все було дуууже смачно і ще тобі окрема подяка як у якості матроса, так і капітана :kayak: вважаю з нас вийшла найкраща! злагоджена команда Преси і ми зняли багатенько шикарного ексклюзивного сенсаційного матеріалу 8) хто б там що не казав... :P чекаю фото
і звісно велика подяка Русічу за такий маршрут, думаю ті пороги та болотяні пахучі затори таки можуть дати категорійність нашому ПВД :mrgreen: від нас потім усю дорогу трохи шарахалися люди, бо наші турійські парфюми не кожен міг гідно оцінити :) готова йти знову туди від місця антистапелю, думаю далі там не менш гарні місця.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#53 Повідомлення Anny » 16 жовтня 2012, 14:59

ще цікавий досвід зі збором байд о 3 годині ночі, сніданком о 5 ранку та виходом на воду на світанку. Думаю він виправдав себе, коли світовий день такий малий вже, а ПВД всього 2 дні, бо інакше ми могли і не встигнути пройти весь маршрут мені здається. тільки ось було неочікувано холодно тієї ночі, але вогнище вирішило те питання врешті-решт :) і ще під вечір вже втомилися усі і спати хотілося дуже коли стали на стоянку, алко-частина групи навіть практично вжирати не стала :mrgreen: Але в нас було вдосталь часу щоб відіспатися, під"ом другого дня був аж о 7 ранку, то проспали усі не менш ніж 10 годин :)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#54 Повідомлення viktor » 16 жовтня 2012, 22:08

от люблю, коли всі вже все описали і залишаэться лише приэднатися до подяк і вражень) отже приєднуюсь до всього вищесказаного і чекаю з нетерпінням світлин оперативної фотогрупи (Даша і Аня молодці,)), яка професійно зуміла відзняти матеріал "подолання гавноострова" або "згвалтування болота". :D

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#55 Повідомлення Daria_R » 18 жовтня 2012, 22:00

Мені вже зовсім нічого не залишилось написати))) Та хочу подякувати Русічу за організацію сплаву і вибір такої класної річки, я була в захваті від неї з перших хвилин плавання. Подяка Ані за веселу компанію і керування нашою нахабною і маневреною байдаркою представників преси. Взагалі весело плисти такою річкою - когось наздоганяєш, когось обганяєш, когось тараниш. І мені здається, у Русіча з Максом доволі суб’єктивне сприйняття сплаву, бо вони пливли на Титаніку, а на ньому кілометр за п'ять рахується.
Дуже рада, що моїй подружці Ані сподобалось плавати з нами.
І, як завгосп, зазначу, що між сніданком та обідом непогано б видавати щось їстівне на байдарку - шоколад чи печиво, бо я чула голодне ниття до обіду.
Ексклюзивні та сенсаційні фото- та відеоматеріали тут: http://www.ex.ua/view_storage/714715611411

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#56 Повідомлення Daria_R » 18 жовтня 2012, 23:02

Для любителів творчості Матроса :D
http://www.ex.ua/view_storage/568175917289

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#57 Повідомлення Русич » 18 жовтня 2012, 23:38

Ого ви наклацали, 500+ фоток, я на Тітаніку не помітив що у нас стільки вільного часу було )

Я звичайно дуже радий що усім сподобалось, якщо буде час, на початку наступного сезону проведу ПВД "Турія 2", скоріш за все від місця антистапеля до Бузак. По опису взагалі рекомендують зацінити відрізок Турійськ-Бузаки (104 км наче), більшу частину ми пройшли, від Тойкута до Бузак лишилось 40+ км, якраз на вихідні з розрахунком що більше часу піде на проїзд.
Хоча ще хочу сходити на Стохід, Оріль, Стир, Псел...

І ще таке оголошення: 25.10.12 (четвер) на 19:30 в турклубі планую провести ппісляПВДну зустріч. Кому цікаво зможе зацінити фотки та розповіді про Турію. Запрошуються як учасники ПВД так і усі інші кому цікаво, або хто просто хоче накатити пивка з Максом. Разом з цих заходом буде проходити зустріч після тренування на Південному Бузі. Постараємось наробити трохи фоток та відео як відхоботки самосплавляються та катамараносплавляються на Мигійських порогах.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#58 Повідомлення Anya_Dergach » 19 жовтня 2012, 20:14


Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#59 Повідомлення PT » 23 жовтня 2012, 09:17

Звіт від Русіча, я втикав більше тижня
Вкладення
Турія1.docx
(17.12 Кіб) Завантажено 492 разів

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: 13-14 жовтня, байдарки, р.Турія

#60 Повідомлення Sanja » 27 жовтня 2012, 13:53

Вкладення
Track.rar
(51.77 Кіб) Завантажено 160 разів

Відповісти