Кольський 2013, катамарани, р. Умба

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#31 Повідомлення Anya_Dergach » 13 липня 2013, 10:46

Фото з вокзалу2. Повернення)
602260404111 или страница http://www.ex.ua/view_storage/602260404111

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#32 Повідомлення Русич » 13 липня 2013, 12:03

Нормальний похід, думаю винесу з нього не мало чого важливого і корисного.
Пороги класні, але трохи шкода на них вбивати байду, для таких порогів вже краще каяки.

Дякую тим хто проводжав і особливо тим, хто зустрічав. Приємно )
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#33 Повідомлення Ємець Роман » 13 липня 2013, 19:47

Похід дуже сподобався :kayak: :D Байдарку жалко, але воно того було варто :roll:

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#34 Повідомлення Sirco » 14 липня 2013, 02:59

Коли йдеш на край світу, потрібно мати відчуття ніби забув вимкунути в себе вдома старий, радянський масляний калорифер. Особливо якщо живеш у зрубі, схожому на п*ятизіркові апартаменти Аввакума. Отак ідеш одного дня кудись на край світу, і перед тим як звалити оглядаєш купу речей, які не влазять до твого наплечника: ліжко, книжкові полиці, дипломи, компакт диски, шикарний килим на стіні, телевізор, ПК, старі конспекти, не менш старі купи ксероксів, графіки, статистичні спостереження за 2005 рік, ящики з взуттям, шафу з одягом, атестати, кізячний спальник і старий, сірий, масляний радянський калорифер, який тримається виключно на ізоленті і оккультних знаннях радянської оборонної промисловості. Так вот, виходиш з дому, сідаєш в потяг і розумієш, що ти забув вимкнути цей грьобаний обігрівач. Навіть якщо надворі +35 і ти радієш вчасно зробленій зачісці під "нуль". Тому що збираючись до хріна на роги, долаючи перевали з меморіальними табличками, п*ючи воду з-під сніжників, опиняючись посеред місячних пейзажів, наводячи переправи, ділячись кров*ю з літаючим лайном, вбиваючи своє взуття, гребучи проти вітру, проходячи пороги з меморіальними табличками, розбавляючи спирт, парячись в бані, спілкуючись з аборигенами ти не завжди певен, що твоє життя по поверненні буде таким самим. Можливо це сіре увімкненне недоробло спалить внутрішнім напалмом твоє барахло, тим самим полегшуючи твоє положення, бо якщо твоє все накрилося таким шикарним мідним тазом, то те, що буде після, вже не буде таким, як до. А може і буде. В будь-якому разі в твоєму житті щось станеться, з*являться моменти, які змусять тебе про щось задуматись, ти переглянеш ставлення до тих чи інших людей, перестанеш писати всяку фігню на форумах чи ше шось такого плану. Досвіду ніколи не буває замало. Так само як і вражень, які також завжди будуть з тобою. Так само як і зірки, бо вони разом з оптичними явищами у верхніх шарах атмосфери нікуди не зникають. Просто потрібно глибше закопатись, або зануритись. Або мати розвинену фантазію і метамфетаміни. І гору Вроклай)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#35 Повідомлення Maidrax » 14 липня 2013, 13:22

Прохання до Даші і Сергія до понеділка викласти фотки і відео, треба підготуватись до післяпохідної зустрічі.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#36 Повідомлення Vilena » 15 липня 2013, 19:52

Сергій, у філолога немає слів: шикарно. Думаю, Ліна цілковито підтримала б.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#37 Повідомлення Anny » 16 липня 2013, 13:49

Пушица
Зображення
Пушица (лат. Erióphorum) — род многолетних травянистых болотных растений семейства Осоковые. Небольшой род, включающий 15—20 видов.
Больше в Википедии
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#38 Повідомлення Anny » 16 липня 2013, 13:55

Тулиок (тули - оленья шкура, оленья постель) - река, где отдыхают
олени.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#39 Повідомлення Anny » 16 липня 2013, 14:09

Кладония
Кладония (лат. Cladonia) — род лишайников семейства Кладониевые (Cladoniaceae), включающий в себя около 300 видов, широко распространённых во всех растительно-климатических зонах, от полярных пустынь до тропиков.

Кладония бахромчатая - Cladonia fimbriata
Зображення

Кладония маргариткоцветная — Cladonia bellidiflora
Зображення Зображення

Кладония оленья - Cladonia rangiferina
Зображення Зображення
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#40 Повідомлення Dmitry » 16 липня 2013, 14:10

Anny писав:Тулиок (тули - оленья шкура, оленья постель) - река, где отдыхают олени.
Если по топономике Хибин, то в данном случае долина реки Тульйок означает "мелководье". Так нам "аборигены" поведали :)
Там же только Рипнецк ягелем покрыт, по бокам болота, нет там оленей))
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"


Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#42 Повідомлення Maidrax » 20 серпня 2013, 18:07

ПС: Чекаю звітів завгоспа (опитування учасників, власні висновки та рекомендації), фінансиста (розгорнутий розрахунок загальної вартості походу, закриття фінансових моментів, якщо такі залишились), ремонтника (перелік ремнабору, поламки та ремонтні роботи в поході, висновки та рекомендації), завтранса (робота, проведена при пошуку та організації закидок і перекидок, необхідні для звіту контакти, висновки, рекомендації), медика (тут все і так ясно) і завдозвола (проведена робота, висновки щодо її ефективності і потрібності).

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кольський 2013, катамарани, р. Умба

#43 Повідомлення Русич » 27 серпня 2013, 19:15

Склад ремнабору:
№ Найменування кількість
1 маленька герма 2 шт
2 шматки ПВХ достатньо
3 шматок нейлону Приблизно 50 на 40 см
4 мультитул Бласт 1 шт
5 Стропа-ремінь для обносу байдарки 1 шт
6 Стропа-ремінь 1 шт
7 Стропа вузька 5 м
8 Стропа ширша 2 м
9 Шнурки пара
10 Металевий трос 2 шт
11 Металеві болти 3-5мм з гайками >20
12 Проволока 1-2 м
13 Скотч товстий моток
14 Запальничка Крікет 1 шт
15 Легкий карабінчик 2 шт
16 Клей резиновий 1 тюб
17 Клей Кросс 1 тюб
18 Клей Професіонал для ПВХ 3 тюб
19 Ізолента чорна 1 шт
20 Наперсток 1 шт
21 Нитки товсті чорні та білі 2 шт
22 Нитки тонкі 1 шт
23 Маркер чорний 1 шт
24 Набір голок набір
25 Мотузки в шматках до 10 м два шматки
26 Фастекси 3 шт
27 Інша фурнітура Різні пластикові хрєні по типу пряжок та зажимів з пружинкою (по декілька штук)
28 Армований скотч 1 шт

В цілому ремонтних робіт було дуже мало.
Основною похєркою була звичайно байдарка, але це було вже після Колвіци, тобто в кінці походу, тому ремонтні роботи не проводились. Було вирішено віддати шкуру на заводський ремонт, оскільки на ній вже більше 20 латок і ще додалось не мало серйозних дірок після шкуродерів на Колвіці, які оминути при проходженні порогів було неможливо.

По костям. Погнуті стрингера, зламаний шпангоут та пошкоджений кільсон також було недоречно ремонтувати в кінці походу. По власному досвіду знаю, що ремонтувати кільсон може бути складно, стрингера можна спробувати зігнути в іншу сторону ))) або просто забити, так теж ходять. Шпангоут (зламаний вдруге, але на іншому місці), перший раз ідеально відремонтував Вася. Якщо можливо повторити операцію, було б чудово. Я особисто готовий прийняти участь у ремонті клубних байдарок у вільний час.

Інші поламки: наче зламана дуга від намету Вови. Я її не бачив, що зламалось, у якому вона стані і як ремонтувати я тому і не знаю. Поламка виникла не через погодні умови чи випадковість, а наче через активну боротьбу в наметі, тому наскільки ймовірна повторна поламка за звичайних умов я не знаю, у мене дуги ніколи не ламались. На час походу напевно вистачить склеїти зламану секцію скетчем чи ізолентою. Про необхідність додати запасну секцію в ремнабір думаю мають заявити власники наметів, якщо вважають це доцільним, бо дуги від різних наметів можуть відрізнятись.

Ще були проблеми із взуттям, воно рвалось і відклеювалась підошва. Наскільки я знаю такі проблеми були тільки в Сергія. На цей випадок були і нитки і клей, але вони не дуже допомагали. Висновок: я б не брав в походи старе взуття, яке хочеться доносити до самого кінця і крім походів його брати більше нікуди, бо воно вже виглядає дуже вбитим. Такі речі можна брати в ПВД, а в довгому поході краще мати більш-менш надійні речі.

На казані якось обірвався трос і був успішно замінений.

Склад ремнабору вважаю нормальним, нічого зайвого у ньому не бачу, я б додав ще один нормальний шматок мотузки.

Якщо я про щось забув, або хтось хоче доповнити – будь ласка, пройшло вже багато часу, може якусь поламку і пропустив.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Відповісти