24-25 листопада, р. Рось

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#61 Повідомлення Maidrax » 22 листопада 2012, 12:27

Flyer писав:Щось не бачу у списку спорядження касок. Треба брати?
За бажанням, з того, що ми швидше за все будемо йти - одна шиверка, похерити там голову можна з таким же шансом, як і довбанутись об щось головою на біваку.

Я беру, бо у мене на каску кріпиться камера :mrgreen:

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#62 Повідомлення Kocmik » 23 листопада 2012, 02:25

Anny писав:
Maidrax писав:Напишу рекомендації по особистому спорядженню.
1. Беріть зимові спальники, в кого нема - позичайте, якщо маєте сумніви щодо власної кізячної стійкості. Справа не лише у морозах вночі, а і в тому, що ми будемо кізячитись весь день, організм до морозів ще не адаптований і треба грітись хоча б вночі. По ситуації будуть сшивки.
2. Хто бере неопрен (свій чи прокатний) - беріть зверху нейлонові штани, анораки, інші легкі штормовки, за такої температури і вітру голий неопрен теж буде підкізячувати. Також слідкуйте за утепленням ніг, якщо це неопренові шкарпетки, то зверху нормальні боти. Неопренові боти теж можуть кізячити. Мерзнете в руки - на руки беріть флісові чи шерстяні рукавиці (рукавиці для збору картоплі - повна херня)
3. Хто йде без неопрена - шерстяні або термошкарпетки, побільше фліса на тіло, зверху шмотки від бризків (мембрана, силіконка, на крайняк - клейонка). Готуйтесь повністю намокнути по коліно, може навіть по пояс. Так само див. вище про рукавиці.
4. На бівак берем весь адекватний зимовий одяг, який є - лижні чи інші теплі штани, теплі фліси (можна декілька), шапки, хороші шкарпетки і взуття, можна - куртки.
5. ОБОВ"ЯЗКОВО беріть ліхтарі, починає припарювати ситуація, коли в групі один ліхтар на три людини. Йти будемо по темряві, без ліхтарів буде жесть. Хто не візьме ліхтаря - не буде вечеряти )
6. ОБОВ"ЯЗКОВО усім жилети, хто не має свого - є в кого позичити в клубі.
7. З собою мати герметично запаковані сірники або запальничку + телефон і гроші. Бажано у герміку на шиї.
8. Беріть термоси, в останніх виїздах з ними теж була повна херня.
Можу дати комусь з дівчат анорак (від довгого дощу не врятує, але від брисків та вітру рятує гарно) та штані вітрозахисні (вони легко мокнуть, але швидко під вітром та сонцем навіть слабким сохнуть і захищають від вітру). Також жилет та герму якщо треба комусь.
можу дати комусь з дівчат юбку нижче колін - не пропускає воду :lol:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#63 Повідомлення Maidrax » 23 листопада 2012, 09:28

Kocmik писав: можу дати комусь з дівчат юбку нижче колін - не пропускає воду :lol:
Спідниці (в т.ч. з сміттєвих пакетів), кульки на ногах, здоровенні чоботи, хімза, інші хоботья, які набирають дофіга води або якось обмежують рухливість, в цьому поході а також в усіх майбутніх виїздах на бурхливу воду знаходяться під забороною.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#64 Повідомлення Sirco » 23 листопада 2012, 10:20

Зображення

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#65 Повідомлення Русич » 23 листопада 2012, 16:45

Гарного вам сплаву. Грійте Дашку і Толяна, якщо він знову візьме спальник-барсєтку.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#66 Повідомлення Anny » 23 листопада 2012, 17:00

Русич писав:Гарного вам сплаву. Грійте Дашку і Толяна, якщо він знову візьме спальник-барсєтку.
приєднуюся до побажань :) додам тільки щоб Аню теж гріли :dimon:
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#67 Повідомлення Русич » 23 листопада 2012, 17:07

І бережіть Косміка як потенційного члена команди )
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#68 Повідомлення Maidrax » 23 листопада 2012, 17:15

Дякую.

Якщо знайдеться людина, яка хоче покізячитись, дзвоніть мені, приєднатись можна буде в 19-30 на Палаці Україна )
Транспорт і їжу вам оплачує Рома, тобто їдете повністю на халяву!
Мій номер 050 402 18 трисім.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#69 Повідомлення Maidrax » 26 листопада 2012, 00:43

Маршрут пройшли за планом, ніхто не зкізячився, сезон мабуть-таки закрили.
Все інше потім, у розгорнутому пості. Усім дякую =)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#70 Повідомлення Maidrax » 27 листопада 2012, 00:26

Так, тепер розгорнутий пост.
Особисто мені ПВД сподобався, мої очікування від нього переважно справдились, могло бути жорсткіше (холодніше, з дощем чи снігом), але вийшло теж досить суворо.
Перший день пройшов на половину в жестяковому тумані, інколи з видимістю порядка 30 метрів, на іншу половину - у темряві, з приблизно такою ж видимістю ) Обидва пороги через низьку воду виявились непрохідні, ризикувати катами було б дуже тупо, тому ми їх не ходили. Другий поріг порадував здоровенним казаном (в прямому сенсі, металевий казан діаметром з метр), який три тижні тому здавався обливняком =) Тут ще раз прошу вибачення у всіх, хто розраховував на пороги, але в темі (особливо в закритому розділі) неодноразово вказувалось на вкрай низьку ймовірність проходження цих порогів. Після другого порогу (в Бушево) прокатались на швидкотечійній ділянці, шкода вона виявилась такою короткою.
В суботу практично виконали програму-максимум, близько 30 км., стали в лісі за с. Саварка на одній з запланованих мною стоянок.
Лопатити на катах без течії (правда і без вітру) було в фізичному і психологічному плані в рази складніше, ніж на байді, додатково це посилювалось низькою видимістю і відсутністю естетичного ефекту оточуючих краєвидів ) Шкода, що ми не зацінили мажорні місця, там дійсно красиво, може ще якось сплаваємо. З іншого боку не покидало відчуття повної ізоляції та безлюдності, загалом цікавий досвід і вночі я б поплавав ще.

Другий день виявився більш ясним, інколи навіть проглядало сонце і вдалось завтикати на типовий для Росі високий берег, досить цікаві для цього регіону плавні, скелі і всяке таке. З годинку повозились на обносі здорової греблі в Дибинцях, шивера в Дибинцях під мостом теж через низьку воду була шкуродерною - кабана ми обнесли, на прокатному пройшли я, Даша, Аня і Ілля, понтєц пошкрябавшись на заході (там було без варіантів) та не до кінця ідеально увійшовши в злив (я перестраховувався від гострого каміння зліва, в результаті чепанули надводний камінь справа). Потім я пройшов сам на каркасній байді (чисто). В високу воду шивера має бути дуже цікавою, але враховуючи, що це єдина перешкода на 35 км. річки, то не певен, що побуваю в тих місцях по високій воді =)
В Богуслав прийшли з хорошим запасом, закидка і викидка спрацювали добре (подяка Толяну, тільки не пропадай більше на кілька днів =))

Основні поставлені перед цим тренувальним виїздом цілі було досягнуто - напрацьовано досвід греблі по рівній воді та керування катом, частина учасників отримали базові знання по динаміці водного потоку, також важливим є взагалі досвід сплаву за таких температурних та погодніх умов, досвід сплаву у темряві.
Порадували люди, які досить жостко кізячились ( :mrgreen: ), сподіваюсь, вони для себе зроблять на майбутнє висновки по спорядженню і згадуватимуть це ПВД як хорошу підготовку перед більш серйозними заходами.

Свої думки по розкладці написав Вілені в ПП, свої думки по ключовим учасникам висловив в індивідуальному порядку, в цілому група себе показала психологічно стійкою та дисциплінованою і це круто, враховуючи її склад (з 4-ма людьми із 9-ти я проводив ПВД вперше).
Чекаю на критику керівника в ПП чи тут, також вітаються відгуки про похід незалежно від їх змісту і забарвлення.
Усі висновки, які я зробив для себе, викладу згодом у структурованій формі. Ще раз всім дякую :mrgreen:

PS для допитливих: Населення Макіївки - 358 тис. рил, якутів всього 480 тис. рил, з них в Пітері 847 рил, слово, яке читається з обох кінців однаково - паліндром :mrgreen:

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#71 Повідомлення Anya_Dergach » 27 листопада 2012, 10:58

Дуже рада, що в останній момент звільнилося місце і я таки приєдналася до цього ПВД. Повне позитивних вражень було проходження моєї першої в житті шивери! Вцілому був дуже цікавий досвід сплаву на каті, що теж було для мене вперше, де наш мегакрутий капітан Сєрьога, використовуючи метод деморалізації, розвинув в нас з Дашою таку надздібність, як ввімкнення режиму "мужика", що дало нам змогу подолати десятки кілометрів в тумані з льодом на веслах, замерзлими пальцями ніг та суцільною темрявою ночі!)) Дякую, Вова, за жестякові вихідні! :D а також всім іншим учасникам ))

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#72 Повідомлення Kocmik » 27 листопада 2012, 22:25

Сподобалося, Вова - хороший вчитель, остальна команда була досить дружною та хоботливою, що характерно, що я без гідри абсолютно не замерз, погода видалася сприятлива для тренування
А щодо розкладки, салати були хороші, тільки я б трішки змінив дещо:
чіпси на картоплю
попкорн на яловичину
моркву на ананас консервований
сухарики на яйця
кетчуп на побільше майонезу
і цибульку покришив би а не як додаток

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#73 Повідомлення Sirco » 28 листопада 2012, 13:57

Дякую Вовану за прокачування концепції кізячного туризму і всім суворим представникам, що погодились вдруге закрити водний сезон. Виписую респектовичі своїй команді, якій було по-фігу на мороз, сутінки і мої хриплі волання. Пишайтесь собою-ви справжні мужики і я от набираю цей текст і суворі сльози гордості котяться по моїм обвітреним щокам. А ще додам, що капуста вплинула на мій організм досить позитивно і очистила мене, а може це просто осінь і купи мертвого листя таке зі мною роблять... :mrgreen:

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#74 Повідомлення Daria_R » 28 листопада 2012, 18:07

ПВД був класний, незважаючи на цілі, які ставив Вова - замерзнути та зкізячитись.
Краєвиди в таку погоду теж гарні, лише в фільмах жахів можна такі побачити (хоча на другий день вийшло сонце і все зіпсувало).
Дуже сподобались пісні, джазові імпровізації та волання.
І нарешті сходила в похід під керівництвом Вови, чим дуже задоволена))

Наші з Анєю фотки: http://www.ex.ua/view_storage/254380272221

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#75 Повідомлення Admit » 28 листопада 2012, 18:34

Все було круто!
Нарешті отримав нормальний досвід плавання вночі, коли тупо ні*** не бачиш :)
Зрозумів, що треба купувати гідру, але лише низ.
Русіч, тебе гідра не здавлювала/натирала в локтях чи під михами?
Бо у мене мальоха затекли руки, і на локтях синяки від здавлення...
Шикарно покізячився в суботу вечером, цінний досвід, як і те, що ми перший раз вжрали лише на антистапелі, тому всі побачили мене - справжнього, серйозного, виваженого :mrgreen:
Як завжди двіжуха була душевна, атмосфера братюнська, все в кращих традиціях бидло-групи :wink:
* ту Вілена: після салату з яблуками та морковкою по-корейськи 3 рази відвалював чалми :wink:
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Відповісти