Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#61 Повідомлення Anny » 05 квітня 2013, 16:13

PT писав:Посадка тоді (після відмов)
Катамаран
Саша Борткевіч
Аня Матвійчук
Валеріан
Щука
Русіч
Криголам
Петро
Аня
Неріс-2 Вови та Єсаула
Вова та можливо Єсаул
а Сірко? :)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#62 Повідомлення PT » 05 квітня 2013, 16:21

Сірко в теорії приєднається в Немирові, якщо це буде в реальності так то буде 4-им на Кабана. Якщо його відпустять з Новодністровська

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#63 Повідомлення Sirco » 05 квітня 2013, 17:46

Я сиджу на автовокзалі Вінниці, вживаю пивас і заявою Вована по телефону! Всьо чотко поцони-я з вами)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#64 Повідомлення PT » 08 квітня 2013, 00:39

Всі повернулись в Київ,частина лишилась ночувати в турклубі.

Рівень води був аномально високим,тренування вийшло не таким технічним як очікувалось,але більше жорстким у плані потужності порогів та шивер. Хто не пішов - дуже багато провтичив!

П.С. До деревяних стрінгерів та фальшбортів у нас додались деревяні клапани на Кабана! Респект Сірку!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#65 Повідомлення Русич » 08 квітня 2013, 09:49

Майже усе було чудово.
Погода нормальна, без вітру якось і не дуже холодно, просто не приємно якщо в повністю мокрій гідрі.
Рівень води дуже порадував. Минулого року на початку травня було не так потужно, але з іншого боку було складніше. Зараз вода накрила більшість каменюк значно зменшивши перешкоди. Якість шивери та Київський порог (де він саме був так і не зрозумів) стали не такі круті для проходження, але з’явилась можливість нормально покататись на Печерських порогах.
Для мене були цікаві такі елементи тренування:
Покатушку на шивері де ми ночували.
Самосплави на цій же шивері.
Вхід під міст перед каналом (щось так нормально притискало до правої опори).
Трошки косі вали за мостом в каналі.
Проходшення Печерського порогу на кабані.
Проходження останньої сходинки Печерського порогу на щуці.

В цілому я б сказав, що усе було якось халявно для досвідчених, але це дало змогу «новачкам» спробувати покапітанити на порогах.
Респектовіч Сергію за клапани та Вілені за… мужність )) Аня і Даша взагалі круті капітани.

P.s. Шмоток було багато, ясно що і розвантажити та посушити усе треба, але «спати» в клубі коли хтось грає на гітарі, волає, базарить та накатує я манав.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#66 Повідомлення Maidrax » 08 квітня 2013, 12:08

Зашибісь катнулись. Може і не відтренували усе, що планувалось (не вилазили на кат, не ловили людей морковкою, мало кілялись :mrgreen:), але з іншого боку для нових людей було значно корисніше вчитись відчувати велику воду, особливо з капітанського місця, що і було зроблено.
З самого початку порадувала височенна вода, яка нафіг змила понтонний міст, під яким на минулих травневих ми спокійно ходили на байдах. В купі місць на заплаві було добіса води, острів між печерським і обвідним місцями перетворився в смужку шириною 40-60 метрів, :mrgreen:

Київський поріг - униле гавніще, я його знову не взнав на заході :mrgreen: (бо від попередніх і наступних шивер по цій воді він практично нічим не відрізнявся), а потім після проходження теж не особливо взнав, коротше кажучи нічим не крутіший за все інше )
Шиверу за Рогозною для тренування імхо було обрано правильно, дуже радий, що толпєнь народу пішла його самосплавом, а капітаном моєї байди сів Серьога, суцільний чудовий спогад :mrgreen: Тут лише шкода, що, як мені здалось, частина людей не дуже активно катала її, я пройшов чи 9 чи 10 разів, аж поки не задовбало носити байду.
Печерський на заході і при побіжному огляді особливого ентузіазму не викликав - здавалось, що і цієї води офігєнно мало, щоб замити ту купу каміння, тим не менш основний злив виявився катабельний, при чому катабельний на всьому. Русіч маньячив, катаючи всіх на щуці, багато хто нормально накатався на каті, ми з Ромою фігнули на каркасній байді.

Коротше кажучи, як і анонсувалось, цей захід дав людям досвід, достатній, щоб ходити майже будь-яку високу воду в Україні, і не тільки, для прикладу - в нашому поході в Карелії більшість порогів були подібної складності. Ще залишиться повчитись маневрувати в сухих кам"янистих шиверах і буде зашибісь.
Всєм спасібо.
Востаннє редагувалось 08 квітня 2013, 15:24 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#67 Повідомлення Anny » 08 квітня 2013, 12:41

Для досвіду був дуже цікавий виїзд. Вода висока, більшість шивер були прості, лише на порозі що катали високі вали додали цікавості та екстриму і самосплав у холодній воді.
Мої здобутки:
- під дощем намет ставиться за 1 хвилину :namet:
- Гідра + фліс у самосплаві при такій температурі води те що треба. але у повністю мокрій гірді на березі краще рухатися дуже активно.
- попередній огляд порогу це круто, але читати поверхню при високій воді не так і просто. це каміння що з"являлося для мене наче знікуди, бо здавалося там просто вали невеличкі... є ще чому вчитися.
- улови невеликі - гарна штука для відпочинку.
- перший матрос має гарну панораму але і отримує усі нагороди - освіжаючі вали з головою, наприклад; а дехто навіть веслом :)
- досвід керування, як утримати курс поперек валів, що набігають почерзі під різними кутами. (дякую Русічу що провів між валами зранку другого дня, треба і собі навчитися, бо я Дашу зкупала трохи коли ми вас наздоганяли :D)
- ще раз впевнилася - щука на порогах що на гірках. її носить, але вона доволі чутлива у керуванні, то ж усе залежить від власних весел та розуму.
- підгоріла вівсянка з молоком, цукром та ізюмом повністю їстівна))) якщо не їсти добу можна навіть сказати що смачна)) я ЗА :!: молочку зранку
- для сонця таки потрібна була жертва!!!!
Даші та дівчаткам дякую за плов смачнющій.

Думаю Вілена може пишатися собою, бо цього разу накаталася вдосталь і з шиком на усіх плавзасобах :)
Темп був спокійний, усе наче встигли незважаючи на вимушені зміни у графіку. Те що треба для мого відкриття водного сезону. Взагалі, я навіть виспалася у цьому виїзді)
Ну і звісно ДЯКУЮ крутим розчехльонним капітанам за інструктажі та голосні "поради" у порогах :D хочу ще!
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#68 Повідомлення Valerian » 08 квітня 2013, 17:51

Дякую всім за гарне тренування!!!
Нарешті вдалося побувати на бурхливій воді! Для мене це великий досвід здобутий за два дні, що дасть змогу розвиватися далі.
Для себе відкрив "Щуку" з іншого боку :kayak: бо до цьго знав її як "некерований шмат лайна" яким вона і залишається на гладкій воді і плисти попояс у холодній воді коли рівень її у байді вище ніж в річці це піпець але в порогах та шивєраш на ній круто, тебе ковбасить та заливає водою, більше вражень ніж на каркасі чи каті. На каркасній байді прикольно нею можна керувати на відміну від щуки і для досвіду краще з технічного боку, потрібно вчитися читати воду щоб не налетіни на камінь та не роздовбати байдень. А от від кату в мене менше вражень можливо тому що це "Кабан" котрому все пофігу як би ми не заходили в поріг (навіть керуючи з Дашою :mrgreen: ) він завжди виходив майже непомічаючи для себе перешкод чи то камінь чи ще щось, єдиний стрьомний момент на ньому був коли сів на спущений балон і найшовши на камінь дістав його ногою і мене ледь не викинуло. Неопрен це круто вперший день трохи померз через неможливість сісти нормально, другого дня зовсім не змерз!
По розкладці все було дуже смачно особливо плов з домашнім тушлом, молочка зранкув це супер (навіть підгорівша :D ) єдине що не дуже це була магазинна ковбаса котру намагаюся не їсти.
П.С. Ночівля в бусі без спальника це жесть повна від холоду так не кізячився навіть взимку :dimon:
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Anael
Графиня
Повідомлень: 273
З нами з: 06 квітня 2011, 21:34

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#69 Повідомлення Anael » 08 квітня 2013, 19:57

Всем спасибо за тренировку особенно организаторам!
Роме и Валерьяну за возможность побыть капитаном :mrgreen: Большая разница когда ты сидишь первым матросом и видишь все камни или когда ты сзади капитаном и тяжелее ориентироваться. Русичу за покатушке на щуке. На "Кабанюре" пороги почти не чувствуются слишком большой и тяжелый.
Первый раз одела гидру + флис было тепло все два дня т.к не было самосплава. Замерзла на антистапеле когда ее сняла.
Плов с домашним тушлом просто супер, а вот по поводу молочки не разделяю восторга т.к. хотелось есть минут через 20 :?
Жалко что не получилось пройти обводным каналом, а так выезд считаю разносторонним и успешным, хотелось бы еще :roll:
— А где я могу найти кого-нибудь нормального?
— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.

© Алиса в стране Чудес

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#70 Повідомлення Sirco » 14 квітня 2013, 00:11

Фоти можна надибать тут:
hedgehog89@ukr.net > pass: 0000 > e-Disk папка "БУГ"

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#71 Повідомлення Daria_R » 16 квітня 2013, 22:01

Фото за посиланням:

http://www.ex.ua/view_storage/457723206852

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#72 Повідомлення Sirco » 18 квітня 2013, 18:20


Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#73 Повідомлення Maidrax » 20 травня 2013, 23:17

Увазі учасників і всіх інших - мувік про тренувальний виїзд
http://www.youtube.com/watch?v=iuOazgbu4hc

Якщо комісія з цензури і моралістики визнає допустимим - можна буде викласти в паблік Гряди (з урахуванням наявної там пісні про конунга олафа - думаю можна :mrgreen:)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#74 Повідомлення PT » 21 травня 2013, 08:50

Відео переглянув по діагоналі, виклав

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Південний Буг, 6-7 квітня.

#75 Повідомлення viktor » 21 травня 2013, 19:16

Maidrax писав:Увазі учасників і всіх інших - мувік про тренувальний виїзд
http://www.youtube.com/watch?v=iuOazgbu4hc
Зачьот :!: :!: :!: :)
з Романичем прикольно :D

Відповісти