Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Келічавий Богдан
Повідомлень: 2
З нами з: 12 травня 2013, 23:33
Звідки: Україна, Копычинцы

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#31 Повідомлення Келічавий Богдан » 12 травня 2013, 23:58

Скоро ви вже всі будете в Києві. А я тут сиджу в Чернівцях і прозріваю з того, скільки всього побачив за ці дні. Ми з Мар`яною добирались автостопом, то ж поділюсь ще тим, що дізнався за час, відколи ми попрощались. Наприклад, для того, щоб перейти з пляжу Новодністровська до міста - треба подолати рівно 550 сходинок по сходах через лісисту гору. Також пляж вже давно хочуть зробити платним, але всі місцеві проти, хоча самі туди майже не ходять (ну ви бачили, що там не так багато народу та й сміття багатенько). Місцеві якраз їздять туди, де ми розбивали табір останнього дня. А ще в монастир, де ми теж були. Ми його, до речі, проїжджали з дороги, то бачили поворот. Хто був біля дамби і бачив, що залишилось від величезної річки після шлюзів - не розчаровуйтесь. Насправді річка досить швидко розширюється і стає такою ж могутньою.
Місто Новодністровськ збудували спеціально під ГАЕС. Це є найбільша в Європі ГАЕС. Хоча по проекту комплекс мав бути ще більшим. Місто досить незвичне, як для західноукраїнського райцентру, бо тут тільки радянські будинки. Кілька висоток стоять в центрі і це - фактично і є місто.
Один дядько, який нас підвозив, казав, що місцеві не розуміють приколу в тому, щоб сплавлятись по Дністрі і щось там в ньому бачити)
P.S. Дуже дякуємо за проведений час. Сподіваємось зустрітися ще!

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#32 Повідомлення Sirco » 13 травня 2013, 23:11

Як людина, яка має безпосереднє відношення до функціонування і розвитку вітчизняного гідроенергетичного комплексу, в першу чергу я хочу зазначити, що місто енергетиків Новодністровськ виникло паралельно з будівництвом Дністровського гідровузла, який включає в себе не тільки Дністровську ГАЕС, але і Дністровські ГЕС і ГЕС-2. Так, по проекту "комплекс Дністровської ГАЕС" мав бути більшим. Себто потужнішим. Просто будівництво ще досі триває, а з семи гідроагрегатів працює тільки один (гідроагрегат "Слава" вітчизняного виробництва, до речі, один з найпотужніших зворотних гідроагрегатів світу [Nota bene!]). Короче, будучи найбільшою ГАЕС зараз, по закінченні будівництва Дністровська ГАЕС стане приблизно в сім раз більше за найбільшу гідроакумулюючу електростанцію Європи (Ура, товаріщі! Дайош ротор вагою 780 тонн?). А тепер уяви, якщо б будували строго по проекту, вона, себто "комплекс" міг би стати в чотирнадцять, ато і в двадцять шість кома три десятих раз більшим за найбільший комплекс в Європі. Економічний ефект від введення таких маневрових потужностей в українському енергетичному комплексі буде ще більшим (тривалі овації!!!!)

А якщо серйозно, то Дністровська ГАЕС має стати найбільшою гідроакумулюючою станцією Європи і шостим за масштабами проектом гідроенергетики у світі (на даний момент). Є чим пишатись, панове.

P.S. http://ukrainaincognita.com/kladovyshcha/ozheve про те, як за совка залишили меморіал полеглим загарбникам-румунам. душевні місця

Аватар користувача
Paul
Активний користувач
Повідомлень: 100
З нами з: 20 лютого 2013, 18:19

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#33 Повідомлення Paul » 15 травня 2013, 00:43

Всем огромное спасибо за отличную компанию, очень хочется еще вот так поплавать.

Ну и моя часть фоток http://www.ex.ua/view_storage/767837799837

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#34 Повідомлення Valerian » 16 травня 2013, 11:15

Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Vizavee
Активний користувач
Повідомлень: 64
З нами з: 08 грудня 2011, 14:56

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#35 Повідомлення Vizavee » 17 травня 2013, 02:31

фотки сплаву з дзеркалки 630336980873 или страница http://www.ex.ua/view_storage/630336980873

Аватар користувача
Eugen
Активний користувач
Повідомлень: 28
З нами з: 31 жовтня 2012, 11:43

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#36 Повідомлення Eugen » 20 травня 2013, 14:07

Дякую за чудово проведені вихідні! Було б круто продовжити наш сплав, як казав Кузміч "до Бєлгород-Дністровського"! Велика подяка всім учасникам, зокрема шеф-кухарю Расіму, скарбничому Льоші, адміралу Валеріану "Двістровському":), бармену першого рангу Капітану Кузьмічу "Горобцю":) і окрема подяка команді моєї байди!!! Сподіваюсь ми ще поплаваємо в такому складі!!!

Аватар користувача
teasurenata
Активний користувач
Повідомлень: 244
З нами з: 23 серпня 2012, 12:20
Звідки: Муровані Курилівці

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#37 Повідомлення teasurenata » 21 травня 2013, 08:19

Eugen писав:Дякую за чудово проведені вихідні! Було б круто продовжити наш сплав, як казав Кузміч "до Бєлгород-Дністровського"! Велика подяка всім учасникам, зокрема шеф-кухарю Расіму, скарбничому Льоші, адміралу Валеріану "Двістровському":), бармену першого рангу Капітану Кузьмічу "Горобцю":) і окрема подяка команді моєї байди!!! Сподіваюсь ми ще поплаваємо в такому складі!!!
Дякую кепу за гарні слова, поплавали добре, такою командою можно і до Білгорода))
Була чудова компанія, смачна їжа, сонячна погода, чарівні краєвиди і багато води, хочу ще так.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#38 Повідомлення PT » 21 травня 2013, 21:16

Наскільки я памятаю,були деякі умови, за яких замість Тітаніка-2 я дав свою байду. Відповідно чекаю народ в клубі завтра на 19.00. Крім тих хто приходив раніше - Наташі,Паши,Льоши,Расіма та Валеріана.

Аватар користувача
Eugen
Активний користувач
Повідомлень: 28
З нами з: 31 жовтня 2012, 11:43

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#39 Повідомлення Eugen » 23 травня 2013, 10:56

Петро, допомога по ремонту байд ще потрібна? Якщо є необхідність можу сьогодні підійти.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#40 Повідомлення PT » 23 травня 2013, 18:44

Допомога треба, але я буду в турклубі наступний раз в середу. І там вже і так буде купа народу. Було б ідейно якби організувались самостійно. Але там треба хоча б 1 рильце яке шарить і може організувати хоботьож...

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#41 Повідомлення Alex » 23 травня 2013, 22:56

PT писав:Допомога треба, але я буду в турклубі наступний раз в середу. І там вже і так буде купа народу. Було б ідейно якби організувались самостійно. Але там треба хоча б 1 рильце яке шарить і може організувати хоботьож...
Організуємо ремонт.
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#42 Повідомлення Viola » 28 травня 2013, 16:20

А ви заходили в заповідник Врублівецький ліс?
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#43 Повідомлення Viola » 28 травня 2013, 16:21

А ви заходили в заповідник Врублівецький ліс? І де ваш трек?
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Від Устя до Новодністровська 9-12 травня

#44 Повідомлення Valerian » 29 травня 2013, 00:20

Наче в ліс не заходили) принаймні я про це не знаю))
а треку в нас іне було дивись Гугл мапс від устя до Новодністровська :motor:
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Відповісти