8-9 червня, Канівське вдсх.

Водні походи минулих років
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

8-9 червня, Канівське вдсх.

#1 Повідомлення Maidrax » 02 червня 2013, 18:11

8-9 червня йдемо на Канівське, тренувати проходження великих плес.
Основний маршрут - Українка - Ходорів, але по факту підемо варіант з найгіршими умовами (проти вітру).
По кілометражу - десь 45 км., хоча варіанти можливі дуже і дуже різні (залежно від хвилі і погоди).
На водосховищі мажорно - високий берег, зелені острови, відкриті простори.
Зображення
Зображення

Будемо лопатити і тренувати рят. роботи. Склад групи - Кат-четвірка і каркасні байди.
Є місця для новачків.

Зголосились:
1. Я
2. Рома
3. Даша
4. Аня
5. Русіч
6. ???

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#2 Повідомлення Maidrax » 05 червня 2013, 16:43

Йдемо одним катом.
Русіч і я завтра забираємо кат і хоботья з клубу, решта купують хавку по Дашиним інструкціям.
Я забираю у Сірка намет.

Збираємось в суботу біля колон на 06-55, не запізнюватись.
Наша тяга йде з північних платформ в 07-22.

Назад їдемо або о 17-20 з Ходорова, або о 18-10 з Стугни, залежно від того, куди нас занесе мінливий вітер :mrgreen:

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#3 Повідомлення Daria_R » 05 червня 2013, 16:48

Розкладка і перелік продуктів на закупівлю: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... zUXc#gid=3
Продукти купують Рома, Аня, я.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#4 Повідомлення Maidrax » 07 червня 2013, 10:38

Не забуваємо особисті рят. жилети (будуть потрібні нам для відпрацювання рят. робіт). Для Даші я взяв жилет в клубі.
І хто може взяти 3 баклаги для води?
Востаннє редагувалось 07 червня 2013, 12:21 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#5 Повідомлення Daria_R » 07 червня 2013, 12:14

Дякую! А каска та гідра будуть потрібні?
Баклаг нема.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#6 Повідомлення Maidrax » 07 червня 2013, 12:20

Каска не треба, гідра за бажанням, температура води буде 18-19 градусів, хоботитись в воді будемо досить багато (кіляти кат, ставити на рівний кіль, ловити плаваючі а-ля жмур тіла і т.д.)

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#7 Повідомлення Anny » 07 червня 2013, 12:47

Daria_R писав:Розкладка і перелік продуктів на закупівлю: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... zUXc#gid=3
Продукти купують Рома, Аня, я.
Свою частину продуктів купила.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#8 Повідомлення Maidrax » 09 червня 2013, 20:41

Усе, крім погоди, пройшло за планом. Погода виявилась сонячна і безвітряна, тому жестяка в плані греблі не вийшло.
Пройшли уже класичний 47 км. маршрут Українка - лиса гора (32 км.) - Ходорів (15 км.) Обидва ходові дні провели повністю на воді не стаючи на берег, кат в цьому плані шикарна штука (в перший день - це близько 10 годин безперервно).
Провели тренування техніки рят.робіт.
За наявності мотузки, троє людей без проблем кіляють одну людину на балоні, за наявності двох мотузок двоє мужиків кіляють двох дівчат, думаю двоє кабанюр кільнуть двох не-кабанюр =)
Ставити на рівний кіль четвірку може двоє людей, одній людині досить тяжко - треба розкачати кат і мати певну масу.
Виймати на кат людину без свідомості важко навіть на рівній воді, залазити на кат на швидкості спереду між балонами просто, збоку балону складніше.

Було весело =)

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#9 Повідомлення viktor » 09 червня 2013, 21:25

Maidrax писав:Обидва ходові дні провели повністю на воді не стаючи на берег, кат в цьому плані шикарна штука (в перший день - це близько 10 годин безперервно).
а дроїди, ті шо личин, прям в Дніпро відкладали чи обійшлося? :D

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#10 Повідомлення Русич » 09 червня 2013, 21:35

Вже вкотре на цьому маршруті, але знову скажу – класно. Думаю це взагалі буде традицією ходити туди кожен рік.
Досить незвичним була мала кількість людей в ПВд, ну в принципі це було навіть прикольно такою маленькою групою плисти.
Якщо на Умбі сильного зустрічного вітру не буде, то ніяких проблем на озерах не виникне. Сидіти можна не в колінних посадках, а на них і взагалі можна запросто змінювати пози щоб ноги не затікали.
Якщо ж сидіти в колінних посадках, ПВХ досить сильно натирає шкіру на колінах і може на пальцях, якщо сидіти босим.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#11 Повідомлення Maidrax » 09 червня 2013, 21:43

viktor писав:
Maidrax писав:Обидва ходові дні провели повністю на воді не стаючи на берег, кат в цьому плані шикарна штука (в перший день - це близько 10 годин безперервно).
а дроїди, ті шо личин, прям в Дніпро відкладали чи обійшлося? :D
Обійшлось, тільки куняли те, що сци :mrgreen:

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#12 Повідомлення Anny » 10 червня 2013, 16:09

Я вже вдруге у тих місцях і мені вони дуже подобаються, рада що цей тренувальний виїзд був саме там. Чарівні місця і величезні простори і найм"якіший пісочок на Лисій горі. Краса!!! Особливо на каті, коли маєш змогу провести цілий день на воді подалі від берегів. Хоча, Вітьок, ти правий були деякі технічні моменти :lol: Треба спробувати ночівлю на каті якось.
Трохи незвично, але як виявилося дуже класно було сходити такою маленькою групою.
З технічної точки зору звісно на жаль, а от з матрасної - на щастя не було вітру з дощем :D але все одно погребли непогано як на мене. Ми з Дашею роздуплилися як вести рівно кат навіть у стані майжесонячногоудару і опіках 1 ступеня за умов психологічного пригноблення від матросів-чоловіків :lol: Тобто фактично на інтуїтивному рівні майже не підключаючи свідомість)))
Відпрацьовувати застрибування на кат сподобалося, дуже рада що спробувала хоча б на спокійній воді. Бо хоч усе і зрозуміло, але з першого разу це виявилося не так просто. Перевертання кату взагалі для мене було дуже корисним. Самій перевернути кат не вийшло - не вистачає чи то ваги, чи то сили. На жаль не спробували перевернути його разом з Дашею. Зацінила переваги шолому на гіркому досвіді його відсутності.
А ще мокрі люди без свідомості - дуже важкі :?
А з тенту виходить чудовий парус!
І тепер без панамки нікуди!!! В мене ще є лице, бо я відчуваю як воно болить :mrgreen:
Дякую команді!
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: 8-9 червня, Канівське вдсх.

#13 Повідомлення Daria_R » 17 червня 2013, 10:05

Фото за посиланням:
http://www.ex.ua/view_storage/578437472055

Відповісти