р.Псел, Жовтень 12-13

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Mike12
Активний користувач
Повідомлень: 70
З нами з: 18 березня 2013, 15:22

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#31 Повідомлення Mike12 » 14 жовтня 2013, 11:17

Наташа!!!!

Аватар користувача
Simonov_Vladimir
Користувач
Повідомлень: 12
З нами з: 19 лютого 2013, 19:44
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#32 Повідомлення Simonov_Vladimir » 14 жовтня 2013, 13:11

Русич писав: УВАГА! Захід безалкогольний, тобто умовою для участі є: не бухати і не курити, це не жарт ))
Зображення

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

И в довесок:
Зображення

Зображення
Пугать должна не клиническая смерть, а клиническая жизнь.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#33 Повідомлення Русич » 14 жовтня 2013, 13:16

Ну, вы же понимаете что это постановочное фото )
Кстати пиво безалкогольное, стояло закрытое возле турников.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#34 Повідомлення Anny » 14 жовтня 2013, 13:22

это была кем-то хорошо продуманная подстава - замануха турниками и тут раз и пивко как яблоко от змея :? чертовски хорошо сплавнировано! :mrgreen:
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Simonov_Vladimir
Користувач
Повідомлень: 12
З нами з: 19 лютого 2013, 19:44
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#35 Повідомлення Simonov_Vladimir » 15 жовтня 2013, 16:57

Фото нннада? :D :D :D


Зображення


http://www.ex.ua/73371616
Пугать должна не клиническая смерть, а клиническая жизнь.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#36 Повідомлення Anny » 15 жовтня 2013, 17:12

блін... хіба ж так можна :mrgreen:
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Simonov_Vladimir
Користувач
Повідомлень: 12
З нами з: 19 лютого 2013, 19:44
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#37 Повідомлення Simonov_Vladimir » 15 жовтня 2013, 17:15

Anny, удалить? )
Пугать должна не клиническая смерть, а клиническая жизнь.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#38 Повідомлення Anny » 15 жовтня 2013, 17:20

Simonov_Vladimir писав:Anny, удалить? )
забий. нехай народ посміхається :) просто цікаво, це ти вибрав моє найкраще фото, чи як :lol:
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Simonov_Vladimir
Користувач
Повідомлень: 12
З нами з: 19 лютого 2013, 19:44
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#39 Повідомлення Simonov_Vladimir » 15 жовтня 2013, 17:34

Anny писав: просто цікаво, це ти вибрав моє найкраще фото, чи як :lol:
не-не-не. Лучшее фото с тобой по моему мнению вот это: :)

Зображення

...или это:
Зображення

я еще не решил... :wink:
Пугать должна не клиническая смерть, а клиническая жизнь.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#40 Повідомлення Anny » 15 жовтня 2013, 18:17

Псел! Ну що вам сказати - річка неймовірної краси! Час, місце, погода і люди співпали дуже вдало.

Технічно річка легка, течія гарна, оскільки по ній постійно сплавляються по цій ділянці з весни до самої осені, то уся невелика кількість запруд розібрана та легкопроходима :kayak: Річка тонкою змійкою в"ється через поля, луги та густий ліс, береги то пологі з пісочком та пляжиками, то доволі круті з гніздами ластівок. Вздовж усієї річки йде лінія дерев що нависають прямо над водою інколи утворюючи живі арки. Ми потрапили туди саме у пік золотої осені, а наявність сонця подарувала нам яскраві кольори. Дивиться фотки та пускайте слину... :D

Незважаючи на те що було багато новеньких і тих людей хто взагалі вперше плив на байдарці, усі показали себе молодцом! Роздуплилися доволі швидко зі збиранням, а потім і керуванням)) Вовка, тобі дякую що вода завджи була під тобою :mrgreen: пишаюся тобою у якості капітана, хоч я до цього майже не мала стосунку, але все ж таки ти мій матрос :D

Взагалі скажу було місцями медитативно, пливеш наче у тунелі живому зелено-жовто-багряному, тихо так і тільки весла хльоп-хльоп по воді... інколи "Ааааа!", "Тарань!", "Наташа!", "О, турнички!", "Говори громче, я тебя не слышу!", "Я из ПТУ! Каменьщик-инструментальщик", "Вова, ты хочешь есть?", "Еще два поворота и море", "О, вон уже ж/д мост :) Блииин, а куда река уходит то...", "КачкИ!" , "Пока не съедите сало, никакого сладкого!", "Принеси хоть топор, если вдруг прийдется отбиваться. - Я там деревяку положил." - короче купа галасу і як завжди дуріння на воді та березі... так, часу для цього в нас вистачало. Майже білий крейдяний кар"єр, неймовірні види з найвищої точки. Короче на вибір як повне єднання з природою, так і повне завантаження мозку 1001 фактом та версіями стосовно усього що є у цьому світі, голосні крики вночі за лісосмугою, бєнзопіла "Дружба", затухаючі крики... :D Що тут скажеш ще, загалом було дуже тепла погода, весело та смачний суп!
Звісно було ще багато чого, включаючи трохи неадекватних водіїв маршруток, бувалих водників на підході до міста, купа трохи напрягаючих компаній шашличящих по берегах ближче до міста та наймажорніше місце у Сумах зі смачною піццою та ін. Єдиний не стільки недолік скільки незручність це нічна електричка назад, але то таке...
Насичено, яскраво, душевно! Дякую УСІМ! Русіч, дякую що повторив маршрут :) Сходила б залюбки весною, коли зацвіте усе чи влітку, коли зелено-зелено і не так жалко викидати когось з байди :mrgreen:

Р.S. Пишіть відгуки та враженя. цікаво просто)
Востаннє редагувалось 15 жовтня 2013, 18:36 користувачем Anny, всього редагувалось 1 раз.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Simonov_Vladimir
Користувач
Повідомлень: 12
З нами з: 19 лютого 2013, 19:44
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#41 Повідомлення Simonov_Vladimir » 15 жовтня 2013, 18:31

После Ани и добавить то нечего... Было душевно и приятно. Да и писать красиво я не умею. :wink:
Скажу огромное СПАСИБО. Всем.
Скажу МЕГАСПАСИБО Ане и Русичу. Ане - за терпение и мудрость во всем, в том числе обучение премудростям вёсел. Старался все делать правильно и не ошибаться.
Русичу -за то что пригласил и провел замечательно мероприятие.
Пугать должна не клиническая смерть, а клиническая жизнь.

Аватар користувача
Олейниченко Слава
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 05 серпня 2013, 20:48
Звідки: Украина, Сумы

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#42 Повідомлення Олейниченко Слава » 15 жовтня 2013, 22:39


Аватар користувача
Кунжутка
Активний користувач
Повідомлень: 149
З нами з: 29 травня 2012, 09:37

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#43 Повідомлення Кунжутка » 15 жовтня 2013, 23:07

мда, у меня тож это ПВД войдет одно из лучших. Реабилитировано мое впечетление о байдарочных сплавах)) теперь на пару дней по такой вот речушке - очень даже!
И поняла что несмотря на всю мою любовь к безобразию - организаторы в походах мне нравятся организованные ))) вождь жесток, но справедлив - прям как Русич))
Команда зачетная, наржались до колик, в конце ПВД парочка из ПТУ просто порвала! Спасибо Симонову - ты как крокодил Гена, с тобой хоть на край света; моему лохматому Капитану за то, что так приятно меня заболтал и я отвлеклась от мыслей как у меня болят плечи, руки, попа; Артему - за сундук сказок и за попытку спасти мамалыгу, Аня - просто фея в любой стуации....всем-всем
Вот только за отсутсвие музыкального вечера и непридуманного гимна при 3 поющих музыкантах в группе нужно было оставить некоторых без ужина! чтоб спели ! нет чтоб гитару взять, а не удочки...
не перестаю удивляться что движет организаторами, но премного благодарна за их усилия и безвозмезднй труд. И Славе с Жанной за их теплый прием и экскурс по местным краям - самое-самое спасибо!
Было круто! хочу ще!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р.Псел, Жовтень 12-13

#44 Повідомлення Русич » 15 жовтня 2013, 23:36

Вова, дуже круті фотки.
Інші ще не дивився, фотки Артема будуть десь через тиждень.

Хочу сказати, що насправді дуже приємно читати позитивні відгуки і шкода що не в усіх виходить їх писати. Коли читаєш такі змістовні відгуки, то ще раз згадуєш як все ж таки було класно.
І це надихає, хочеться ще щось організовувати.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.


Відповісти