Рось, Біла Церква - Рокитне/Бушево, 11-13 квітня

Водні походи минулих років
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Рось, Біла Церква - Рокитне/Бушево, 11-13 квітня

#1 Повідомлення Maidrax » 08 квітня 2015, 17:14

Запрошую усіх бажаючих в водний похід на каркасних байдах чи катах річкою Рось.
Маршрут від Білої Церкви до Рокитного чи Бушево.
В програмі крута природа, порожки 1-2 к.с. і, по-ідеї, безлюдні береги =)
Добиралово і вибиралово електричками, виїзд в пятницю о 18-42 з Києва, повернення в Київ у неділю ввечері.
Темп руху середній при 6-7 ходових годинах на день.

Бюджет - бюджетний :mrgreen: , думаю один з найдешевших варіантів відпочити на вихідних на воді. По-суті - електричка (в районі 50 грн) + їжа (десь 150 грн.). З не-членів клубу буде стягнуто оргзбір за використання спорядження у розмірі 90 грн.

Приєднуйтесь )

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Рось, Біла Церква - Рокитне/Бушево, 11-13 квітня

#2 Повідомлення Ємець Роман » 08 квітня 2015, 17:21

Оу є, я +. :motor: :kayak:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Рось, Біла Церква - Рокитне/Бушево, 11-13 квітня

#3 Повідомлення Maidrax » 14 квітня 2015, 15:22

Пройшли маршрут Біла Церква - Бушеве, загалом було круто.

З переваг:
1. Місцями річка дуже мальовнича, прям ващє крутота. Краєвиди періодично змінюються, річка то широко розливається серед лук, то петляє в очереті, то фігарить серед високих берегів і каміння. Влітку мало б бути ще шикарніше.
2. Інколи траплялись дійсно дикі місця і ідейні стоянки, що завжди приємно.
3. В цілому розмови про зарегульованість і похереність Росі виявились міфом, течія на річці є, інколи доволі нефігова, тому маршрут пройшовся за програмою максимум без будь-яких напрягів, з пізніми підйомами і втичиловом.
4. Місцеві мешканці теж почали вітатись з туристами вигуками "Слава Україні", як на річках Західної України :mrgreen:
5. Надибали пару місць з потенціалом для каякінгу, правда обидва з них вимагають підготовчої роботи.
6. Завдяки закидці і викидці електричкою бюджет поїздки склав 150 грн. на три дні, що не може не радувати )

З недоліків:
1. Значна кількість обносів (половина з яких зумовлена низькою водою), а саме - гребля в БЦ, гребля в Шкарівці, завал в Пугачівці, поріг в Пугачівці, поріг в Синяві, поріг в Бушевому.
2. Хз звідки вони беруться, але по берегам було досить багато відпочиваючих на машинах, рибалок і тд., які займали більшість нормальних стоянок. Очікував більш безлюдних місць.
3. Через низьку воду всі пороги були шкуродерними і ходити їх нафіг нада.
4. На річці багато завалів, при чому в деяких з них сміття складає істотну частку, та і взагалі місцями доволі брудно і загаджено.
5. Викидка в Бушево - тільки для сурових пацанів і дєвушек )


Якщо резюмувати - об"єктивно це маршрут, який, живучи в Києві, точно варто пройти хоча б один раз в силу його доступності та інших наведених переваг. Якщо нормально вломити, можна за три дні доплисти до Богуслава і викинутись маршруткою, це додасть ще 1-2 обноси та чимало нетипових краєвидів.
Особисто я сюди точно повернусь з фрістайловим каяком, щоб потестити тамошні бочечки.

Окремо хочу відмітити традиційну душевність ПВДшок малими групами і подякувати Олі та Романичу - було зашибісь. От.

Grizli
Активний користувач
Повідомлень: 196
З нами з: 26 травня 2013, 14:32

Re: Рось, Біла Церква - Рокитне/Бушево, 11-13 квітня

#4 Повідомлення Grizli » 14 квітня 2015, 21:07

Почитав вiдгук, зареспектував.
Влiтку хотiв би пройти цей маршрут!

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Рось, Біла Церква - Рокитне/Бушево, 11-13 квітня

#5 Повідомлення Vilena » 15 квітня 2015, 08:51

Я теж за цей маршрут влітку. Приєднаюся!
Назад,- де високі дими.

Відповісти