Альпи на початку липня

Піші походи минулих років
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Альпи на початку липня

#1 Повідомлення Legion » 06 травня 2011, 10:33

Зібралися з Людою, якщо Бог дасть, з'їздити в Альпи в кінці червня - на початку липня (числа з 27-28 червня). Десь на неділю ненапряжний похід з палатками по невисоким горам Баварії. Може сходимо на Цугшпитце, найвищу точку Німеччини, 2962 м, або захопимо якісь цивільні цікаві місця, наприклад, замок Нойшванштайн, один з найгарніших в Європі, можна буде по Мюнхену погуляти. Ще маршрут не планували. Якщо в когось є можливість - приєднуйтеся.
Також, якщо хтось може щось порадити по цікавим місцям чи інтернет-ресурсам, буду дуже вдячний.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Abeille
Активний користувач
Повідомлень: 45
З нами з: 11 грудня 2009, 22:39

Re: Альпи на початку липня

#2 Повідомлення Abeille » 19 травня 2011, 01:15

На дати, які планувалися, ми не встигаємо. але ідея взагалі не погана. якщо летіти до Меммінгема і назад з Меммінгема з Візеіром, то виходить десь 1000-1600грн в обидва кінці. до Альп можна доїхати по байрен-тікету за 28 євро на групу до 5 чоловік. купуєте такий квиток і можна їздити по Баварії протягом дня. Заїхавши десь подальше в Альпи, можна вийти на маршрут і закінчити ого теж десь на краю Баваріїї, щоб знову ж таки скористатись байрен-тікетом і добратись в аеропорт. якщо хавка своя і ночувати в палатці, то ще витрати на візу. ось тут і питання... німці вимагають повну передплату житла на термін перебування. в цих питаннях я не багато знаю. можливо, можна це якось грамотно обійти, витративши мінімум коштів. якщо хтось має ідеї, діліться

Відповісти