Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

Піші походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#1 Повідомлення Григоpій » 16 березня 2014, 21:58

Планую пройти частиною Свидовця та Чорногорою на травневі свята. Похід планується ненапряжним по темпу. Велика вірогідність того, що йтимемо без навігатора, тому можемо потроху блукати :roll: . Також розкладка планується на багатьох сушених продуктах (що в моїй практиці вперше), та вага рюкзаків при цьому має стати меншою.
Виїзд з Києва 1 травня о 18:49 потягом 043К. Прибуваємо в Івано-Франківськ вранці 2 травня. Їдемо в смт. Ясиня звідки починається наш маршрут. Фінішуємо 8 травня і виїжджаємо в Київ о 21:55 потягом 043Л. В столицю прибуваємо вранці 9 травня о 8:46. Квитки братиму через і-нет 18 березня. Зразу відпишусь на Форумі. Групу планую до 8 чол. Якщо збереться група то замовимо бусік, щоб нас відвезли в смт Ясиня і забрали з с. Дземброня, також, можливо, якщо не буде достатньої кількості людей і вийде дороговато замовляти бусік в дві сторони, то можливо, пройдемо маршрут реверсом, тому що з смт. Ясиня легше виїхати навіть тм самим дизельком.
Нитка маршруту: смт. Ясиня – Драгобрат - г. Стіг (1704м.)-г.Близниця (1883м.) - с. Кваси-г.Петрос (2020м.) – г.Говерла (2062м.) – оз.Несамовите – г.Ребра (2001м.) – г. Гутин Томнатик (2016м) – оз. Бребенескул – г. Бребенескул (2032м.) –г. Піп Іван Чорногірський (2020м.) – Вухатий Камінь – с. Дземброня.

Бюджет поїздки:
Проїзд
• Проїзд Київ-Івано-Франківськ - Івано-Франківськ Київ 200 грн.
• Проїзд в маршрутці Івано-Франківськ – Верховина близько 50грн.
• Проїзд Верховина – Дземброня в залежності від транспорту, але думаю не більше 50 грн з людини у випадку замовлення якоїсь машини)
• Проїзд у дизельку близько 10-15 грн.
(всього близько 320 грн, це реверсним маршрутом. У першому випадку описаному вище, думаю загальна вартість проїзду не перевищить 400грн.)

Харчі: близько 250-300 грн з людини (розкладка закупатиметься централізовано (окрім продуктів які треба буде сушити) і сума ділитиметься порівну)
Перебування в заповідній зоні – близько 20грн. з людини.
Балони газові для пальника, пальник (в залежності від того чи це будуть наші клубівські чи ні. думаю не більше 50 грн з людини ).
Якщо буде навігатор то ще батарейки до нього ( треба десь 10-12 хороших батарейок , а це десь 120 грн – ділимо на кількість учасників)
Додатково з учасників не членів турклуу буде зібрано оргзбір в розмірі - 30грн.

Тому загалом десь біля 800грн.

Список необхідного спорядження:
-Рюкзак: 60-80л.
-Зимовий спальник (в період травневих свят на Чорногорі все ще досить прохолодно)
-Каримат (іжевський підійде)
-Запальничка (сірники)
-Ліхтарик налобний
-Гроші, квитки, документи
-Особиста аптечка (якщо у кого є якісь свої болячки)
-Трекінгові палки (за бажанням)
-Кружка, миска, ніж
-Пластикова пляшка для води
-Взуття - гірські або трекінгові черевики ( також гамаші)
Одяг:
-Термобілизна
-Флісова кофта (або полар)
-Вітрозахисні штани (дуже бажано мати ще теплі штани)
-Вітровка (також бажано мати теплу куртку)
-Білизна, футболки, теплі шкарпетки
-Рукавиці
-Шапка (бажано мати також балаклаву (на випадок якщо буде сильний вітер, що для цієї місцевості абсолютно можливо).


Взагалі будьте готові до досить жорских умов, коли доведеться йти при сильному вітрі і снігу,
Хто зацікавився – пишіть, приєднуйтесь. Просьба зразу попереджати про те чи вегетаріанець ви чи ні, чи є у вас алергії на якісь продукти, та чи маєте якісь особливі болячки.

Lamaster
Повідомлень: 4
З нами з: 10 травня 2011, 19:35

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#2 Повідомлення Lamaster » 17 березня 2014, 21:29

Добрий час доби. Ми з Полтави і є бажання піти в похід. На травневі свята планували похід по Криму, але з огляду на складну ситуацію вирішили відкласти до кращих часів. Вся снаряга яка потрібна в нас є. Є досвід, ходили в походи з Олексієм Цвєтновим. Людмила, Станіслав.

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#3 Повідомлення Григоpій » 18 березня 2014, 00:49

Lamaster писав:Добрий час доби. Ми з Полтави і є бажання піти в похід. На травневі свята планували похід по Криму, але з огляду на складну ситуацію вирішили відкласти до кращих часів. Вся снаряга яка потрібна в нас є. Є досвід, ходили в походи з Олексієм Цвєтновим. Людмила, Станіслав.
Можете приєднатись. Вам вийде їхати з пересадкою, прямих потягів в Франківськ не бачу. Думаю найкращим по ціні буде варіант - відправлення з вокзалу Полтава Київська потягом 134Д сполученням Луганськ-Київ Пасажирський. Ще раз наголошую що погодні умови можуть бути жорсткими. Напишіть мені в лічку ваші номера телефонів і слідкуйте за форумом, завтра буду купувати квитки, зразу відпишусь, зможете взяти місця поряд з нашими. Ближче до походу, коли буде видно що йде достатня кількіть людей, щоб замовити машину, (теба 7-8 чол.; зараз з Вами бажаючих є 6.) можливо, треба буде скинути близько 100 грн. (на оренду машини).

Lamaster
Повідомлень: 4
З нами з: 10 травня 2011, 19:35

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#4 Повідомлення Lamaster » 18 березня 2014, 08:22

050 53 57 330 Стас, 0 999 583 125 Люда

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#5 Повідомлення Григоpій » 18 березня 2014, 09:25

Взяв три квитки: Потяг 043К, виїзд з Києва 01 травня о 18:49. вагон 4 місця з 21, 22, 23. Хто планує їхати - беріть квитки, бажано поряд з нашими.

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#6 Повідомлення Григоpій » 18 березня 2014, 12:32

Попередній список учасників походу:
1. Григорій (є квитки)
2. Маріна (є квитки)
3. Стас (є квитки)
4. Люда (є квитки)
5. dmykos (у Франківськ добирається сам)
6. Ramm (є квитки)
7. Олег (є квитки)

просьба до всіх хто купуватиме білети, відписуватись, щоб я знав що у нас з місцями. Групу планую до 8-9 чоловік.
Востаннє редагувалось 16 травня 2014, 09:40 користувачем Григоpій, всього редагувалось 8 разів.

Аватар користувача
dmykos
Активний користувач
Повідомлень: 54
З нами з: 21 березня 2013, 16:14

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#7 Повідомлення dmykos » 18 березня 2014, 14:35

Попередньо +1

Аватар користувача
Cave Hostess
Користувач
Повідомлень: 12
З нами з: 19 липня 2013, 19:21
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#8 Повідомлення Cave Hostess » 18 березня 2014, 22:30

Григорію, я тут вже! Привіт! А коли обратно? Ти не написав, коли брати білет звідти. Я хочу одразу взяти туди і назад! Знову як і тоді, палатки у мене немає, все інше є! Людей, мабуть, багато буде))

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#9 Повідомлення Григоpій » 18 березня 2014, 23:06

Cave Hostess писав:Григорію, я тут вже! Привіт! А коли обратно? Ти не написав, коли брати білет звідти. Я хочу одразу взяти туди і назад! Знову як і тоді, палатки у мене немає, все інше є! Людей, мабуть, багато буде))
Назад квитки будемо брати 24 березня. Зараз їх ще нема в наявності.

Ramm
Користувач
Повідомлень: 11
З нами з: 03 червня 2013, 23:30
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#10 Повідомлення Ramm » 19 березня 2014, 22:41

Добрый вечер.
Григорий хочу просить Вашего позволения пойти с вами в этот поход.
Опыт есть, но в основном Крым, все необходимое снаряжение и экипировка есть, а главное есть большое желание. В Карпатах, так как вы планируете, еще не ходил, поэтому и хочется пойти.
С ребятами планировали Крым но не получаеться.....
Билеты возьму, не проблема, есть выходы.
РТ , если есть необходимость, может дать рекомендации по мне, ходил с ним на сплав в начале июня 2013 г., должен меня помнить.
Жесткие условия нравятся, снег, ветер, горы, не люблю матрас. Ем мясо, алергии ни какой нет, полностью здоров ).
Если еще есть место с удовольствием присоединюсь.
+ Gott mit unS +

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#11 Повідомлення Григоpій » 20 березня 2014, 11:03

Ramm писав:Добрый вечер.
Григорий хочу просить Вашего позволения пойти с вами в этот поход.
Опыт есть, но в основном Крым, все необходимое снаряжение и экипировка есть, а главное есть большое желание. В Карпатах, так как вы планируете, еще не ходил, поэтому и хочется пойти.
С ребятами планировали Крым но не получаеться.....
Билеты возьму, не проблема, есть выходы.
РТ , если есть необходимость, может дать рекомендации по мне, ходил с ним на сплав в начале июня 2013 г., должен меня помнить.
Жесткие условия нравятся, снег, ветер, горы, не люблю матрас. Ем мясо, алергии ни какой нет, полностью здоров ).
Если еще есть место с удовольствием присоединюсь.
Місце ще є. Вношу Вас в попередній список учасників. Коли купите квиток прошу відписатись на форумі.

Lamaster
Повідомлень: 4
З нами з: 10 травня 2011, 19:35

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#12 Повідомлення Lamaster » 20 березня 2014, 21:48

Григорій, ми купили квитки місця 18, 20 вагон 4 потяг 043К. В нас є два балони з газом та пальник, палатка (2+1).

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#13 Повідомлення Григоpій » 21 березня 2014, 13:35

Lamaster писав:Григорій, ми купили квитки місця 18, 20 вагон 4 потяг 043К. В нас є два балони з газом та пальник, палатка (2+1).
Добре. По спорядженню (пальник, намет - брати чи ні) напишу ближче до походу.

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#14 Повідомлення Григоpій » 25 березня 2014, 09:45

Взяв квитки назад: відправлення 08 травня о 21:55 потягом 043Л, вагон 4 Місця 21,23. Прибуваємо в столицю 09 травня о 8:46.

Ramm
Користувач
Повідомлень: 11
З нами з: 03 червня 2013, 23:30
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Свидовець-Чорногора 2-8 травня. 6 двотисячників +

#15 Повідомлення Ramm » 02 квітня 2014, 20:45

Взял билеты туда и обратно.
У кого есть опыт майских Карпат на какие температуры ночью стоит расчитывать?
+ Gott mit unS +

Відповісти