Антонівська вузькоколійка на День Незалежності!

Піші походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Yul4onok
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 19 червня 2012, 09:40

Re: Антонівська вузькоколійка на День Незалежності!

#16 Повідомлення Yul4onok » 26 серпня 2014, 14:21

Привіт-привіт!!
Sirco писав:Озеро знайдено і зафіксовано на фотографіях!

Всім учасникам респектовічі і лучі добра!
Що це ти, Сірко, цього разу взагалі не багатослівний? :D
У мене, наприклад, уйма позитивних вражень від походу! :namet:
ну по-перше! Як же не відзначити нашого BIGBOSSа, який нас зібрав і за кожного переживав як за себе! Дякую, Сірко, похід вийшов офігенський!!! :!: :!: ми навіть майже не блукали :lol:

по-друге, хоч ми половину походу провели на вокзалах і в транспорті - є і в цьому плюси - гарні краєвиди, змога поближче розгледіти місцеве населення і навчитися спати в нереальних позах :lol:

по-третє, Завхав круто готує!!! я пару хитрощів взяла собі на озброєння! Дашидзе - респект і уважуха :dima:

Далі про озера. Краєвиди - те, що лікар прописав. Але оте Горіхове озеро-невидимка... жесть. Та сумісними силами і з силою gps ми всеж його знайшли!

Також вдячна Вовану за неординарні і дуже повні відповіді на такі собі незрозумілі для мене Сашині питання-порівняння :) це дуже скрашувало похід!! Ви гарно працюєте з ним в тандемі, особливо під півко :samson:

а якщо узагальнити - то цей похід був найбільш підходящий для мене із усіх (малоосібна група, класні місця для стоянок, офігенська розкладка, не тяжкий матрасний маршрут, але насичений гарними краєвидами, болотами, озерами, лісами і поселеннями, весела компанія і завжди піднятий бойовий настрой)

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: Антонівська вузькоколійка на День Незалежності!

#17 Повідомлення ДІДЬКО » 28 серпня 2014, 10:11

ну що можна сказати про похід, він буш шикарний, тому всім хто не ходив в ті краї сходити з Петром і переконатися http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.php?f=41&t=2530 .
По-перше мені дуже сподобалася поїздка на самій вузькоколійці: краєвиди супер (степа, ліси, малозаселені села і хутора, в деяких місцях природа створює подібні "тунелю кохання" творіння), так що можна посидіти подумати, по-медитувати, або навіть дати храпу (головне в сажі особо не вивалятися, а то будуте як далматинці).
З приводу природи: шикарна погода, найбільше порадував лісничий і ко, які дивляться за місцем відпочинку для туристів (столики з накриттям, ями для сміття (хоча це не найкращий варіант), гілки порізані і позбирані в купки). Озеро в самому острівську дуже чисте, піщане і прозоре + мені пощастило ще з теплою водичкою, тому поплавати було супер. Озеро Горіхово доволі хитромудре, воно заховалося в середині лісу і обросло збоків камишами і болотом, що дає ілюзію його не існування, допоки не підійдеш до нього впритик. А три Острівські озера (Хоромне, Середнє, Велике) дуже красиві і мені особисто нагадали Шацькі озера. Дуже порадували після денного доща сонце і хмаринки-образи.
Команда: Генералісімусу Сірку особиста подяка. Як керівник показав з хорошої сторони (постійно запитує чи ніхто не здох і чи не потрібно добити :mrgreen: ). Раджу Сірку надалі працювати в проведеннях походів.
Завхав-няшмяш Даша: в компанії завжди весела, а хавка завжди їстівна і як редбул надає крила :ligy: . Окрема подяка за карти-асоціації (шикарно провели і скоротали час) і за майже високо-інтелектуальну бесіду-монолог щодо проектування намету і те яким Даша буде президентом світу.
титан Прометей (Вован): добре проявив себе не тільки як філософ-абстракціоніст, але і як людина яка має запальничку. Дуже мені сподобались роздуми щодо порівнянь різних персонажів і щодо ковбаси пальцем товченої. Окремо порадував веселящий газ.
Туристка Юлічка: шикарно показала себе з усіх хороших сторін: поєднання витримки, здорового глузду і веселого настрою. Так і далі продовжуй.
П.С. Окрема подяка тамтешнім господам, які порадували мене як своєю відсутністю, суворістю, доброзичливістю і ковбасою пальцем пханою :lol:

Всім добра і бобра, Ваш покірний ДІДЬКО :samson:

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Антонівська вузькоколійка на День Незалежності!

#18 Повідомлення Sirco » 12 вересня 2014, 20:03

боротьба з білими плямами Вікімапії!
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=51.75 ... 9219101/uk

Відповісти