Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припять!

Зльоти минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#46 Повідомлення PT » 19 вересня 2013, 16:23

Там місця доволі дикі, в дотах не смердить.

2 Аня та Даша - ви будете жити в наметі Віки, в неї як раз вільні місця

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#47 Повідомлення Русич » 19 вересня 2013, 16:31

Мені намет брати? В доті я якось манав спати ))
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#48 Повідомлення PT » 19 вересня 2013, 16:32

Русич писав:Мені намет брати? В доті я якось манав спати ))
Ні, ти до Ігоря.

А alhimia до Паши.

В даний момент в доті тільки Космік та Вован :)

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#49 Повідомлення Daria_R » 20 вересня 2013, 10:15

PT писав:
Прокат-3 Anya_Dergach Даша Романова (сама крута байда,два мужика :) )
Петро, пливемо так за умови, що нашу байдарку ніхто не обганятиме! :evil:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#50 Повідомлення Maidrax » 20 вересня 2013, 13:25

У зв"язку з циркулюючою дезінформацією про час відправлення потяга, Петро просив додатково нагадати, що відправлення потяга о 19-55. Так що, з урахуванням погрузки, розподілу квитків etc прохання не запізнюватись. Збір о 18-45.

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#51 Повідомлення Anya_Dergach » 20 вересня 2013, 13:59

Daria_R писав:
PT писав:
Прокат-3 Anya_Dergach Даша Романова (сама крута байда,два мужика :) )
Петро, пливемо так за умови, що нашу байдарку ніхто не обганятиме! :evil:
Даша, респектовıч :mrgreen:

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#52 Повідомлення PT » 23 вересня 2013, 07:17

Дякую всім за участь. Вломили нормально. Кілометраж через велику кількість поворотів рахувати впадло,але він не дуже великий.
Якби в другий день ми не пливли б проти течії та вітру було б полегше :)

Сам маршрут взагалі як для двух днів чудовий,тільки ночівлю треба робити не на острові-дюні з дотами, а на Муравині. Тоді кілометраж зменшується на 10 км і в другий день можна спокійно половили рибу та позбирати гриби.

Але по рівню краси природи та цікавості не дотягує до Стохода в районі Заячівки-Бережниці та Припяті в районі Ветлів. Хоча якби ми пішли правим руслом Стохода після то жесті було б більше.
Доречі основна причина цього - парк рубає браконьєрські заколи, внаслідок чого русло відносно стабільно ( хто плив уважно міг помітити деякі "мертві" русла саме через заколи)

Пластикові байди виявились менш мажорними ніж очікувалось, але плюси очевидні - менше гемора з збіркою\розбіркою, не хєряться від гілок,сучків, зелені байди доволі нормальні по швикості. Якшо я ще раз піду на Стохід, то знову буду брати їх в прокат.

Решта висновків в закритому розділі!

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#53 Повідомлення Anny » 23 вересня 2013, 19:03

Дякую усім за зліт. Річки Стохід та Прип"ять виявилися дуже мажорними - плавні, плавні, вишка, плавні, дюна, плавні, вишка, озеро :kayak: і з погодою я вважаю нам дуже повезло, враховуючи прогнози. Сонце, дощ та вітер, причому більшість дощу вночі.
Добиратися звісно туди напряжно трохи, але вона того варта. Плисти цікаво, а в нормальному стані здоров"я та фізухи доволі легко та приємно - різноманітність русла, яке то розширюється то розділяється на декілька, лабіринт з очерету, зрізання через очерет, плисти проти течії було менш приємно але все одно норм :)
З пластикових байд судячи по тому що я бачила і чим сама встигла покерувати найшвидші зелененькі вузькі, інші виграють у каркасних лише тим що не бояться гострих гілок та дерев"як що подекуди стирчать з води. А ще вони доволі важкі :? дуже жаль що не вдалося на вузеньким каяком покерувати.

Взагалі плавала і трохи приємно ностальгувала згадуючи свій перший виїзд з Грядою на Ворсклу зі схожими плавнями, який в решті решт завів мене аж на Кольський :D

Далі уривки з пам"яті:
- багато дівчат, мало речей
- елітна ікра від Пєті, помічник депутата Романич, що отримує зарплатню в 150 тисячь мільонів грошей, в якого екс-дружина відсудила яхту і ще купу добра, але всеодно він кожень місяць лише на канцтовари витрачає по 20 тисяч))
- потяг, хтось без квитків, хтось без паспорту, Сірко біжить за потягом, в нього скупа сльоза зісковзує зі щоки
- у багажному відсіку Космік та 7 літрів пива, шололадна ковбаса від Анюти.
- класний воділа буса, професійне пакування
- класичний сніданок у стилі Петра (скучила за ним :mrgreen: )
- дуже тихе село, пуста церква, колодязі та жовта питна вода
- очерет, ліс, нормальна вишка (краєвиди вражаючі :!: ), краплі що бігають по воді під час зливи, дюна
- суп на вечерю смачнючий зварений з любов"ю та теплом наших сердець, той хто відмовився багато пропустив, хоча і мав можливість скуштувати його вранці
- байки від Косміка, спір Даші з Вовою та доволі театральний виступ Дашидзе наранок :mrgreen:
- нарешті позбирала та поїла гриби в цьому році
- "Сьогодні цілий день проти течії"
- "Хто взяв маленьку червону герму? усі причалюємо та розпаковуємося!"
- купа рибалок на човнах, до речі один човен на моторі ми своїм не самим швидким темпом з Русічем явно наздоганяли, їм стало соромно і вони включили другу передачу :lol:
- явно відкрилося друге дихання в усіх після обіду, може мені щось не дісталося на обіді))
- порадували сторічні бабусь з дідусем на човні
- як фінал вишка яку побудували карлики, з якої все ж таки видна була Білорусь та перетин озера під вітерцем :)

То ж дякую усім за компанію, розмови, тарани, пробки, перегони, розпивання різних напоїв, частування "делікатесами", розуміння та жарти.

Дякую, Пєтя, за розуміння і що дав перепочити трохи. Зробила що змогла, чесно!
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
anka
Активний користувач
Повідомлень: 77
З нами з: 14 серпня 2012, 13:14
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#54 Повідомлення anka » 23 вересня 2013, 21:20

Личинка стрекозы :!:

Зображення

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#55 Повідомлення Maidrax » 24 вересня 2013, 08:47

Ця личинка досі у мене, використовуватиметься в майбутньому в цілях підвищення рівня дисципліни :evil:

Місця сподобались, по подібним річкам я ще не плавав, хоча вузенькі рукави з деревами явно мажорніші за широкі з очеретом )
Мала кількість бухла/бухаючих не зашибісь, але жити можна. Вишки зашибісь, доти - так собі. Замикаючим плавати зашибісь. Вдвох на трійці з хоботьями, коли темп задавали зелені байди, плавати не дуже зашибісь. Мій матрос зашибісь, респектовіч. Вже другий водний зліт підряд закінчується кріпатурою, зашибісь.
Вже вдруге підряд на водному зльоті практично все відбувається за планом і ми стаємо на ЗАПЛАНОВАНУ стоянку ЗАСВІТЛО, а на антистапель - приходимо З ЗАПАСОМ ЧАСУ. Це дуже не зашибісь і тривожна тенденція, свої висновки і ідеї я напишу у закритий розділ.

Такіє дєла :kayak:

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#56 Повідомлення Sirco » 24 вересня 2013, 15:54

Всім привіт) Зліт вийшов мегашикарний і минув дуже швидко (як на мене). Я зробив дуже багато висновків (аж три), коли стояв на платформі і трохи приємно ностальгував згадуючи свій перший зліт з Грядою:
по-перше ти маєш в будь-якому разі потрапити до вагону. Навіть якщо доведеться їхати в рундуку чи на третій полиці, ти просто зобов*язаний втиснути себе в цей грьобаний вагон. Навіть якщо в тебе нема паспорта, квитка, совісті і при цьому ти здоровенний, лисий і стрьомний муділа з ножем, пузєвічем і шизофренією, який хєр влізе в рундук. Інакше твоя подорож ніколи не почнеться і світ закриється перед тобою, як турнікет, що не отримав жетона!
по-друге якщо ти сидиш поруч з людиною, яка співає і вистукує складноритмічні візерунки об одягнений на голову казан, ти маєш розуміти, що це твої спогади про перший зліт з Грядою, а поруч з тобою сидить Красавчік, який скоро буде спати в своєму наплечнику, а ти зараз стоїш на платформі і розумієш, що твоє життя нічого не варте без моментів, коли ти відчуваєш себе частиною чогось більшого, а не затурканим васьою, який біжить за потягом.
по-третє якщо ти біжиш за потягом, ти можеш отримати дорогоцінний досвід і зекономити купу бабла (і навіть не спати на третій полиці чи в обіймах провідниці). Головне не зупинятись.

Все :mrgreen:

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#57 Повідомлення viktor » 24 вересня 2013, 16:51

Мастєр пєра йопта 8)

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#58 Повідомлення Kocmik » 24 вересня 2013, 23:08

Файно зходили. Шкода що було мало жесті та важких протоковичів. Матросичі себто Аня та Оля були шикарні, було приємно плисти в цій компанії, щоправда більшість шляху бути замикаючим не дуже рзадавало темпіч. Дощик на водичі у байді у "коламбіч" феєрично сприйняли і я і матросичі.
Доти сподобалися, особливо станній дотич з гніздом шершнів та моя реакція замозбереження. А ще дякуючи погоді холодній та дощу Шершничі були надто кволі, тому ми "обделались мелким испугом".
а ще впринципі прикольно ходити в похід без фотича та відеокамеричі.
Похід пройдено, зроблено важливі висновки, отримано нові знання, вельми дякую

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#59 Повідомлення PT » 25 вересня 2013, 06:53

Виклав фото Ані ВКонтакт та у ФБ в групи турклубу

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#60 Повідомлення Daria_R » 30 вересня 2013, 16:11

Дякую Петру, зльоти це чудова турклубівська традиція!

Фото:
http://www.ex.ua/637904886436

Відповісти