F.A.Q - Питання та відповіді про турклуб "Гряда"!

В цьому розділі обговорюємо роботу ІТ-ресурсів турклубу. Тільки конструктив
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

F.A.Q - Питання та відповіді про турклуб "Гряда"!

#1 Повідомлення PT » 22 серпня 2012, 07:48

Контакти деяких керівників заходів :

Maidrax - Вован http://vk.com/maidrax
Льоша - http://vk.com/id6214274

Увага!! Інформація про умови участі в заходах під керівництвом Maidrax в окремій темі viewtopic.php?f=38&t=2858

Q: Я хочу в подорож з турклубом "Гряда". Що робити?
A: Все дуже просто - слід обрати цікавий для Вас захід на інформаційних ресурсах турклубу (форум, вконтакті, фейсбук) та повідомити керівнику заходу про Ваше бажання прийняти участь.

Q: Я знайшов цікавий для себе похід, яка фізична підготовка необхідна?
A: Зачасту підвищені вимоги до учасників вказуються керівниками походів у темі на форумі або в соцмережах, більшість заходів турклубу не вимагають особливої фізичної підготовки та доступні кожному. В будь-якому випадку, сумнівами Ви завжди можете поділитись з керівником заходу у приватних повідомленнях та отримати відповіді на всі запитання. Також керівники походів, в яких беруть участь новачки, часто викладають перелік необхідного спорядження.

Q: Я хочу в похід з клубом, проте не маю частини туристичного спорядження, не знаю що з собою брати, а чого не брати.
A: Це зовсім не привід відмовлятись від участі в поході - переважну більшість особистого спорядження можна позичити у членів клубу або взяти в прокат за помірними цінами у прокатних компаніях. Просто заздалегіть повідомте керівника і він обов"язково вам допоможе.

Q: Я хочу в похід з клубом, але нікого у клубі не знаю.
A: Це також не проблема - щільний графік нетуристичних заходів, в яких беруть участь члени турклубу, дозволяє познайомитись та поспілкуватись з керівником походу та його учасниками заздалегідь. Більше того, зачасту керівник походу сам вам запропонує зустріч, поспілкується з вами і надасть поради щодо підготовки до походу.

Q: Я записався у похід, але за прогнозами погана погода. Які наслідки?
A: Погодні умови практично ніколи не виступають підставою для відміни походів, оскільки справжній турист має вчитись не лише пересуватись у просторі на певні відстані, а і стійко долати природні перешкоди. При правильно підібраному спорядженні ви отримаєте від походу ні з чим не зрівняне задоволення та згадуватимете згодом про пережиті труднощі з ностальгічною посмішкою =) Також будьте певні, що у випадку дійсно загрозливих погодніх умов (наприклад штормове попередження, повінь та ін.) керівник походу прийме зважене рішення та ніколи не піддасть ризику ваші життя та здоров"я.

Q: На скільки небезпечно ходити у походи?
A: Більшість походів турклубу, що проводяться в межах України, є значно безпечнішими за вихідні, проведені на вулицях міста =) Ваша безпека гарантується значним туристичним досвідом керівника, який відповідає за правильно підібране спорядження, безпечний маршрут, а також має достатні теоретичні та практичні знання для подолання надзвичайних ситуацій. В усіх походах, що мають потенційну загрозу для здоров"я учасників, керівник обов"язково про це вкаже та визначить необхідне спорядження для мінімізації ризиків (каски, рятувальні жилети, льодоруби тощо).

Q: Що від мене буде вимагатись у поході турклубу
A: Ключова відмінність походів в форматі турклубу від комерційних походів - це те, що в комерційних походах більшість задач по організації виконують інструктора, а у нас це ділиться рівномірно між всіми членами групи. Тобто всі беруть участь у зборі та розборі плавзасобів,відповідно до чергувань готують їжу та миють казанки, беруть на себе посади фінансистів,завгоспів,ремонтників,кострових тощо. Але,звісно, новим людям в перший раз,зазвичай,дають менший обсяг задач ніж більш досвідченим учасникам походу.

Q: Скільки коштує сходити у похід?
A: Всі походи проводяться клубом на некомерційній основі, що означає - за рахунок вашої участі ніхто не отримує додаткового прибутку. Наявне клубне спорядження надається у користування членам клубу на безкоштовній основі, з усіх інших осіб інколи може стягуватись (а може і не стягуватись =)) організаційний збір, який у рази менший за вартість прокату цього ж спорядження. Це робиться тому, що туристичне спорядження піддається зношуванню, яке час від часу необхідно компенсовувати, вказаний збір зараховується не до кишень керівника походу, а безпосередньо у бюджет турклубу, з якого витрачається на туристичні цілі у прозорому порядку.
Окрім цього, вам доведеться оплатити вартість проїзду у поїзді чи автобусі та вартість харчування - ці витрати здійснюються за принципом "скільки коштує - стільки і платите", тобто вартість чеку з продуктами ділиться на усіх учасників, проїзд оплачується за вартістю в касі або за домовленістю з водіями.
У кожному конкретному випадку бувають додаткові витрати, усі відповіді на ваші запитання дасть керівник походу.


Q: Що таке зліт турклубу?
A: Зліт турклубу - це похід вихідного дня, що проводиться з метою зібрати докупи членів клубу та популяризувати туризм. Як правило, на зльотах клубу є з одного боку багато членів клубу - досвічених туристів, а з іншого - багато новачків, тому ви не почуватимете себе самотнім. Клуб намагається проводити зльоти кожних три місяці у красивих куточках України, при цьому програма зльоту цікава як для знайомства з туризмом, так і для "просунутих" туристів.

Q: Хто такі члени турклубу? Як стати членом турклубу та що це дає?
A: Члени турклубу - це особи, які сплачують членські внески до бюджету турклубу, щоб стати членом турклубу - достатньо лише сплатити членський внесок уповноваженій особі. Якщо коротко - члени турклубу отримують безкоштовний доступ до турклубівського спорядження (надувні та каркасні байдарки, катамаран, альпініське спорядження, намети, пальники, GPS-навігатори та багато іншого загальнотуристичного спорядження) та мають змогу брати участь у всіх заходах турклубу без сплати організаційного збору. Розмір членського внеску ви можете взнати у керівника або членів турклубу, також в клубі впроваджена система серйозних знижок для всіх, хто сприяє розвитку клубу, - активні члени клубу мають більш ніж 50% знижку.

Q: Що означає абревіатура ПВД?
A: ПВД - Похід Вихідного Дня. Короткостроковий похід, який триває 1-3 дні і проводиться у вихідні та святкові дні.

Турклубом «Гряда» проводяться заходи наступних категорій:

1. Заходи спортивного, спортивно-туристичного характеру або промо-заходи, спрямовані на залучення нових членів клубу.
У вказаних заходах з учасників стягується лише собівартість заходу (розділена на всіх порівну загальна вартість заходу). Клубне спорядження надається в користування за суттєвими знижками або безкоштовно.
Від учасників вимагається активна участь у підготовці заходу, суворе дотримання програми заходу, повне та безперечне виконання вказівок керівника (організатора) заходу як на етапі підготовки заходу, так і під час його реалізації. Порушення вказаних вимог може виступати підставою для зняття особи з маршруту та заборони у подальшій участі такої особи у наступних заходах турклубу.

2. Загально-туристичні заходи.
У вказаних заходах з учасників стягується лише собівартість заходу (розділена на всіх порівну загальна вартість заходу). Клубне спорядження надається в користування учасникам за затвердженими клубом цінами, що істотно нижчі, ніж середні ціни по Києву. Можлива участь з власним спорядженням, або спорядженням, взятим в прокат в інших установах.
Від учасників вимагається виконання вказівок керівника (організатора) заходу як на етапі підготовки заходу, так і під час його реалізації. У тому числі не підлягає обговоренню програма заходу, маршрут та графік руху, учасники заходу в рівному обсязі виконують похідні обов’язки – готують їжу, встановлюють табір, несуть групове спорядження тощо.

3. Масові туристичні заходи.
У вказаних заходах, додатково до собівартості заходу (розділеної на всіх порівну загальної вартості заходу), з учасників стягується організаційний збір для компенсації часових витрат організаторів заходу. Члени турклубу (особи, що сплачують членські внески) а також особи, що беруть активну участь у підготовці заходу, можуть звільнятись від сплати організаційного збору. Орієнтовний розмір організаційного збору зазначається перед початком заходу в анонсі такого заходу.
Від учасників не вимагається, проте вітається участь у підготовці заходу. Під час самого заходу учасники зобов’язані виконувати вказівки організаторів, основні обов’язки покладаються на керівника (організатора) заходу та членів турклубу.


Усі грошові кошти, зібрані турклубом у якості організаційних зборів або плати за орендну клубного спорядження, зараховуються до бюджету турклубу та використовуються для купівлі нового туристичного спорядження, оплати оренди приміщення тур клубу та на інші туристичні та природоохоронні цілі. З травня 2014 року майже весь організаційний збір направляється на АТО


Також є інфа в темі "Бюджетна система та система членства"
Востаннє редагувалось 20 серпня 2015, 07:54 користувачем PT, всього редагувалось 5 разів.

Відповісти