Кінбурнський п-ів, січень 2012

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#16 Повідомлення Maidrax » 20 січня 2012, 11:26

Планується картопляне пюре "мівіна", решта їжі нормальна )
Єдина здорова альтернатива пюрешці на цей прийом їжі - повністю сухий перекус, імхо мівіна вигідно виграє як в плані смачності так і в плані нажористості. Для людей, які її не будуть їсти просто буде сухий перекус. Сьогодні дам розкладку на затвердження керівнику.

Наворочені страви я мінімізував, з того, в чому я не впевнений в плані приготування, залишились молочна каша на згущенці і гречаний суп.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#17 Повідомлення Maidrax » 20 січня 2012, 18:06

Так, народ, нафіг стільки флуду. Всі, хто не їстиме пюре, будуть їсти сухий перекус - тут немає жодної проблеми.

На даний момент меню затверджене наступне:
27.01
Копчені окорочки - сало - бублики
Варені яйця - сир - печиво
Макарони з сиром - ковбаса - халва
28.01
Гречаний суп - шоколад
Пюре мівіна (ковбаса-сир для мівінохейтерів) - кілька в томаті - цукерки
Куліш - тушонка - халва
29.01
Вермішель на згущенці - печиво
Сир - паштет - шоколад
Ковбаса - сало

Пєтя ще пропонує кудись запхати омлет з грінками, можливо запхаю його в другу вечерю.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#18 Повідомлення PT » 21 січня 2012, 12:25


Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#19 Повідомлення Dmitry » 22 січня 2012, 19:01

1. Идём тремя палатками. Гроб (5), Дыма (3) и моя (3). Пётр, нас 12. В Гроб шестеро влезут?
2. Кто из участников будет в р-не клуба на неделе? Нужно забрать у Лёши котелок, там рядом, "за рогом". В клубе - морковку.
3. У кого есть гидротапочки, гидроштаны, или есть возможность их достать, обязательно берите. По прогнозам до "-10" целый день. Плюсанём ветер и броды по пояс, если протоки не замёрзнут))
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#20 Повідомлення PT » 22 січня 2012, 20:18

У Дімона намет на 4 рила, тому все ок.

По гідрі - ми купимо гідротапки 42-43 розміру, вийде по 25-35 грн з учасника ПВД,далі вони будуть в турклубі. Хто цим може зайнятись? Пропоную Русіча - він же буде переходити в них

За прогнозами вітер північно східний, тобто в бік моря. Це значить а) ми побачимо як відходить море, це прикольно б) Скоріш за все рівень води на бродах буде низький (вода буде йти з озер в море)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#21 Повідомлення Русич » 22 січня 2012, 22:46

PT писав: По гідрі - ми купимо гідротапки 42-43 розміру, вийде по 25-35 грн з учасника ПВД,далі вони будуть в турклубі. Хто цим може зайнятись? Пропоную Русіча - він же буде переходити в них
добре, можу купити.
http://www.active-rest.in.ua/356.html
Такі варіанти. Завтра подзвоню запитаю що у них зараз є і чого немає.
Але якщо обирати з цього то що краще?

Ну тобто звичайно найдорощі найкращі :) Бо там і неопрен 5 мм, а не 2 чи 3 і не буде щілин між гідрою і тапками.
Щодо носків... думаю в Ордані можна замовити щод 5-6 мм пошили, тоді вони може і не погані. 2-3 мм я "зацінив" на зльоті, коли ноги просто німіли, коротше лайно, та і на них всеодно щось треба одягати щоб не пошкодити (Рома вже знає).
Але, найдорощі... вони найдорощі, ось головний недолік, а інші характеристики не перевірені.
Якщо хтось може запропонувати ще варіанти крім цих, будь ласка зробіть це швидше.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#22 Повідомлення Maidrax » 24 січня 2012, 13:24

Інформація від ЗАВГОСПА!
Перепрошую за затримку - через поламку форуму не зміг розмістити оголошення раніше. Прохання якимось чином (ПП, соцмережі, телефон) повідомити мене про факт ознайомлення зі списком, Петра прошу донести пост до відома Дімона та Наталки, Дімона Ш. прошу донести пост до відома його +1.
Телефон для запитань і уточнень - 050 402 18 тридцять сім.

1. Розподіл продуктів на закупку,

Maidrax - 24 варені яйця, 12 пачок пюре "Мівіна", сіль 300, цукор 400, чай 300, спеції, кетчуп, батон
Ангеліна - 2 батони
Русич - сир російський - 2660 (розділити на 5 однакових шматків), сало - 1200 (розділити на 3 однакові шматки), батон, паштет 960
Anael - бублики - 480, сосиски - 600 (але не менше 12 штук, сосиски попередньо зварити),
Дімон+1 - шоколад молочний без горіхів і родзинок - 360 (парна кількість плиток), масло вершкове - 120, консерви сардини - 600
Ваня - вермішель "рожки" - 1920 (розділити на два прийоми, 1100 і 820 грам), халва 720 (парна кількість пачок), 2 батони, згущене молоко 780
AL-STALKER - картопля 240, морква 30, гречка 240, цибуля 120 (овочі попередньо помити), тушонка 2040 (парна кількість банок), 2 батони
victor - кілька в томаті 1200, пшоно 960, печиво "Марія" 1200 (кількість пачок кратна трьом), 2 батони
NatalkA - ковбаса с/к 1200
дым - 2 батони (несе намет)
Петро - (несе гроб)
Dmitry - (несе намет і групове спорядження)

2. Прохання написати мені, хто не їстиме пюре мівіну на перекусі крім Ангеліни.

3. .Прохання повідомити кількість та літраж термосів. В будь-якому випадку термоси беріть всі, хто їх має, опційно можете їх заповнювати напоєм в поїзд.

4. Беремо тару для води. Детальну інформацію по об"єму тари надасть Петро, відповідальність за водозабезпечення групи він взяв на себе =)

5. Прохання відповідально поставитись до пакування продуктів - гідрофобні продукти перепаковувати в пластикову або іншу герметичну тару, ненадійні упаковки додатково захищати від пошкодження. Також звертайте увагу на примітки в списку продуктів на закупівлю, враховуйте кратність тари та фасування. При невідповідності магазинної фасовки до 20% в той чи інший бік - беріть без узгодження зі мною бажано більше написаного, ніж менше. При більш істотній невідповідності а також при будь-яких інших запитаннях - дзвоніть.

6. Прошу запам"ятати, хто які продукти несе.

ПС: Ось розкладка: https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... utput=html
Востаннє редагувалось 24 січня 2012, 13:42 користувачем Maidrax, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#23 Повідомлення PT » 24 січня 2012, 13:33

Крім того! Всі дівчата беруть собі по 2 літра тари (порожньої чи пустої на ваш вибір) для води!

AL-STALKER, victor,Русіч,Maidrax,Ваня - якщо у вас є пятилітрові порожні пляшки і бювет поруч то наберіть в них воду, візьміть з собою та відпишиться тут!

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#24 Повідомлення Ємець Роман » 24 січня 2012, 15:47

Русич писав:
PT писав: По гідрі - ми купимо гідротапки 42-43 розміру, вийде по 25-35 грн з учасника ПВД,далі вони будуть в турклубі. Хто цим може зайнятись? Пропоную Русіча - він же буде переходити в них
добре, можу купити.
http://www.active-rest.in.ua/356.html
Такі варіанти. Завтра подзвоню запитаю що у них зараз є і чого немає.
Але якщо обирати з цього то що краще?

Ну тобто звичайно найдорощі найкращі :) Бо там і неопрен 5 мм, а не 2 чи 3 і не буде щілин між гідрою і тапками.
Щодо носків... думаю в Ордані можна замовити щод 5-6 мм пошили, тоді вони може і не погані. 2-3 мм я "зацінив" на зльоті, коли ноги просто німіли, коротше лайно, та і на них всеодно щось треба одягати щоб не пошкодити (Рома вже знає).
Але, найдорощі... вони найдорощі, ось головний недолік, а інші характеристики не перевірені.
Якщо хтось може запропонувати ще варіанти крім цих, будь ласка зробіть це швидше.
http://www.x-zone.com.ua/diving/socks/duratex_9mm.html :roll:

А взагалі, там у них в списку є носки і по 3-5 мм.

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#25 Повідомлення Sanja » 24 січня 2012, 15:57

не думаю что неопрен в такой мороз это хорошая идея, он не особо греет. Берите лучше Хим.Зу
http://www.profashion.com.ua/s4673-spet ... shita.html

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#26 Повідомлення Русич » 24 січня 2012, 18:48

http://www.profashion.com.ua/s4673-spet ... ennyj.html

такая хрень например, если будет глубже чем по колено.


Или если все же по неопрену, то вот магазин есть http://remadive.com/kontakty-remadive/
С такими интересными товарами:
http://remadive.com/product/noski-sargan-argazi-9-mm-/ (257 грн за 9мм)
http://remadive.com/product/boty-seemann-nozip-/
Но сюда я никак точно не смогу доехать, может кто живет не далеко и может туда заскочить?

Или же остается вариант Ордановских сапожек 5мм за 395 грн, завтра они уже должны быть в магазине.

А х-зона... у них часто товара указанного на сайте нету и может не быть долго. Позвоню узнаю.

Вообще да, неопрен даже толстый расчитан на температуру 6-10 где-то. Но такая штука как носки или сапоги клубом будут использоваться на сплавах, так что можно брать даже если в этом случае выигрывает химза.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#27 Повідомлення PT » 25 січня 2012, 10:39

Ну я за неопрен. Штука потрібна. Продзвони шкарпетки,якщо вони є я можу заїхати купити завтра! Якщо ні, то візьмемо чобітки завтра в магазині

Збір в четвер, о 18.45 біля колон на виході з м.Вокзальна. Поїзд о 19.22, вагон 14. Поїзд 121 Київ-Миколаїв

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#28 Повідомлення PT » 25 січня 2012, 16:19

http://www.po-ua.com/Morozny-polden-2008

В третьем броде пришлось снять штаны, но трусы чудом не намокли – почти до метра глубина.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#29 Повідомлення Русич » 25 січня 2012, 23:04

химзы что по ссылке в наличии нету, будет на следующей неделе.
Взял неопреновые носки 9мм.

С салом вообще жесть, три магазина обошел - разобрали. Придется на базар перед работой идти.

Пустая баклага от воды есть, а колонки что рядом и не очень не работают уже несколько лет.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Кінбурнський п-ів, січень 2012

#30 Повідомлення Maidrax » 26 січня 2012, 00:17

Не забудьте взяти термоси з вмістом і запам"ятати витрати на продукти або взяти чеки =)
Хто не дивився прогнози - в неділю нас скоріш за все чекає суровий дубарь :dimon:

І візьміть хтось фотік :roll:

Відповісти