22-23 грудня, Дніпро

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

22-23 грудня, Дніпро

#1 Повідомлення PT » 12 грудня 2007, 14:14

Це ПВД має під собою потрійну мету
1.Бойове "хрещення" моєї байдарки "Нерис-3"
2.Відпочити та побувати на одному з островів Дніпра
3.Виправитися і нарешті відсвяткувати мій ДН

Зважаючи на досить теплий грудень цього року та досить втішний прогноз відносно температуру повітря на наступні 10 дні я виришів об*єднати ці всі цілі у ПВД 22-23 грудня.

План такий - збираємо лодку,переправа на острів, бівак,алкоголь(не багато),шашлик,торт, пісні. У випадку нормальних погодно-географічних умов можливо й спорудження карельскої лазні. Тобто ненапружуючий відпочинок взимку на природі.

Конкретне місце ще не відомо, орієнтовно є три варіанти:
1.Острів біля парку Дружби Народів. Плюси - не треба далеко їхати , невелика відстань до "великої землі" (тобто менше часу витратиться на переправу).Мінуси - засміченість острову, можлива проблема з дровами,близькість цивілізації .
2.Острів "Великий" (біля Вишгороду). Плюс - менше цивілізації, немає проблем з дровами, менше сміття. Мінуси - не дуже зручно їхати, більше часу буде потрібно на переправу
3. Острів "Ольгин" (біля Кончи-Заспи). Плюси і минуси такі самі як у попередньому варіанті

Технічні моменти - вантажомісткість байдарки 365 кг, тобто за один раз можно узяти "на борт" три людини та два наплічники. Один "рейс" туди назад буде займати 20-30 хвилин в залежності від погодніх та географічних умов. Тому в залежності від кількості на переправу буде потрібно від 20 хвилин до 2-3 годин.

Увага!! Крижана вода смертельно небезпечна для людини. Але каркасна байдарку наднадійний плавзасіб, тому виконання усіх правил безпеки зведе ризик майже до нуля.


Ще один момент. Якщо погода підкладе свиню (Дніпро закрижаніє), то це буде просто ПВД на берегах Дніпра.

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

#2 Повідомлення Klimich » 12 грудня 2007, 15:02

идея мне нравится. только я бы хотел посетить немного другой остров. тот который видно с Южного моста. он очень красивый и хотелось бы туда сплавать.
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#3 Повідомлення PT » 12 грудня 2007, 15:16

Klimich писав:идея мне нравится. только я бы хотел посетить немного другой остров. тот который видно с Южного моста. он очень красивый и хотелось бы туда сплавать.
1. Проблема з дровами. Він невеликий а влітку там постійно багато народу
2. Якщо буде сильний вітер то враховуючи пункт 1 нам буде не дуже комфортно

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

#4 Повідомлення Klimich » 12 грудня 2007, 23:04

это называется небольшой???? по моему оптимальный. тем более что дрова можно захватить в Сильпо неподалеку :wink:
ну ладно. это только вариант :wink:
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#5 Повідомлення PT » 12 грудня 2007, 23:36

Klimich писав:это называется небольшой???? по моему оптимальный. тем более что дрова можно захватить в Сильпо неподалеку :wink:
ну ладно. это только вариант :wink:
1. Варіант з Сільпо норм ідея, можно ще паркан від якоїсь забудови а-ля церква МП уночі "приватизировать" :D
2. Острів у довжину 1800м , вшир від 150 до 300 м - це невеликий.

Хоча тут і невелика відстань (400 метрів) від берега, і зручний пляж для старту біля метро "Славутич", і можливість уважно роздивитися будівництво Дарницького-(імені Кірпи?) мосту.
Цілком можливо, все рівно вибір буде робитися на основі побажань бажаючих прийняти участь =)

Аватар користувача
Ромашка
Активний користувач
Повідомлень: 440
З нами з: 23 січня 2007, 23:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#6 Повідомлення Ромашка » 13 грудня 2007, 00:13

к сожалению, я не смогу уделить 2 дня. по-этому я за максимально близкий к киеву вариант

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#7 Повідомлення PT » 15 грудня 2007, 19:00

Пройшовся Південним мостом.
Острів (він доречі теж називається Великим) гарний, чудові краєвиди,гуркіт від метро, якась споруда з каркасом яку легко перетворити у лазню і повна відсутність людей це круто. Але взимку траверсувати головне річище Дніпра на байдарці - надважко и ризиковано.
Тому цей острів відкладається до кращих часів

Аватар користувача
Александр
Активний користувач
Повідомлень: 585
З нами з: 30 листопада 2006, 16:25
Контактна інформація:

#8 Повідомлення Александр » 17 грудня 2007, 00:12

to PT: Зимой скорее всего нет, а вот вессной водный ПВД в самый раз =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#9 Повідомлення PT » 17 грудня 2007, 13:28

Прошу ВСІХ висловити свої думки щодо даного заходу.
П.С Якщо нас буде не більше трьох то можливо і ризикнем з Великим.

Аватар користувача
ава
Активний користувач
Повідомлень: 91
З нами з: 17 січня 2007, 19:46
Контактна інформація:

#10 Повідомлення ава » 17 грудня 2007, 13:44

Я и Юля забиваем.

Хотим отдохнуть перед Новогодним ПВД...
Наличие препятствий — условие успеха

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#11 Повідомлення Chogory » 17 грудня 2007, 17:27

77% пойду.
В Кончи-Заспу я не хочу. Вариант возле южного моста Петя отметает. Выбираю вариант 2 - "Великий". Он максимально отдален от Киева. Я был в тех местах(на полуострове возле) на рыбалке... :) ...мне понравилось.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#12 Повідомлення PT » 17 грудня 2007, 21:44

Chogory писав:77% пойду.
В Кончи-Заспу я не хочу. Вариант возле южного моста Петя отметает. Выбираю вариант 2 - "Великий". Он максимально отдален от Киева. Я был в тех местах(на полуострове возле) на рыбалке... :) ...мне понравилось.
Тут таж сама проблема - перетинати головне річище Дніпра.

Найбільш реальний варіант тут - це автотранспорт до дамби Десна\Десенка , а потім дві невеличкі переправи - спочатку через Десну, потім через внутрішню затоку острова . Хоча я не впевнений що по нинішній погоді туди можливо проїхати.
Востаннє редагувалось 18 грудня 2007, 21:55 користувачем PT, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#13 Повідомлення PT » 18 грудня 2007, 21:54

Так. Орієнтуємось на той Велики Збираємось у суботу зранку у парку Дружби Народів. Потім або машиною до дамби, потім пішки 2 км , або пішки через весь Труханів ( приблизно 7 км). Стапель - біля гирла Десни. Потім переправа (спочатку через Десну, потім через внутрішню затоку). Далі стандартно,зранку зворотня переправа.

Я б дуже хотів спорудити лазню,але для цього мені потрібне каміння. Якщо хтось знає де його можно у Києві дістати (тобто де воно лежить нікому не потрібне і його можно узяти =)) - повідомте мені, організую транспорт.

Прошу підтвердити свою участь!
Особливо це стосується Вано,Ромашки,Клімича.

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

#14 Повідомлення Klimich » 19 грудня 2007, 00:26

хм. а я то не иду)) меня подстерегла сессия. боюсь что в этом году юзер недоступен :wink:
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#15 Повідомлення Chogory » 19 грудня 2007, 01:19

Я не понимаю почему выбран именно такой маршрут? Зачем куда-то ехать на машине(идти с байдой 7 км.) потом переплывать быструю Десну и Днепр против течения. :? Почему б просто не поехать в сторону Вышгорода от м. Героев Днепра. А выйти можно в поселке до, или самом городке. А там до реки не более 1,5 км. и плыть по течению.
Я пойду. Но время сборов лучше пусть будет не рано.

Закрито