Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

Повідомлення
Автор
Денис
Активний користувач
Повідомлень: 130
З нами з: 14 травня 2013, 12:46

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#46 Повідомлення Денис » 25 червня 2013, 09:43

Ну что, количество участников утряслось? Какие ближайшие инструкции будут?

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#47 Повідомлення PT » 25 червня 2013, 12:17

Денис писав:Ну что, количество участников утряслось? Какие ближайшие инструкции будут?
В клуб завтра на 19.30 підтягуйся. По кількості наче розрулились

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#48 Повідомлення MadLis » 25 червня 2013, 23:47

я буду на загрузці 27-го в турклюбі на 15:00-15-30
пальник ще треба, балони ?
палатку (2+1) брати ?
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#49 Повідомлення PT » 26 червня 2013, 14:22

Пальник треба. Я беру мультипаливний в якості резервного, але юзати буду його виключно у випадку похєрки основного. Тобто будемо на 11 рил готувати на 1 пальнику!

Намет також бери.

І по корематам ніхто так і не хоботився. Тому я роблю так : два килимка купую "на общак" в якомусь з турмагазинів або супермаркетів (де я буду пробігати в ці дні). Щодо інших двох,то у нас є в турклубі два кізячних коремата які погані для страховочних балонів,але підходять аби спати на них влітку. Тому я пронумерував таким чином :

1. Юрко
2. Аня Дергач
3. Женя
4. Ганя Чернявська
5. Деніс
6. Паша
7. Паша+1
8. Саша Борткевіч
9. Расім

І сайт random.org видав мені 7 та 2. Відповідно у людей під номером 2 та 7 я забираю їх коремати на балони і видаю для ночівлі кізячні коремати. Якщо комусь це не подобається - то можете просто десь знайти нормальні запасні коремати!

Я на вокзалі буду з 16.30, у звичному місці на Південному вокзалі біля зупинки автобусів на аеропорт.
Там я передаю Юрку два комплекта костей , а Денісу рюкзак з каністрою, кріпленнями та баклахами під бензин. Відповідно на решту лишається вітрила, дві шкури + катамаран + мотор. На 6 людей розкиданих по різним вагонам це зовсім нетривіально!
Відповідно збір о 17.00, якщо хтось може бути раніше - дуже добре! Якщо хтось буде пізніше обовязково попередьте мене,але для Расіма та Паши треба бути вчасно, бо самі розумієте, носити це все сам я не зможу!

Їдемо всі в Джанкой. Деніс,Юрко та Паша+1 будуть в Джанкої на годину раніше нас. За цей час вони повинні купити 20 літрів бензину,в 1.5 км від вокзалу є заправка,часу повинно вистачити.

Прохання до поставлених задач відноситись відповідально, якщо ви забєте болт то це може призвезти до похєрки всього сплаву!

В Джанкої всі сідаємо в електричку ( буде 20 хвилин на пересадку,хоботитись треба швидко) і їдемо до станцїі Сиваш де і будемо стартувати. Ганя до нас приєднається пізніше.

Т.як вітер за прогнозом нестійкий,будемо дивитись по ситуації,на даний момент 50 на 50 фініш або в Джанкої,або на Чонгарі.

І нагадую що кожен бере з собою тару на 5 літрів води на общак і по бажанню на себе скільки хоче. Можна без води,воду наберемо на станції Сиваш! Також сьогодні на 19.30 чекаю всіх в турклубі!

Денис
Активний користувач
Повідомлень: 130
З нами з: 14 травня 2013, 12:46

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#50 Повідомлення Денис » 26 червня 2013, 17:55

Буду на жд вокзале в 16-30, поезд мой отправляется в 17-00.
Сегодня мне кунжутка передаст билеты (хз чьи), отдам Пете на вокзале завтра.
PT писав: Т.як вітер за прогнозом нестійкий,будемо дивитись по ситуації,на даний момент 50 на 50 фініш або в Джанкої,або на Чонгарі.
Или психанем до Новоалексеевки)))

Аватар користувача
Anael
Графиня
Повідомлень: 273
З нами з: 06 квітня 2011, 21:34

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#51 Повідомлення Anael » 26 червня 2013, 18:30

Один билет мой :roll:
— А где я могу найти кого-нибудь нормального?
— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.

© Алиса в стране Чудес

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#52 Повідомлення PT » 27 червня 2013, 06:43

Денис писав:Буду на жд вокзале в 16-30, поезд мой отправляется в 17-00.
Сегодня мне кунжутка передаст билеты (хз чьи), отдам Пете на вокзале завтра.
PT писав: Т.як вітер за прогнозом нестійкий,будемо дивитись по ситуації,на даний момент 50 на 50 фініш або в Джанкої,або на Чонгарі.
Или психанем до Новоалексеевки)))
Я описався,малось на увазі Генічеськ або Чонгар

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#53 Повідомлення PT » 27 червня 2013, 10:19

Якщо в когось є порожні коробки від сірників,або аналогічне щось - візьміть бласка. Треба в наукових цілях =)

Денис
Активний користувач
Повідомлень: 130
З нами з: 14 травня 2013, 12:46

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#54 Повідомлення Денис » 02 липня 2013, 12:50

Ну что все вернулись? Фотографы пленки проявили?

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#55 Повідомлення PT » 02 липня 2013, 16:35

Повернулись з проблемами =) У Юрка зламався автобус, він ночував десь в Херсоні в приватному секторі. У нас через грозу вибило струм по контактній мережі залізниці, в результаті ми запізнились на 28 поїзд, втикали 2 години в Мелітополі і приїхали в Київ тільки о 12.27 222 поїздом (на щастя на нього ще були квитки).

Сам похід пройшов класично щодо вітрильних походів - під вітром йшли в сумі години 3-4, класний попутній вітер був лише в останній день. Прогнози по вітрам не справджувались,через постійні грози та дощі напрям вітру мінявся по 3-4 рази за день!

Катамаран з мотором на Сиваші штука дуже класна,по-любому схожу в такому ж форматі туди наступного разу. Аби пливсти достатньо зовсім малої глибини (кат йшов там де байди проводили!). Дно в Сиваші таке,що гвинт просто розкидує багнюку =)
З 4-ма людьми на борту під мотором швидкість на високих обертах 10-11 км, при низьких 6-7. Дві байди з 3 рилами на борту кожної кат спокійно тягне з швидкістю 6-7 км =)

Як завжди на Сиваші не бачили людей і бачили дофіга птахів. Фірмове Сивашське багнючло було тільки на антистапелі катамаранної групи (по пояс).

Пройшли маршрут станція Сиваш - Чонгарський міст-острів Камиши - острів Папаніна - півострів Семенівський кут - Чонгарськимй міст. Далі 2 байдарки поїхали в Київ, ми ж на каті повернулись знову на Семенівський кут,там заночували а наступного дня допливли до старого залізничного мосту в Генічеську. Останні кілометри перед Генічеськом дуже цікаві - плавні з купою мілин та купою птахів, ми записали трек протоки, там зовсім нетривіально!

Похід вийшов не дуже бюджетний, через значні витрати на транспорт + закупівлю хоботьїв (коремати,скотч).

Окремо зауважу, що в вітрильні або катамаранно-моторні походи варто йти мінімум на 3-4 дні,бо дофіга часу йде на збірку снаряги. Наприклад в суботу ми вийшли на воду тільки о 4 вечора,хоча до стапеля приступили о 10 ранку.
Також все таки треба в такі походи побільше мужиків (грузити кат з мотором в форматі 1 мужик + 3 дівчини було доволі геморно,дівчата носили хоботьїв як мужики). І звісно я провтикав, треба було попередньо проводити тренування по збірці байдарок з вітрилом,на цьому теж втратили багато часу.

Дякую всім учасникам, наступний сплав по Сивашу буде або восени 2013,або навесні 2014 і буде мати характер науково-природничої експедиції по островам Західного Сиваша =)

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#56 Повідомлення chornyava » 02 липня 2013, 18:05

дякую за пвд. я все дно" вважаю,що гарно з"їздили. красиво там, спокійно. можна і треба брати бінокль.
рада була поспілкуватись із усіма,кого давно не бачила (і кого бачила вперше)
going zero waste :)

Аватар користувача
anka
Активний користувач
Повідомлень: 77
З нами з: 14 серпня 2012, 13:14
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#57 Повідомлення anka » 02 липня 2013, 18:34

фотки :) http://www.ex.ua/edit_storage/968786694719

для Расима. Ганя подсказала, та штука называется йошта - смесь черной смородины и крыжовника
Зображення

Аватар користувача
yu_dmit
Активний користувач
Повідомлень: 247
З нами з: 30 серпня 2011, 23:03

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#58 Повідомлення yu_dmit » 02 липня 2013, 19:07

anka писав:фотки :) http://www.ex.ua/edit_storage/968786694719

для Расима. Ганя подсказала, та штука называется йошта - смесь черной смородины и крыжовника
Зображення
Дуже смачна штука, як агрус без кислого присмаку і шкуркою смородини.

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#59 Повідомлення chornyava » 03 липня 2013, 00:01

http://www.ex.ua/view_storage/698011728239
мого фотика вистачило тільки на десяток фото цього разу...
going zero waste :)

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Сиваш під вітрилом,28-30 червня,День Конституції

#60 Повідомлення Anya_Dergach » 03 липня 2013, 11:41

Всім учасникам подяка за сплав! Нарешті сходила в ПВД під керівництвом Пєті :D (зльоти я не враховую). Всім задоволена, в мене була позитивна весела команда на байдарці, побачила купу різних комах, плазунів і маленького бакланчика) От тільки шкода, що до кінця так і не зацінила плавання під вітрилом, бо нормальний попутній вітер був лише в останній день, коли я була вимушена плисти на кабані і заздрити тим, хто мчав на байдарках далеко попереду, в чому сама винна :evil: Проте, тепер в мене з"явилися хороші шанси взяти участь в якійсь номінації на "Туристі року" накшталт "найбільша кількість тупих невиправданих похерок, завданих самому собі в межах одного ПВД", в мене їх було аж три :mrgreen:
Величезне дякую Ані, яка лікувала мою скалічену ножку) І окремо хочется виділити Расіма, як одного з найактивніших по хоботьожу))
Фото:
536202210803 или страница http://www.ex.ua/view_storage/536202210803

Відповісти