Чорне море,24-26 серпня

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Чорне море,24-26 серпня

#1 Повідомлення PT » 07 червня 2013, 09:31

На День Незалежності я буду вести ПВД Чорним морем.

Йти будемо на байдах,можливо візьмемо й кабанчика.Маршрут буде визначений ближче до дати ( в залежності від прогнозів по вітру). Але він буде пролягати на ділянці узбережжя від Кінбурна до Армянська. Треба устаканити питання з Чорноморським біосферним заповідником, ідеально звісно було б йти на захід від Залізного порту, по лиманам, під захистом кос.

Від берега далі ніж на 1 км відходити не будемо, у випадку шторму будемо пливсти під берегом , по лиману або взагалі не пливсти =)

Але кілометраж буде немаленький,треба буде піднапрягтись та гребсти, у випадку відсутності вітру!

Приблизно буде щось аналогічне Тузлівським лиманам в 2012 (http://vk.com/album-24157405_158225519) .

Зображення
Зображення

Виїзд з Києва в пятницю 23 серпня поїздом 58 Київ-Євпаторія о 20.13,назад будемо в понеділок 27 серпня о 8.20 ранку. Є варіант, що частина групи поїде з Києва на день раніше, взявши відгул на пятницю!

По грошам повинні вкластись в 400 грн + з нечленів клубу буде зібраний оргзбір на байди в розмірі 75 грн. Але сума може збільшитись, херсонські перевізники в своїй більшості останні жлобяри, а залізниця там далеко від берега!

Т.як сплав нетривіальний то я беру тільки перевірених бійців, які зацікавлені водним туризмом взагалі, і вітрильним зокрема. Перевага, у випадку наявності великої кількості бажаючих, буде надаватись членам клубу та учасникам інших ідейних водних заходів. Якшо хтось з новачків дуууже хоче піти в цей сплав, то у нас є купа водних заходів аби там себе показати =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Чорне море,24-26 серпня

#2 Повідомлення PT » 04 липня 2013, 13:07

Після Сивашу вирішив - орієнтуємся на Кабана з мотором. Якщо нас буде більше 5 людей,то візьмемо одну байду, якщо ще більше - то дві байди.

І якщо будуть байди, то по-любому будемо попередньо збиратись в клубі ставити на них вітрила!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Чорне море,24-26 серпня

#3 Повідомлення PT » 19 липня 2013, 08:27

В результаті аналізу ситуації з прикордонниками та іншим гемором, вирішив орієнтуватись на Ягорлицьку затоку. Покрутимся по ній, а якшо буде відповідна погода спробуємо пробитись аж до Залізного порту.

Квитки ще є туди і назад, поїзди ті ж самі що в першому пості. Але треба визначатись швидко.

Попередньо бажання виявили :
Я+Аня
Космік
Катя Гожан
Саня Мелешко + Катя

Це значить що ми беремо катамаран + 1 байду. Місця ще є,але для перевірених людей, які будуть хоботитись, напрягатись і гребсти у випадку необхідності!

І по-любому,десь числа 20 зберемся в турклубі на інструктаж по встановленню вітрила на байдень!

Аватар користувача
Mike12
Активний користувач
Повідомлень: 70
З нами з: 18 березня 2013, 15:22

Re: Чорне море,24-26 серпня

#4 Повідомлення Mike12 » 23 липня 2013, 14:23


Аватар користувача
Stakhov Ivan
Активний користувач
Повідомлень: 335
З нами з: 29 березня 2011, 00:34
Звідки: Гайворон

Re: Чорне море,24-26 серпня

#5 Повідомлення Stakhov Ivan » 25 липня 2013, 21:28

візьмеш мене?
буду добиратись з гайворона якось

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Чорне море,24-26 серпня

#6 Повідомлення PT » 29 липня 2013, 11:05

Через особисті обставини я не зможу вести це ПВД. Якщо хтось хоче це зробити - я роздуплю по всьому і дам снарягу. Нажаль :(

Відповісти