Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#31 Повідомлення PT » 24 червня 2014, 15:40

По наметам беремо намет Ігорька та Гроб. Казани з турклубу. Все це візьму я. Хавку закупимо теж централізовано, завтра.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#32 Повідомлення PT » 26 червня 2014, 11:07

Збираємось о 18.00 біля виходу з м.Вокзальна . З собою беріть тару 2 літри на воду

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#33 Повідомлення PT » 27 червня 2014, 16:18

Місце зустрічі змінилось - на Південному вокзалі,де й завжди,біля виходу з переходу

Аватар користувача
vds
Активний користувач
Повідомлень: 207
З нами з: 27 жовтня 2013, 16:31
Звідки: хіндустан

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#34 Повідомлення vds » 02 липня 2014, 19:29

Багато писати не буду, краще подякую усім за те, що врятували мене від мозолей на ногах, спекотного карпатського сонця та буденних київських вихідних (:

Додам лишень, по тій пригоді, коли запізнився на потяг, виключно в інформаційних, а не рекомендаційних цілях (для всіх, кому цікаво відкривати нові маршрути):
19:45 Київ-Рівне 23:30 (авто, 100грн)
01:00 Рівне-І.Франківськ 07:20 (автобус, 100грн)
08:00 І.Франківськ-Яремче 09:45 (бусик, 17грн)
09:45 Яремче-Верховина 11:30 (бусик, 20грн)

Нижче викладаю частину фоток з походу, повністю їх можна завантажити протягом тижня з
https://www.wetransfer.com/downloads~

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

P.S. Сьогодні Петро телефонував з Селятина... в них все гаразд!
Востаннє редагувалось 02 липня 2014, 22:55 користувачем vds, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
oktiabrik
Активний користувач
Повідомлень: 129
З нами з: 09 липня 2012, 19:09

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#35 Повідомлення oktiabrik » 02 липня 2014, 22:49

Петя - ты крут! Поездка получилась шикарная.Спасибо всем за компанию и новые знакомства.
Даже и не думала, что это настолько сказочная и дикая часть Карпат. Упоительный горный воздух,запах полевых трав,горы,лошади, закаты в горах,мин.источники,Черемош,кляузы,Памир c хрюшками:))),море положительных эмоций,солнечная погода,дикие села с 3-мя жителями.Маршрут супер, стоит как-нибудь повторить. Можно и на квадроциклах:)))
Востаннє редагувалось 03 липня 2014, 20:44 користувачем oktiabrik, всього редагувалось 1 раз.
"Сarpe diem"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#36 Повідомлення PT » 03 липня 2014, 17:17

Ми в генделі в Чернівцях. Вчора норм накатили у кореша Дімона Безвербного в Селятині,дуже крутий мужик,досі про водочку думати важко :)

Сам маршрут я трохи недооцінив :) Я потім викладу трек,але ломили ми дуже й дуже нормально. Ну і як завжди була жесть - спуск вночі без стежки лісом,вирубкою та струмком.

Ночували двічі в наметах, двічі в лісництві та один раз в гостях.

Самі місця дуже мажорні, а головне - по українським міркам дуже "дикі". По приїзду в Київ відпишусь детальніше

sanyak
Повідомлень: 1
З нами з: 04 липня 2014, 08:44

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#37 Повідомлення sanyak » 04 липня 2014, 08:51

Всем туристам привет!

Я часто путешествую с разными коммерческими клубами, но один раз мой друг уговорил сходить меня с "Грядой". Это было ужастно - вместо обещанного зимнего леса,ориентирования и ночлега в коттедже меня ждали зимние болота по пояс, матюки и неадекватность руковода а так-же задрыпанная хата с подгорелым борщем.

И хотя я знаю, что дешевое мясо собаки едят - решил еще раз поверить другу и сходить в этот поход.

Уже в поезде я начал чувствовать, что надо включать заднюю. Руководитель группы отказался срывать стоп-кран,что-бы подождать опаздывающего члена группы и тем самым заставил его всю ночь догонять поезд на ступеньке автобуса!Не знакомые мне люди, употребляют спиртное в огромных количествах, в тому числе и девушки,которые пили водку без закуски! Но я себя успокоил и завалился спать!
Когда в Верховине нас загрузили в раздолбанный УАЗ-ик я все больше начал сомневаться в выборе турклуба!
Одному парню с группы было плохо (не выспался в поезде,т.к встретил друзей) и инструктор,вместо того что бы ему помочь - начал издеваться,заставляя употреблять гуслинку! Он лишь чудом доехал живой до места назначения!

Когда мы приехали в село Сарата,оказалось что на станцию "Памир" нас никто не отвезет и нам надо будет идти пешком!!!. Рядом были джипы, и инструктора турклуба "Тернополь" конечно-бы договорились с ними, но руководитель похода криками и матюками заставил нас выйти и идти вверх!! Ночевали мы опять в задрыпанной хате,причем инструктора заняли место на кроватях, а нас,новичков, в тому числе и девушек,заставили спать на полу!

К планированию маршруту руководитель подошел вообще неосмысленно! Мы шли вначале вверх,потом вниз,потом опять вверх! Срезать и идти траверсом через Румынию руководитель отказывался,при этом никого не ждал и на всех кричал и орал матом! В какой-то момент, у инстурктора начала рваться обувь! Поэтому он забрал у меня мои дорогие ботинки, а меня заставил носить его рваные туфли!Одна девушка пробовала ему возразить и за это он заставил ее идти в радиалку на гору Чивчин!! Поэтому когда мы спустились в село Буркут я хотел уйти от этого ужаса и сойти с маршрута. Но инструктора опоили всех какой-то "минеральной" водой, и в результате утром следущего дня я был вынужден подниматься на хребет! Весь день шел дождь, инструктора отказывались вызвать для нас ГАЗ-66,которые мог бы провезти нас по горам,но вместо этого зашли в гости к какому-то батюшке! Я атеист, но они насильно причащали меня вином и заставляли есть свежие белый хлеб и мед! При этом затащили в хату,хотя я хотел отдохнуть на свежем воздухе! Но это еще не все! Дороги инструктор конечно не знал, и мы спускались напрямки по склону! Дождь,туман,было неплохое место для стоянки, но инструктор решил идти дальше! Что было огромной ошибкой! В лесу сплошные деревья - поскользнуться,упасть очень легко. Потом,когда мы спустились к речке оказалось, что в 2008 году наводнением смыло дорогу, а инструктора не приложили не малейших усилий,что-бы ее восстановить!
Последний день оказался еще хуже! У меня болели ноги, я предлагал инструкторам вызвать вертолет, но они заставили меня идти! Под вечер,истекая кровью я таки дошел до с.Шепот. Вначале обещали,что мы тут заночуем - а с утра поедем автобусом на Черновцы. Но не тут-то было! Нас забрал какой-то местный мужик,который оказался фашистом,нацистом и бендеровцем! Меня насильно кормили картошкой с колбасой, и заливали внутрь водку из трехлитровой банки! А что-бы я не мог заснуть - сделали еще и кофе! Я не знаю, как я смог выжить! И не верил, и трижды перекрестился когда наконец-то увидел вокзал Черновцов!

Так и закончилась эта история!

Отдельно хочу сказать пару слов про еду! Кормили нас мясом з бычими и свиными цепнями, в каше было полно аскаридов, апельсины и конфеты были наколотые, а моей любимой колбасы второго сорта и шпротного паштета вообще не было! А вместо брынзы на полонине купили какую-то "вурду и будз".

Кроме того, инструктор постоянно рассказывал про какие-то Майданы,ГЕСЫ, экологию,деньги для армии и "громадську діяльність". Это ужастно, ведь все знают что туристам должно быть пофиг на все эти проблемы,их должен интересовать только туризм, и именно на походы и путеществия они должны тратить все свои деньги!

Что я хочу сказать! Если вы собрались в горы,на Черемош или пещеры, пользуйтесь услугами проффесионалов,таких как коммерческие турклубы! Я понимаю,что можно найти и дешевле, но этот не тот вариант,где можна сэкономить. Вы доверяете свою жизнь непонятно кому. А в комерческих турклубах работают только проффесиональные инструктора. Никогда на тебя не крикнут,поделяться полезным советом,помогут.

ГОРИ В АДУ ТУРКЛУБ ГРЯДА!

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#38 Повідомлення viktor » 04 липня 2014, 09:09

пайдьот.)

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#39 Повідомлення Flyer » 04 липня 2014, 09:21

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Підписуюсь під кожним словом. Треба зробити тему з відгуками, та позливати туди такі шедевральні речі))
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#40 Повідомлення Sirco » 04 липня 2014, 09:26

Зображення

шедеврально :mrgreen: !

yuliko
Активний користувач
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2011, 11:55

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#41 Повідомлення yuliko » 04 липня 2014, 09:38

Ціп'яки з аскаридами таки не залишили нікого байдужими :D
Крутий звіт))

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#42 Повідомлення Maidrax » 04 липня 2014, 10:44

Фото рваних інструкторських туфлєй в студію :roll:

Grizli
Активний користувач
Повідомлень: 196
З нами з: 26 травня 2013, 14:32

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#43 Повідомлення Grizli » 04 липня 2014, 13:36

Не встиг я першим написати про всі інструкторські знущання, в принципі все висвітлено максимально правдиво, але ще хочу додати про натренованого інструкторського медвідя, який гарчав саме на новачків, тоді як інструктор лише насміхався, замість того, щоб відігнати дику тварюку! :?

Також інструктор постійно вимагав носити йому свіжу воду, навіть якщо спускатись до неї треба було через повалені дерева та на 500 метрів вниз. Не гребував інструктор також тим, що при проходженні місцевих колиб, від місцевих здорових псів та биків, він захищався живим щитом з новачків :evil:
Обіцяні квадроцикли так і не з`явились, замість цього інструктор силою нас змусив сісти в смердючий джип якогось бородатого мужика, в якому нас ледве не вбила сокира, що висіла над головами. В цьому я вбачаю пряму змову нашого інструктора та бородатого мужика, який мало не травонув нас медом від мертвих бджіл! :evil: :evil: :evil:

Взагалі інструктор постійно забирав в новачків найкращу снарягу, а мій намет так і залишився в злосного інструктора. Такі дії інструктор пояснював тим, що забираючи в новачків нормальну снарягу, він міняє її на інструкторську, яка має +1 до витривалості. Те, що інструктор повністю божевільний, стало зрозумілим після того, як він забираючи мій намет, змусив носити свій гермо-мішок, і це в пішому поході!!! :shock: :evil:

Загалом було дуже важко, я ледве не здох та після приїзду в Київ, першим ділом, побіг робити прививку від аскарідного ціп`яка :twisted:

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#44 Повідомлення viktor » 04 липня 2014, 16:30

Grizli писав:побіг робити прививку від аскарідного ціп`яка
:lol: :lol: таку прививку ще не придумали :lol:

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гуцульске прикордоння,Чивчинські та Яловичорські Карпати

#45 Повідомлення PT » 04 липня 2014, 19:14

Maidrax писав:Фото рваних інструкторських туфлєй в студію :roll:
Це брехня. А що мяса я не згоден! По фото видно що хоч воно і трохи зіпсувалось,але цепняків в ньому можна легко вийняти!

Зображення
Зображення

Відповісти