Кормин, 12-13 березня

Повідомлення
Автор
Bob4uk16041
Користувач
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2011, 14:19

Re: Кормин, 12-13 березня

#16 Повідомлення Bob4uk16041 » 14 березня 2016, 13:32

Річка дуже мажорна і гарна. Вузька, в середньому по пояс глубини. В лісі пливсти це саме те що треба. І навіть те, що більшу частину часу можна провести не в байдарці, а обносячи завали. Це не впливає на враження від річки. Без Л1 там взагалі нема чого робити)).
Якщо її трохи почистити, це був би класний варіантом для сплаву весною.

Дякую всім, все було чудово. Крім того, що мені в неділю було настільки фігово, що я навіть відмовився від торта, який мені любязно купив Петро. В автобусі, коли їхав додому, мені було геть фігово. В пуховці і флісці і куртці, було дуже холодно, в той час як інші, були лише в футболках. Спасав мене лише жахливий російський фільм, який показувли в маршрутці. Він був настільки жахливим, що перемикав мою увагу від того, що мені фігово. Він був накштал "Ундина"

Походу я траванувся ковбасою...

Аллах Акбар

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кормин, 12-13 березня

#17 Повідомлення PT » 14 березня 2016, 13:56

Фото від Микити http://www.ex.ua/768560455841

Аватар користувача
tarasii-ko
Активний користувач
Повідомлень: 50
З нами з: 24 грудня 2015, 14:54
Звідки: Коломия

Re: Кормин, 12-13 березня

#18 Повідомлення tarasii-ko » 14 березня 2016, 19:42

Bob4uk16041 писав:Річка дуже мажорна і гарна. Вузька, в середньому по пояс глубини. В лісі пливсти це саме те що треба. І навіть те, що більшу частину часу можна провести не в байдарці, а обносячи завали. Це не впливає на враження від річки. Без Л1 там взагалі нема чого робити)).
Якщо її трохи почистити, це був би класний варіантом для сплаву весною.

Дякую всім, все було чудово. Крім того, що мені в неділю було настільки фігово, що я навіть відмовився від торта, який мені любязно купив Петро. В автобусі, коли їхав додому, мені було геть фігово. В пуховці і флісці і куртці, було дуже холодно, в той час як інші, були лише в футболках. Спасав мене лише жахливий російський фільм, який показувли в маршрутці. Він був настільки жахливим, що перемикав мою увагу від того, що мені фігово. Він був накштал "Ундина"

Походу я траванувся ковбасою...

Аллах Акбар
Вова, ти давай лікуйся))) і викладай фотки). А похід дійсно був прикольний)) Давненько я так не сміявся, щоб мене аж щоки боліли))) Було мега весело!!!

Аватар користувача
Nemish Pavlo1
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2016, 23:10

Re: Кормин, 12-13 березня

#19 Повідомлення Nemish Pavlo1 » 14 березня 2016, 20:26

:kayak: Похід був дуже веселим :) на шо я і розраховував, дякую Всім за компанію, окреме дякую моєму екіпажу, Тарасу за проводки і Вані за цікаві історії :) Я як капітан байдарки горжусь Вами :) пошутиім хотів Вас ше раз розсмішити :)

Аватар користувача
Mikita
Активний користувач
Повідомлень: 137
З нами з: 07 січня 2016, 19:39
Звідки: Київ

Re: Кормин, 12-13 березня

#20 Повідомлення Mikita » 14 березня 2016, 22:36

Чудово сходили, усім дякую, дуже гарна компанія була :kayak:

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Кормин, 12-13 березня

#21 Повідомлення PT » 15 березня 2016, 08:21

Сама річка крута, але не дуже придатна до сплаву) Особливо в цей період, коли через низький рівень води Кормин так і не вийшов на заплаву. Фото кажуть самі за себе))

Дякую всім за участь!

Наступного року треба пройти другу частину річки))


https://www.youtube.com/watch?v=S1hhnX_Gujc

https://www.youtube.com/watch?v=pX_4ONQmOVQ

Відповісти