Новорічний тріп

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Новорічний тріп

#1 Повідомлення PT » 26 серпня 2010, 21:26

З 31.12 по 09.01 нас,скоріш за все,чекає тиждень вихідних.

Виникла ідея бюджетно (до 4000 грн) провести їх в якийсь теплій країні (де сніг в горах а не на вулиці ) в форматі тріпу.

Реальних варіантів бачу два

1. Іспанія (можливо з Канарами )

Формат - прокатний автомобіль \ поїзди. Жити по хостелами чи впискам. Стандартний "європейський формат". Подивитись як і міста (Барселона,Мадрид) так і проїхатись по гірському серпантину над Атлантичним океаном і поїсти апельсинів з дерев.

Країна відносно дешева, віза і транспорт не проблема ( Раянейр літає з Кракова та Вроцлава)

2. Турція

Формат - поїзди, автобуси, прокатний автомобіль,поїзди.
2-3 дні на Стамбул, решта проїхатись по країні (подалі від Анталії та інших "масових" місць).

Сюди квиток дорожчий, але країна дешевша.


Хоботитись по квиткам,імхо треба буде в середині вересня,коли почнеться розпродаж райанейра на ці дати. Гадаю, більш-менш адекватні ціни на авіа протримуються до середини жовтня...

P.S Якщо хтось запропонує якийсь інший цікавий небанальний бюджетний варіант святкування НР то з радістю його розгляну :)
Востаннє редагувалось 12 жовтня 2010, 23:25 користувачем PT, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#2 Повідомлення PT » 28 серпня 2010, 13:17

ІСПАНІЯ!

Аби зустріти Новий Рік саме на Канарах бажано виїждати з Києва 28.12 (вівторок) після роботи. Там є багато цікавих варіантів і на які повинні бути дешеві ціни (десь 50-60 євро з Кракова) . І подивитись в якості пункта пересадки наприклад Мадрид або Лондон. Прильот на Канари 31 зранку , достатньо часу аби підготуватись до святкування.

У разі виїзда з Києва 29.12 (середа) після роботи то теж є варіанти але вони дорожчі та геморойніше . Десь в районі 100-110 євро з Кракова.


Квитки назад Канари-Польща вийдуть теж десь в районі 50-60 євро.

Київ-Польща-Київ по грошам десь в районі 80-100 євро. При бажанні можно зекономити за допомогою Перемишля (вийде десь 40 євро економії).

Ціни написані з врахування купівлі заздалегідь , інакше можуть суттєво зрости (або не зрости). У випадку розпродажу ясна річ буде економія.

Бунгало чи котедж на березі океану знайти не проблема , по баблу десь 15-20 євро на людину на добу.

В інших містах Іспанії хостели теж десь по 13-15 євро на добу. Треба додати локальні переїзди, які будуть мінімізовані.

Грубо кажучі , з розрахунку 10 днів виходить на транспорт і проживання десь 350 євро. Сукупна вартість поїздки тоді буде в районі 500 євро , в залежності від економності.

На Канарах точно можно буде купатись. На решті території Іспанії буде хоч і тепло (20-25), але купатись вийде наврядчи. У випадку відмови від Канар по баблу буде дешевше на євро 70.

По самій Іспанії програма буде визначатись вже по факту купівлі квитків . Попередньо : 2-3 дні Канари, 2-3 дні Барселона , решта там Мадрід чи Країна Басків. Вибір що подивитись там величезний. І ціни на прокатні автомобілі дуже бюджетні!



Гроші для купівлі квитків вже в середині вересня повинні бути на картці,аби не прогавити розпродаж!

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#3 Повідомлення Klimich » 28 серпня 2010, 23:46

предварительно присоединяюсь к поездке. должно быть круто :wink:
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

karapuzz
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 08 грудня 2009, 00:22

Re: Новорічний тріп

#4 Повідомлення karapuzz » 29 серпня 2010, 09:51

дуже приваблива пропозиція. я за :)

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Новорічний тріп

#5 Повідомлення Sanja » 29 серпня 2010, 10:09

Предварительно тоже за

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#6 Повідомлення PT » 29 серпня 2010, 21:28

Ми вирішили не втичити!!!!

31.08 буде зустріч присвячена тріпу! Збираємось в 19.00 біля Макдональдсу на Майдані Незалежності !

Запрошуються всі бажаючі!

Аватар користувача
Катюха
Активний користувач
Повідомлень: 295
З нами з: 16 квітня 2007, 21:42
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#7 Повідомлення Катюха » 30 серпня 2010, 22:48

Мы со Славой тоже хотим поехать. Не знаю, смогу ли прийти на встречу завтра.

Аватар користувача
Margoshka
Тепло Канарських Островів
Повідомлень: 57
З нами з: 13 жовтня 2009, 23:07
Звідки: Киев

Re: Новорічний тріп

#8 Повідомлення Margoshka » 31 серпня 2010, 14:08

и я тоже хочу!!!!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#9 Повідомлення PT » 01 вересня 2010, 09:26

Інформація!

1. Базова програма : виїзд 28 ввечері, 29 в Мадриді, 31 виліт на Канари, 3-4 виліт з Канар кудись, 7 виліт Барселона-Бремен, 8 Гамбург-Київ.
2. Якщо хтось хоче по іншій програмі - не проблема , можно підлаштувати аби просто десь разом зустрілись. Варіантів багато. З транспортом я роздуплю. Назад з Іспанії ще є варіант через Братиславу.
3. Якщо на Канари під час розпродажу РайанЕйра будуть дуже фігові ціни то програма міняється (наприклад спочатку Барселона,потім Канари) або відміняється.
4. Всі інші питання які не стосуються квитків відкладаються поки не будуть куплені квитки.
5. У випадку розпродажа я повідомлю всім хто виконав пункт 1 та купую квитки на тих хто здав бабло мені. Інші якщо встигнуть купити дешеві значить добре, якщо ні так ні



Порядок дій :
1. Пишете мені ( в ПМ на форумі чи контакті, чи в аську) коли ви можете виїхати туди, коли треба назад і які у вас пріоритети .
2. Заводите картку і кладете туди 100 євро, або здаєте 100 євро мені аби не провтичити розпродаж РайанЕйра

Аватар користувача
Margoshka
Тепло Канарських Островів
Повідомлень: 57
З нами з: 13 жовтня 2009, 23:07
Звідки: Киев

Re: Новорічний тріп

#10 Повідомлення Margoshka » 01 вересня 2010, 14:43

Меня устраивает "Базовая программа"!!!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#11 Повідомлення PT » 01 вересня 2010, 15:38

Я,особисто, все більше схиляюсь виїхати в пятницю ввечері 24 числа і щось подивитись по дорозі до Канар. Поки що накидав приблизні варіанти - Київ-Краків -Прага -Кельн-Амстердам - Брюгге-Брюсель-Люксембург-Жирона. Або Київ-Варшава-Амстердам-Брюгге-Брюсель-Париж-країна Басків-Жирона. З Жирони 31 літак на Канари і зустріч з рештою групи.

Формат класичний - : КоучСерфінг,Інтеррейл, нічні сидячи поїзди, активний огляд міст, гжане пиво з запєканками , чеське пиво з вепревим коленом, німецьке пиво з колбасками, амстердамські грибочки та бельгійське пиво хз з чим . Десь на 200 євро дорожче ніж початковий варіант. Двоє-троє бажаючих можуть приєднатись :)

Аватар користувача
Andrew
Активний користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 18 жовтня 2009, 11:10
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#12 Повідомлення Andrew » 01 вересня 2010, 19:49

My photoalbums - www.andrius.org.ua/topics/photo

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#13 Повідомлення PT » 08 вересня 2010, 08:58

http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.ph ... 926#p10926
Квиток Харків-Стамбул-Харків 110 євро з багажом туди назад, на Новий Рік є. Теж відносно тепло,але на пляжі не відпочинеш.

Можно подивитись Стамбул та інші прикольні міста, поїздити по країні автомобілем, поплавати на острови і т.д.


Шанси на дешеву Іспанію на даний момент 40%, в кінці вересня буде відомо остаточно.

Аватар користувача
Andrew
Активний користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 18 жовтня 2009, 11:10
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#14 Повідомлення Andrew » 13 вересня 2010, 10:56

Як на мене, в Туреччину гарно поїхати не на Новий, а на травневі свята, днів на 10, пройтися частиною Лікійського шляху. Ось непоганий опис з картою - http://www.outdoorukraine.com/content/view/880/
My photoalbums - www.andrius.org.ua/topics/photo

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Новорічний тріп

#15 Повідомлення PT » 13 вересня 2010, 19:03

В Туреччині , я б особисто, приділив би 2-3 дні Стамбулу а потім поїхав би в відносно маловідвідувані туристами регіони Східної Туреччини.

І увага! По Іспанії сьогодні був розпродаж з 21.09 по 21.12, тому невдовзі варто очікувати розпродажу і на Новий Рік!

Закрито