Юг Одесской области

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

#31 Повідомлення Klimich » 12 вересня 2007, 14:09

я предварительно за.
насчет спальников согласен. влом тащить.
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
Ромашка
Активний користувач
Повідомлень: 440
З нами з: 23 січня 2007, 23:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#32 Повідомлення Ромашка » 12 вересня 2007, 17:13

+1 против спальников. 4 часа до Белгорода будет втічновато. впадло. а купаться-єто позитив :)

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#33 Повідомлення Chogory » 12 вересня 2007, 17:53

1.Нужно решить вопрос с датой. Я за 6.10.
2.На 70% я еду на Юг. Одесской обл. что б посмотреть Белгород-Днестровский. И на него забивать нельзя.
3. Хотел бы побывать на косе.
4. Могу спокойно забить на один рабочий день и приехать скажем во вторник.
5. Хотел бы увидить финансовую смету.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#34 Повідомлення PT » 12 вересня 2007, 17:56

2 Ромашка - Белгород нам фактически по пути в Одессу, крюк отсилы на час. И из этого времени (4 часа) минут 70 отведено на пересадку в Саратах или Татарбунарах - информации о подходящем прямом транспорте Вилково -Белгород я не нашел, да и сомневаюсь что он есть вообще.

Я за спальники (готов тащить чужие :) ) - ночлег на косе это гораздо круче ночлега в помещении в городе. Ночное купание,утреннее купание, причем поочередно в море и в озере . Как по мне это стоит лишнего хоботежа.

По поводу Белгорода - если не брать спальники то имхо выкидывать его нет смысла, думаю осенью не так уж и сильно накупаемся, а посмотреть один из древнейших городов мира - штука интересная.




По просьбе Вано пишу смету:
Билеты Киев-Одесса-Киев плацкарт 62+55. Если ехать туда общим то 55+26. Цены без учетов студака.
Маршрутка Одесса-Вилково 25 грв ( скидок для студентов вроде нет)
Екскурсия по Вилково и Дунаю (нулевой км, обед на острове) 110 грв. Подробнее тут http://www.pelican-danube-tour.com.ua/i ... Itemid=223. С частниками рассчитывать надо на примерно такую-же сумму.
Ночевка в Вилково 20-50
Транспорт Вилково-Приморское,Приморское-Сараты,Сараты-Белгород,Белгород-Одесса гривень 40.
Крепость 5-10 грв.
Пиво,водка,местное вино, чипсы,дунайская сельдь и прочая хавка 100 грв.
Итого 400-450 грв.
Востаннє редагувалось 12 вересня 2007, 18:10 користувачем PT, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#35 Повідомлення PT » 12 вересня 2007, 18:08

Я за 22.09. Причин море-начиная от погоды и ягод и заканчивая транспортом и инфраструктурой.

Аватар користувача
Александр
Активний користувач
Повідомлень: 585
З нами з: 30 листопада 2006, 16:25
Контактна інформація:

#36 Повідомлення Александр » 12 вересня 2007, 18:11

to VANO:
C датой еще решили раньше 21-23 сентября, смотри преведущие посты.

Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#37 Повідомлення JACK » 12 вересня 2007, 20:51

Я не еду.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#38 Повідомлення PT » 13 вересня 2007, 12:19

Завтра в 19.30 возле центральных ЖД касс будем покупать билеты на 21 вечер выезд

Аватар користувача
Ромашка
Активний користувач
Повідомлень: 440
З нами з: 23 січня 2007, 23:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#39 Повідомлення Ромашка » 14 вересня 2007, 18:59

подскажите как лучше ездить в поезде по чужому студаку. теоретически Я ПОЕДУ ПО СТУДЕНТИЧЕСКОМУ Картушина. Как не попасться в руки служащих Укрзалізниці :?:

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#40 Повідомлення PT » 14 вересня 2007, 22:43

Билеты куплены.
Туда - 123 поезд, отправление в 17.34 21.09 прибытие в 5.16 22.09.
13 ( счастливый!) вагон
Назад 10 поезд, выезд 23.09 в 23.08, прибытие в Киев в 8.33 понедельника. Вагон номер 25.
Обратно с билетами трабла, кто будет добирать просьба поторопиться.

Взяты билеты на : Я,Вано,Климыч,Ромашка,Некрасыч(кореш Клима,Ромашки и меня),Леха ( кореш меня и Клима), моя сестра.


2 Ромашка- не знаю, похож не сильно, имхо надо сбривать бороду и брови и отращивать волосы =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#41 Повідомлення PT » 17 вересня 2007, 18:27

Спальники и палатки отпадают окончательно, как бы не хотели этого Вано,я и моя сестра. Погода скорее всего будет паршивенькая - до 18,облачно(!),правда без дождей, поэтому стоянка на море\сасыке нецелесообразна.
Рекомендую взять с собой гидры ( у кого есть). Причина - не отморозить одно дело при купании и на болотах может юзаться вместо сапог .

Аватар користувача
Александр
Активний користувач
Повідомлень: 585
З нами з: 30 листопада 2006, 16:25
Контактна інформація:

#42 Повідомлення Александр » 18 вересня 2007, 21:08

Взял билеты.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#43 Повідомлення PT » 20 вересня 2007, 11:04

Сбор в пятницу 17.00 возле выхода из метро "Вокзальная". Обязательно взять с собой внутренний или заграничный пасспорт.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#44 Повідомлення PT » 24 вересня 2007, 19:25

Поездка прошла удачно. Приношу извинения за некоторые моменты- человек я довольно нервный и резкий.

Детальний опис.

Оптимальним (та єдиним без пересадок) варіантом виїзда з Києва є потяг 123 (17.34 - 5.16 ). До автостанції "Привоз" від головного входу вокзалу йти хвилин 10. Якщо стояти перед головним входом вокзалу спиною до нього то беріть наліво, там знайдете без проблем.
Автобус до Вілково відправляється у 6.25 (інформація з bus.com.ua підтвердилась на 100%). Продаж квитків здійснюється за зрозумілою ,напевно, лише одеситам схемою - у касах відповіли ,що вільних місць немає, проте більше ніж півавтобуса виявилось порожнім і сіли ми без проблем. Коштує квиток 25 грв. Їхали ми десь 3.5 години. У Сараті та Татарбунарах зупинки по 10-15 хвилин, можно вийти провітритися та перекусити. Більшість пасажирів - "трамвайщики" , від Татарбунар до Вілково автобус був майже порожній. По дорозі зустрічались цікаві краєвиди - дельта та плавні Дністра, Дністровський лиман,озеро Сасик.
Автостанція у Вілково поруч базару - рекомендую там зразу закупитися дешевим виноградом,рибою,яблуками і т.д.
Про поїздку Дунаєм краще домовлятися заздалегіть. Телефони можно знайти у інеті. Фактично є два монополісти - "Вилково-Тур" та "Пеликан-Тур". Ціни та сервіс приблизно однакові. Місцеві жителі охоче покатають вас містом та може до себе на острів ,але наврядчи до нульового км (напевно їснує якась домовленість між ними та турфірмами). Якщо бажаєте домовлятись на місці - йдіть до морвокзалу ( 10 хвилин пішки, містечко невелике). Там домоляйтесь з туроператорами. Якщо група велика (7+ осіб) то краще замовляти цілий катер.....Якщо буде вибір між мотоботом та "Мрією" - краще переплатить зайву сотню гривень на компанію, але замість невеличкого човника отримаєте повноцінний катер. У "непікові" дні сміливо вимагайте знижку - нам це вдалось.

Саме місто нецікаве за вийнятков каналів, церкви імхо на поціновувачів. Краєвиди дельти дійсно чудові, лише вимагайте щоб вам відвели як умога більше часу на нульовому км. Там просто неймовірно - і хвилі на місці зустрічи Дуная та Чорного Моря, і дивний напівсолоний смак води,чудові краєвиди. Плюс - там мілина, і води дуже швидко нагрівається, тому купатися там - обов*язково.


Покататися по каналам - це до місцевих мешканців. Непогана позиція - на містку над Білогородським каналом. З нас узяли 100 грв( влітку тариф 150 грв). Як не дивно, ці човники-гондоли не тільки нормально вміщують 8 осіб і 9 керманич, але можуть розвивати при цьому пристойну швидкість.

Поїсти можно у кафе "Лагуна" -смачно і недорого, знайти його легко, просто запитайте де знаходиться готель "Венеція".

Питання з ночівлею ми віришили просто - тупо питали у кожній з хат по вулиці Богдана Хмельницького. Вийшло 10 грв з людини .

У Білгород-Дністровський ходить прямий автобус-маршрутка з Вілково відправленням у 6.30. Якщо бажаєте виїжджати пізніше - то шукайте варіант з пересадками у Сараті. Людей було знов таки багато - причиною цьому те ,що Одеська залізниця фактично знищівши приміське сполучення у Бесарабії .

У Білгороді до фортеці ведуть майже всі вулиці,заблукати важко, але нам це вдалося =). Речі можно залишити у камері схову залізничного вокзалу.
Будь який пасажирський річний транспорт у Білгороді нажаль знищений. А колись,як кажуть місцеві, бігали "Метеори" до Затоки :(.

До Затоки їхати або електричкою , або маршруткою з ринку . Коштує 3 грв.

Але у саму Затоку краще не їхати. Фактично там лише пляж на березі Чорного моря, нормально виходу до лиману немає. Єдине що цікаве так це розвідний міст через лиман. Зразу за мостом починаються дачні садиби,бази відпочинку тощо -нормального вільного виходу до лиману немає. Тому краще їдте далі до Бугазу, там дійсно з одного боку лиман,з іншого Чорне море. До Одеси краще підлаштовуватись під електричку.
Востаннє редагувалось 19 січня 2008, 11:21 користувачем PT, всього редагувалось 4 разів.

Аватар користувача
Ромашка
Активний користувач
Повідомлень: 440
З нами з: 23 січня 2007, 23:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

#45 Повідомлення Ромашка » 24 вересня 2007, 19:36

Спасибо , трип прошел отлично :arrow: температурка вроде поднялась :arrow: Белгород рулит. Выжраные почти залпом 0,5 литр вина в поезде принесли мне на ледуйщий день тошноту и болящую голову. Отличное вино

Закрито