Для форумних задротів!

Розмови на інші теми
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Для форумних задротів!

#1 Повідомлення PT » 22 серпня 2012, 13:17

Під час переноса тем виникла ідейка влаштувати невеличку гру для форумних задротів на тему історії турклубу =))

Внизу будуть цитати (зазвичай це перший відгук на ПВД яка людина лишила на форумі,але бувають і виключення). Задача проста - відгадати хто то писав і коли. Прохання не юзати пошук,бути чесними. Іноді буде дата,аби легше вгадувати.Іноді цитата повна,іноді вирізана. Люди які лишали відгуки як і члени клубу,так і просто чуваки які активно ходять! Переможцю буде приз від мене :)

1.
Велика подяка всім за класно проведені вихідні! Особливо організаторам!!! Ніколи незабуду свій перший сплав особливо купання в Тетереві та вибір берегу для виходуІ доречі класно пролосили незважаючи новіть на здерту водянку 3.5см в діаметрі ВСЕ БУЛО СУПЕР P.S. хочу ще!
2.
Дякую всіх організаторів за таке цікаве ПВД. В п'ятницю, ще вагався їхати чи не їхати; всі конкурси, тренування , нові люди повністю компенсували погану погану
квітень 2011

3.
Большое спасибо за отличный ПВД, все супер. Вот так вот очень лаконично.
Кто предлагал в мафию поиграть? С удовольствие присоединюсь.
Прошу прощения что не могу принять участия в починке плав-средств, все будние до 22-го заняты с 8 утра до 23 вечера, а так в целом я не ленивый и готов помогать.
квітень 2011

4.
Щиро вдячний усім за такі козирні вихідні! Особливу подяку хочу висловити продукції ЗАТ "Львівський лікеро-горілчаний завод", яка зігрівала нас м`яким і витонченим смаком.
Було кльово з вами хоботитися ....!
Дай Бог не в останнє
5.
Всім дякую за ПВД!
вражень дійсно маса:
-зрозумів,що кожен кілограм рішає
-наївся чорниці та недозрілої брусниці на рік вперед
-зрозумів, що знов треба зранку бігати і набирати форму)
Було круто в плані вражень та досвіду.
липень або серпень 2011

6.
Дякую Петру за чудові вихідні, та за перший сплав.
Березень 2011 (самий як на мене іронічний відгук)

7.
Ой, в мене щось із компліментами не дуже. Вчора он сказала, що один схожий на маргінала (ну, знаєш, в такому – позитивно-творчому сенсі) – людина задумалася Тепер ти от. Якщо хлопець у формі хакі + капітан по сплаву переконується, що варто частіше дивитися в дзеркало – так і до комплексу недалеко )))) Природний в тебе чоловічий вигляд. Просто недопрочитаний ліризм, як на мене, десь цікавіше, аніж буфонадна романтика.
Утім, то правда, що треба мені доцільніше компліменти добирати
8.
Особливо сподобався сплав на Щуці,чи можна сказати В Щуці,так як там постійно було дофігіща води
П.С.Жалію,що раніше на ваш турклуб не натрапив
9.
Всем спасибо за приятную и душевную компанию, яркие впечатления, очень вкусную раскладку и хорошую организацию:D Места очень красивые при любой погоде:)
Травень 2011

10.
Не їм кабачки і баклажани.
Хотілося б бачити сгущенку та сало. Також, було б добре хоч трохи овочів, хоч сушених
Липень 2011

11.
Всім привіт! Сьогодні тільки довідався про "гряду". Ви круті!
1. вісімка, прусик, прямий вузол і булінь подвійний - це те шо мені відомо і використано на практиці (система страховки типу і пересування по перилам, встановлення станцій, закріплення льодобурів.. - це все на аматорському рівні. хочеться поглиблено це все знати і вміти технічно використовувати)
Квітень 2011

12.
Отличная группа, веселые люди, местами строгий и кипишной Петя В общем супер по впечатлениям и полезный в плане опыта для меня, т.к. впервые была на сплаве осенью когда температура около нуля.
Обязательно еще с вами в водный пойду
13.
Во-первых, спасибо Адмиралу Петру за инициацию, приобщение, содействие, наставничество
Цитата:
- Пёрт, как правильно грести? - Ти книжки в дитинстві читав? - Да! - Ну от так от... греби...
(процесс обучения технике гребли занял от силы 5 сек ), должную долю эксцентрики и здорового, совершенно необходимого рас****ва. Короче, просто большое спасибо!
жовтень 2010

14.
Дякую усім за сплав. По-моєму, було чудово. Якби ще менше відпочивальників та рибалок на берегах, то взагалі б добре було )) Ще спасибі рибалкам, які скинули нам трохи пива
липень 2011

15.
Повернулась до-дому, як і всі, бруднюча, ванюча і стомлена, з температурою, але щаааслииииива !!! Ура, сезон походів для мене відкритий!
Дякую всім, дійсно побачили цікаві і красиві місця! Я для себе відкрила, що таке орієнтування (виявилось прикольно), шкода не встигли (чи полінились) полазити
квітень 2011

16.
Чуть неожиданно возникла возможность завтра уехать в Карпаты и пройти вдвоём Чорногорский хребет - один "организатор" видите ли там не был ), продумать на месте программу для комерч. группы, что там думать и так всё ясно, мне лично, но с другой стороны почему б нашару и не съездить
червень 2009

17.
Не смотря на то что ПВД полон провтыков (весь первый день мы бродили непонятно где и искали какое-то озеро), было очень весело. Очень порадовала сама пустыня а также возможность в начали декабря гулять в футболке ).
Грудень 2008

18.
Спасибо за класный ПВД, всё было отлично! Грубо говоря первый водный опыт, давно мечталось.
- Замечательная компания
- Наконец исчазла боязнь кильнуть байду и утопицца.
- Был открыт сезон ночёвки у костра. Правда ночью згорел спальник...
Квітень 2009

19.
Отлично покатались! Теплая весенняя погода безумно порадовала! После такой снежной зимы, так приятно погреться под лучами солнышка и встретить наконец долгожданную весну)) Впечатлил ледоход)) Поразительное зрелище)) А еще я поняла, что безумно скучаю за горами..трещины во льду..были так похожи на трещины в леднике))
квітень 2010

20.
Ух, как бы хотел с Вами ( щодо ПВД Чорний Ворон) , но как-то на эти выходные не складывается. Не мог бы кто-нибудь из организаторов откликнуться, чтобы переговорить по поводу ПВД, хочу присоединиться в ближайшее и разузнать что к чему.
Очень хочу попасть сюда( лінк на ПВД в Трахтемирів)
червень 2011

21.
"... Дорога йшла кудись на Овруч в лісах і травах до колін". (Ліна Костенко)
3 години довелося поспати, вночі очі закривалися на ходу. В русі провів близько 20 годин, йшов з середньою швидкістю 5 км/год. Біля липи, що цвіте, як у вулику, на кожному суцвітті по бджолі, це все гуде, як рій.
22.
Не хочу особо встрявать . Все нижесказанное имхо и без обид
Причины по которым я сел в лодку лежат не в области нажранности, а в моральной. Самый худшее из возможных последствий моего поступка,кстати, и произошло , т.е ничего самоубийственного в нем не было и близко.
.Решение кататься в лодке было принято мной и Климычем в его отсутсвие и было бы претворено в реальность даже если по дороге мы с ним разминулись.Я против регулярного и чрезмерного пьянства, а так же водки как напитка, но нажиратся или нет это личное дело каждого. Никто же силой не заливал
23.
Мабуть є сенс робити окрему алко-розкладку для тих, хто п"є, з окремим врахуванням витрат. Тому неп"ючі оплачують свою частку у базових витратах і не бухають, а п"ючі - все те саме + частку в загальному бухлі.
липень 2011

24.
отлчно повисели. были яркие моменты и ночные приключения. джунгли, благородное вино, даже катание на лодочке. правда недолгое...

только вот кто положил морковку в квашеную капусту, а?

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: Для форумних задротів!

#2 Повідомлення Viola » 22 серпня 2012, 13:27

1
Востаннє редагувалось 22 серпня 2012, 13:36 користувачем Viola, всього редагувалось 1 раз.
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Для форумних задротів!

#3 Повідомлення PT » 22 серпня 2012, 13:33

Viola писав:1іваіва

іваіва
Прохання писати в ПМ

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Для форумних задротів!

#4 Повідомлення Maidrax » 22 серпня 2012, 18:09

Відписався в скайп, пошук не юзав )

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Для форумних задротів!

#5 Повідомлення PT » 22 серпня 2012, 18:29

Поки що лідер Хорунжий - 18 правильних! У Єсаула 4, у Ангеліни 3!

Аватар користувача
nbabii
Грязный Кабан
Повідомлень: 249
З нами з: 29 листопада 2006, 02:59
Звідки: Императорский род

Re: Для форумних задротів!

#6 Повідомлення nbabii » 23 серпня 2012, 00:09

Причины по которым я сел в лодку лежат не в области нажранности, а в моральной. Самый худшее из возможных последствий моего поступка,кстати, и произошло , т.е ничего самоубийственного в нем не было и близко
Да, были времена)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Для форумних задротів!

#7 Повідомлення PT » 23 серпня 2012, 13:51

Результати конкурсу оголошу в понеділок!

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Для форумних задротів!

#8 Повідомлення Sanja » 23 серпня 2012, 15:23

Нашел один свой пост)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Для форумних задротів!

#9 Повідомлення Русич » 29 серпня 2012, 16:20

PT писав:Результати конкурсу оголошу в понеділок!
і...
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Для форумних задротів!

#10 Повідомлення PT » 29 серпня 2012, 16:55

1.Валеріан після Коростишеве. Його перше ПВД з клубом, в якому він на дерьмотітаніку кільнувся в крижану воду
2. Льоша Шелудько, Коростишев, друге його ПВД з клубом
3. Русіч, Коростишев, перше ПВД з клубом
4. Архітектор, після тріпу Львув-Лемберг. Перший тріп з клубом
5. Матросяра, після піше-водного на Стрий
6. Дметрик. Перше крижане ПВД з клубом. Іронія в тому що на Ворсклі ми плавали сумарно метрів 700, а Дметрик пішов по шию під кригу
7. Вілена про Діму Муріна, після Медобор
8. Ваня Стахов, Коростишев. Перше ПВД по пояс в крижаній воді на Щуці
9. Саша Борткевич, після ПВД на Поліські озера
10. Єсауліще, перед Сулою
11. Вітьок, який працює впромальпі і на аматорському рівні шарить в мотузках і техниці
12. Аня Матвійчук, після Ворскли. Перше ПВД
13. Саня Чорний, після Припяті
14. Ганя Чернявська, плоти по Десні
15. Наташа Вовк, Коростишев
16. Юрко
17. Саня Мелешко, Олешківські піски
18. Дімон Шестак. Тренувались ми на острові в ПДН хвилин 30, проте Ваня Хакка проставлявся літром пивка)
19. Альона
20. Толян, хтів йти в Чорного Ворона
21. Коля, який пройшов 100 км трохи більше ніж за добу
22. Я
23. Один з перших постів Хорунжего
24. Клімич

Відповісти