Вибори 2012, 28 жовтня

Розмови на інші теми
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Вибори 2012, 28 жовтня

#1 Повідомлення PT » 31 серпня 2012, 07:23

В цій темі я не буду закликати голосувати за конкретні партії чи кандидати, а хочу закликали взагалі до виявлення громадської активності.

Багато хто з членів клубу думає - " ця вся політика мене не стосується".
Звісно якщо вас влаштовує (спеціально відбирав питання актуальні для туристів та членів клубу): відсутність велодоріжок, хабарники прикордонники та менти, вирубки та сміттєзвалища посеред лісів, 3 метрові паркани мажорів на берегах річок та озер, мажори які забиваючи на всі правила ганяють по трасам на джипах і по річкам на катерах, відміна нічних поїздів, хабарництво та здирництво в універах, нереальні ціни на житло в Києві,відсутність гарячої води влітку,ціни на продукти вище ніж в половині країн ЄС і все інше на що прийнято жалітись - то воно все вас не стосується і ви можете спокійно поспати в цей день (побухати,поїхати в тріп тощо)

Але якщо хтось таки виявить бажання проголосувати на виборах, то невеличка порада для іногородніх (непрописаних в Києві) - вам треба взяти відкріпне посвідчення. Це займе у вас 20 хвилин часу коли ви будете у себе вдома, і з цим посвідченням можна буде проголосувати в Києві біля вашого дому!
http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0 ... 41246.html

П.С. Власні назви конкретних кандидатів чи партій будуть модеруватись в цій темі!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вибори 2012, 28 жовтня

#2 Повідомлення PT » 22 жовтня 2012, 08:27

Увага! Хто хоче побувати спостерігачем на виборах та допомогти кандидату в депутати Сергій Василюку (лідер гурту Тінь Сонця), то для вас Петро оплачує квитки у м.Знамянка а штаб кандидата надає житло =) Є реальні шанси виграти округ,внаслідок підтримки опозиційних партій та активної роботи.

Їде Юрко та Андрій Плига. Виїзд в суботу ввечері, назад в понеділок вранці

П.С. Відкріпні талони цього року відмінили :(

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вибори 2012, 28 жовтня

#3 Повідомлення komik » 23 жовтня 2012, 15:18

Surf the Life!

Відповісти