ЄвроМайдан

Розмови на інші теми
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#301 Повідомлення chornyava » 02 березня 2014, 16:19

зараз треба мати уважність до всього
going zero waste :)

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: ЄвроМайдан

#302 Повідомлення ДІДЬКО » 03 березня 2014, 10:47

Шановне панство, не приміть за злий жарт, але в кого є знайомі в воїнкоматі? Запитуючи для чого: зараз як я розумію йде призов, підготовка до введення воєнного положення і воєнна підготовка призовників. Так я особисто я в армії не служив (на той час і слава Богу(на мою думку)), чи можливий варіант проходження воєнної підготовки з призовниками? Просто якщо війни і не буде, то підготовленим всерівно варто бути.
P.S. Критика і розумні думки з цього питання приймається на УРА.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#303 Повідомлення PT » 03 березня 2014, 11:38

ДІДЬКО писав:Шановне панство, не приміть за злий жарт, але в кого є знайомі в воїнкоматі? Запитуючи для чого: зараз як я розумію йде призов, підготовка до введення воєнного положення і воєнна підготовка призовників. Так я особисто я в армії не служив (на той час і слава Богу(на мою думку)), чи можливий варіант проходження воєнної підготовки з призовниками? Просто якщо війни і не буде, то підготовленим всерівно варто бути.
P.S. Критика і розумні думки з цього питання приймається на УРА.
Дімон Безвербний дізнається і повідомить

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#304 Повідомлення PT » 03 березня 2014, 11:45

Прохання відписатись хто готовий прийняти у себе чуваків з Сходу чи Криму. Не знаю чи докотиться війна до Києва, але по факту тут буде спокійніше чим там. Треба розуміти що це на тиждень, а на місяць і більше. Якшо у вас є родичі на Заході - це взагалі зашибісь. Поселенням займається Євромайдан СОС, там волонтерить одна дівчина з ТК Університет, селити будемо або через неї,або напряму через моїх знайомих.

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: ЄвроМайдан

#305 Повідомлення ДІДЬКО » 03 березня 2014, 13:02

На одному з форумів прочитав:
"Дорогие российские друзья! Как русская русским открою вам страшную тайну, главную военную тайну. Русский телевизор вам врет. Это из-за него, а еще из-за вашего врожденного высокомерия вам там, в ваших Тагилах, кажется, что трусливые хохлы разбегутся от одного грозного вида ваших бравых солдатушек, в касках, висящих на ушах. Вы просто хохлов еще не видели. Хотя в Севастополе вполне себе севастопольские офицеры уже несколько удивили ваше воинство, окружив свой БТР живой цепью. А ихний командир уже погнал солдатушекбравыхребятушек просто голыми руками. Чем немало озадачил ДэКиселева. Ну да ничего, ему уже перегнали видео, где целый адмирал присягает крымскому самозванцу Васе-Гоблину под дулом автомата, так что один-один. Но еще вам там показывают экзальтированных крымских бабушек, которые истерически радуются вашему приходу. Но это какбэ бабушки. А сунетесь за Перекоп, вас там встретят вполне себе хмурые мужики, сильно злые, что их оторвали от их хаты и заробиткив заради каких-то олухов с калашами. А еще вас сильно удивят русскоязычные бандеровцы, которые по-украински двух слов не свяжут, но Украину свою любят и навалять за нее могут хоть кому. И партизанское движение, которое тут будет и еще какое. У нас тут даже школьники знают, как делается коктейль Молотова. И вы очень удивитесь, когда узнаете, что пятиклассник, говорящий на одном с вами языке или милая такая институтка в очочках запросто может швырнуть такой коктейль в ваш БТР. А как горят БТРы мы тут уже видели и куда бросать, знаем. Вы со своими калашами последней модели, конечно, тут много кого постреляете, это ясно. И вам даже, наверное, будет не жалко всяких там бандеровцев и хохлов, вы ж тут с коричневой чумой пришли воевать, значит жалеть некого, да. Но и свой груз-200 вы тоже получите и очень обильный. Вы просто не знаете этих людей. Они скорее умрут, чем расстанутся с так дорого давшейся им свободой. Воля або смерть - здесь это не фигура речи, это ментальный стержень, на котором держится эта страна. Вы бы видели, с какими белыми лицами и до чего быстро бежали с Майдана бравые беркута в полной амуниции при первых же выстрелах. Ваши тоже побегут, не сомневайтесь. Как только увидят, с каким остервенением мы готовы защищать свою землю. И вот тогда вы проклянете всех - от крымских бабушек с их дурными воплями до ДэКиселева и даже вашего Путлера, которому в общем-то по фиг, сколько заклепанных наглухо гробов с обгорелыми трупами получат ваши мамы. А мы будем защищать, еще как. Зайти на эту землю вам удастся только убив последнего ее жителя. Потому что воля або смерть. Вот это и есть самая главная военная тайна. Ну, и Слава Украине!"

дым
30 років це не старість!
Повідомлень: 111
З нами з: 05 травня 2010, 23:39

Re: ЄвроМайдан

#306 Повідомлення дым » 03 березня 2014, 15:26

Наразі чіткої інформації по призову немає, зараз відбуваються збори резервістів.

http://news.liga.net/articles/politics/ ... intsev.htm

http://www.unian.net/politics/891863-vo ... tsiyu.html

дым
30 років це не старість!
Повідомлень: 111
З нами з: 05 травня 2010, 23:39

Re: ЄвроМайдан

#307 Повідомлення дым » 03 березня 2014, 17:25


Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: ЄвроМайдан

#308 Повідомлення Alex » 04 березня 2014, 14:00

Народ у кого, є бажання приєднуйтесь до групи вКонтакті "Споживаємо Українське - НІ російським продуктам"- http://vk.com/club67342594 . Треба щоб росіяни знали своє місце, навіть якщо вони знімуть окупацію Криму! На даний момент в групу дуже потрібен дизайнер, подробиці в лічку.
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#309 Повідомлення PT » 04 березня 2014, 14:03

Так група Бойкота вже перейшла на бойкот москальских товарів. Може краще на них вийдеш?

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: ЄвроМайдан

#310 Повідомлення Alex » 04 березня 2014, 15:04

Можна з ними теж співпрацювати.
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: ЄвроМайдан

#311 Повідомлення ДІДЬКО » 04 березня 2014, 18:14

Українці закуповують продукти та необхідні речі для солдат у Криму
Українці організовують збір коштів для закупівлі необхідного солдатам Збройних Сил, які перебувають у військових частинах Криму, оточених російськими військовими, а також на допомогу їхнім родинам.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ukraii ... mu_1914587

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: ЄвроМайдан

#312 Повідомлення ДІДЬКО » 06 березня 2014, 12:41

Уважаемые Киевляне! На днях (до 18:30, 6 го марта)у нас будет возможность передать небольшой пакет Украинским военнослужащим в городе Севастополе. Будут более чем актуальны ваши письма поддержки, детские рисунки, карточки пополнения мобильной связи, батарейки, а так же купоны на бензин.

Все вышеуказзаное можно приносить в Школу рекламных технологий по ул Рейтарская 21/13.

Контактный телефон: 095 235 6 235

Вибачайте що пізно, щойно сам побачив

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: ЄвроМайдан

#313 Повідомлення ДІДЬКО » 07 березня 2014, 12:34

Статейка про простого мало примітного хлопця з майдану (правда чи ні хз), але з деякими йоро розповідями я особисто погоджуюся. Доречі там є і про Бороду.
http://thekievtimes.ua/interview/334390 ... jdana.html

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#314 Повідомлення PT » 08 березня 2014, 09:55

Мені багато хто дзвонить і питає, як можна допомогти Криму. Моя особиста позиція - хай йдуть куди подалі. Якщо людина хоче жити в Росії,то нафіг це забороняти.

Але,якщо ви всією душею і серцем хочете зберегти Крим в складі України,то можете спробувати поагітувати з Києва через Контакт. 20 повідомлень в добу незнайомим людям. Вибирайте більш-менш адекватні профілі - і вперед. Матеріалів повно, думаю кожен знайде сам.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#315 Повідомлення PT » 08 березня 2014, 10:16

ДІДЬКО писав:Статейка про простого мало примітного хлопця з майдану (правда чи ні хз), але з деякими йоро розповідями я особисто погоджуюся. Доречі там є і про Бороду.
http://thekievtimes.ua/interview/334390 ... jdana.html
Це не наш Борода. Наш крутий бізнесмен і друг мого друга. . Частково згоден,частково ні. Бухло в Біллі купувати ніхто не заважав

Відповісти