ЄвроМайдан

Розмови на інші теми
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#1 Повідомлення PT » 22 листопада 2013, 07:50

Похєрили асоціацію з ЄС http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/21/7002657/

Вчора,сьогодні та завтра локальні акції ввечері на Майдані,а в неділю на 12.00 велика акція, збір в парку Шевченко біля памятника.

Якби на вихідних було б звичайне ПВД чи тріп я б його відмінив і долучився до всіх акцій. А так не можу підставляти людей (співробітників РЛП) , які на нас розраховують :(
Тому прийду сьогодні ввечері,а потім ввечері неділі,відразу по поверенню.

Закликаю всіх, по можливості, теж долучатись до всіх акцій!

П.С. Хєрові дороги, паркани в лісі, вирубані або засрані ліси та парки, нечищений сніг взимку,відмінені поїзди,ціни на шмотки та техніку вдвічі більші ніж за кордоном - це все прямі наслідки нашої пасивності та пофігізму.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Політика

#2 Повідомлення Maidrax » 22 листопада 2013, 11:05

Ми сьогодні увечорі йдемо на майдан, подивимось чо там і як. Приєднуйтесь.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#3 Повідомлення PT » 22 листопада 2013, 16:09

Я буду десь з 18-30. Ще обіцяв Юрко бути

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Політика

#4 Повідомлення Maidrax » 22 листопада 2013, 17:17

Активність як завжди зашкалює. А це ж навіть не екологічна акція, мова про серйозні речі.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#5 Повідомлення PT » 22 листопада 2013, 18:15

Ще буде Вілена,Космік та Льоша Шелудько.

Було б добре якби від Гряди вийшло хоча б 20 людей

Вова правильно каже, це питання стосується абсолютно кожного!

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Політика

#6 Повідомлення Anny » 22 листопада 2013, 18:27

буду там біля 19 години. кого набирати, щоб знайтися?
чи нема різниці - будь кого :)
Востаннє редагувалось 22 листопада 2013, 18:29 користувачем Anny, всього редагувалось 1 раз.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#7 Повідомлення PT » 22 листопада 2013, 18:28

Anny писав:буду там біля 19 години. кого набирати, щоб знайтися?
Мене. Я буду їхати з Анєю разом, ми можливо трохи запізнемся. Орієнтовно будемо йти пішки з університету. Місце збору можна біля головпоштампу зробити

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Політика

#8 Повідомлення chornyava » 22 листопада 2013, 22:10

хронічне нарікання на всенасвіті -- ось що є спільного між українцями і поляками. от тільки чогось вони свою республіку банановою ніколи не називали. бо це все одно, ще себе втоптати до того ж рівня. корупція є всюди, курви (і політичні) є всюди список можна продовжувати...
і тут якраз все так і діє. не подобається -- виходять на вулиці. ми нічим не гірші. якщо людям є що сказати, то що вони мають іще робити?
пора вже й собі навчитись гордості за себе і свою країну. бо нам є за що пишатись, нам є за що боротись. тільки крім того треба бодай трошки хотіти щось для цього зробити
going zero waste :)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#9 Повідомлення PT » 23 листопада 2013, 01:40

Імхо, є три глобальних чесних варіанти світогляду :
а) Казати що в Україні нормально і ніфіга не робити
б) Казати що в Україні галімо і шукати можливість емігрувати
в) Казати що в Україні галімо і пробувати щось зміни

Якщо людина каже що в Україні галімо, а сама ніфіга не робить аби змінити - значить ця людина балабол та отхоботок.

Змінювати можна різним чином - від діяльності в рамках різних ГО (екологічні,Дорожний Контроль,УкрЯма і так далі) до наприклад кооперації з сусідами по утриманню прибудинкової території чи відлову наркоманів на районі. І ця діяльність,якщо робити щось послідовно і шарячи дає ефект,хоча звісно не такий великий як ти розраховуєш спочатку.

Інший варіант щось змінювати, який не вимагає великих затрат часу та ресурсів, - це регулярно ходити на вибори і ходити на мітинги та акції протесту. Казати що це нічого не міняє тупо - у нас є приклади 2004 року, а з свіжого - навіть в Росії Навального випустили з тюряги на наступний день після того як зібралось 20 000 людей. Коли на вулиці більше 20 000 людей влада завжди починає очкувати, бо дубинками можна розігнати 10 000, а от 100 000 можна силою зігнати з площі лише за допомогою танків та кулеметів.

Також в корні невірна позиція " всі політики однакові,їм аби рубати бабло". Наприклад я особисто знаю одного нардепа, який офігенно допомогає нам і взагалі дуже чудова людина. А таких в Раді десятки. А на місцевому рівні - взагалі дофіга нормальних нардепів. Також, якщо попрацювати активно в якийсь галузі, ти розумієш що і в виконавчій владі багато адекватних чуваків. От наприклад ми зараз хоботимо один проект з міністерством і не можемо його до кінця доробити не тому що міністерство козли, а тому що в нашій ГО не вистачає чуваків для цієї роботи.

Звісно, за один день нічого не зміниться все і відразу. Мудаків дофігіща, як у владі,так і в опозиції. І проблем багато, і вони глобальні. Але якщо сидіти дома і ніфіга не робити - то не зміниться взагалі.

Тут тема ж взагалі, яка стосується всіх - євроінтеграція. Будь-який,хто був в Європі (Польща,Чехія і так далі) бачить різницю не в наш бік. Може Варшава не набагато крутіша чим Київ,але порівняйте хоча б дороги та рівень зарплат в райцентрах. От наприклад де в Чорткові можна знайти роботу на 500 євро?). І асоціація з ЄС - це перший крок до цього.

Тому я дуже дякую всім хто прийшов сьогодні, нагадую що так само мітинг буде завтра ввечері, а в неділю збір на 12.00 біля памятника Тарасу Шевченко!

Сподіваюсь, явка членів турклубу буде більша. Бо от я памятаю в усіх тріпах та ПВД народ критикує дороги :)

Зображення

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#10 Повідомлення PT » 24 листопада 2013, 22:06

Підтягуйтесь :) Я,Аня,Космік та Вілена на Європейскій

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Політика

#11 Повідомлення chornyava » 25 листопада 2013, 11:24

мене так смішить, коли люди обґрунтовують свою позицію, що ЄС це зло, страхом перед гомосексуалістами і тд. Типу в Києві збоченців своїх немає і це не біля гуртожитків кну ходить ексгібіцоніст в жіночих панчохах :mrgreen:
going zero waste :)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#12 Повідомлення Русич » 25 листопада 2013, 11:47

На самом деле не обязательно же выполнять абсолютно все требования или рекомендации ЕС. Пример: требовали освободить Тимошенко, ее не освободили но подписать ассоциацию это бы не помешало. Так же можно игнорировать навязывание толерантности к педалургам и прочим отбросам.

Я хоть и за подписание ассоциации, но я гораздо больше за отставку Азарова и импичмент Якубовича ))

Собираюсь подъехать сегодня после работы, где-то на 19-00.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#13 Повідомлення Русич » 25 листопада 2013, 12:12

Только что в офисе произошло обсуждение событий на майдане.
Звучали такие реплики: «Сомнительное удовольствие там проводить время», «Там основная масса людей за деньги, как всегда», «меня это не касается».

Вчера вот смотрел фильм «Голодные игры 2», там конечно ситуация похуже будет, нищета и голодание. У нас же да, можно получать среднюю зарплату, которой вполне хватает на существование, приходить домой после работы и смотреть «Х-фактор» или как «Танцуют все». В фильме, хоть все гораздо хуже, но люди все равно (в основной своей массе) терпят, дают убивать своих друзей, которые выражают протест, стоят плачут, но сами действовать не решаются.

Не плохой, кстати, фильм. Рекомендую.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#14 Повідомлення PT » 25 листопада 2013, 12:38

Кому хочеться обговорювати педиків або тролити - створюйте іншу тему і там обговорюйте. Казати що асоціація з ЄС = гомосексуальні шлюби може або троль,або повний дебіл, який не вміє читати. Серед членів ЄС є купа країн які на порядок більш релігійні чим Україна, і гомосексуальними шлюбами там і не пахне.

Я буду десь з 18 знову на Європейській,цілий день на місці Єсаул. Підтягуйтесь.
Стояти плануємо як вчора, на зупинці 62 біля філармоніїї

П.С. У беркутні видно не вистачає протигазів. Було ржачно бачити мусорів в протигазах тіпу ДПЮ в школі)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Політика

#15 Повідомлення Maidrax » 25 листопада 2013, 18:02

Йду на євромайдан після роботи. Може призначимо якесь місце збору?

Відповісти