Я не люблю свою страну

Розмови ні про що
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Політика

#16 Повідомлення Stray » 25 листопада 2013, 15:19

Кто что думает по поводу квот на текстильные изделия прописанных в договоре? Спрашиваю так как уверен что все ратующие за подписание договора об ассоциации с ЕС его читали. Т.к. как можно требовать подписание того, с чем ты не знаком?
И еще вопрос: Почему все уверены что этот договор - прямая дорога в ЕС (я ошибаюсь?)? Небольшая выборка стран подписавших договора об ассоциации:
Алжир — соглашение об ассоциации (2005)
Ливан — соглашение об ассоциации (2006)
Марокко — соглашение об ассоциации (2000)
Мексика — соглашение об ассоциации (2000)
Тунис — соглашение об ассоциации (1998) (!)
Южная Африка — соглашение об ассоциации (2000)
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

pavlo-magnus
Активний користувач
Повідомлень: 262
З нами з: 24 квітня 2012, 23:11

Re: Політика

#17 Повідомлення pavlo-magnus » 25 листопада 2013, 15:33

ну так почему россии не по боку, если южная африка явно не в ес?))) внешне речь о ценностях, внутри - о бабле и сохранности власти. хотите увековечить русский мир (истинно-славянско-православно-советские ценности) на былых территориях его доминирования - ну так признайте это честно. разговоры об "особом пути" нашей неньки также не канают - в современной глобализировнаной системе нет автаркических стран. кстати, заметно, что к автаркии посдтрекают либо свободовцы (садок-вишневый-коло-хаты с краю), либо русскомирцы (последние, правда, говорят о "новой империи духа, союзе с Китаем и прочих великихЪ перспективахЪ")

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Політика

#18 Повідомлення Stray » 26 листопада 2013, 00:34

Maidrax писав:антисоціальної позиції Стрея.
В сим замечен не был. 90% участников этого фарса внятно не сможет описать выгоды от соглашения об ассоциации с ЕС. Они, вероятно, думают, что подписали соглашение - прилетит волшебник в голубом вертолете (с голубятней не связанный) построит дороги, завалит дешевым немецким товаром, повысит зарплаты\пенсии, и даст всем возможность кататься по ЕС без виз. Ага.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Політика

#19 Повідомлення Maidrax » 26 листопада 2013, 00:50

Stray писав:
Maidrax писав:антисоціальної позиції Стрея.
В сим замечен не был. 90% участников этого фарса внятно не сможет описать выгоды от соглашения об ассоциации с ЕС. Они, вероятно, думают, что подписали соглашение - прилетит волшебник в голубом вертолете (с голубятней не связанный) построит дороги, завалит дешевым немецким товаром, повысит зарплаты\пенсии, и даст всем возможность кататься по ЕС без виз. Ага.
Вище вже було написано. Мова про вибір шляху - з Європою чи Кремлем, третього тут не дано, бо варіант "ще десять років смикатись туди-сюди" я не вважаю адекватним.
Економічних вигід небагато що від ТС, що від зони ВТ з ЄС, але кожен з цих форматів по-суті виключає можливість реалізації іншого. Люди виступають за те, щоб було галімо без Росії, щоб продовжувалось (яким би галімим воно не було) реформування за європейським зразком, це не питання економічної статистики чи фінансових прогнозів.

Полякам і прибалтам теж було тяжко в 90-х, їх теж не одразу прийняли і не одразу відсипали плюшок, там і досі вистачає нюансів і моментів, але безглуздо це порівнювати з "вигодамі от соглашенія о вступлєніі в таможенний союз".

До всього ж це і протест проти дій влади, мені багато що не подобається, щось локальне я намагаюсь змінювати самотужки, а в глобальному плані - вийти на площу. Мені не складно.

А що ти пропонуєш натомість? Митний союз, як я розумію, ти теж не підтримуєш, вважаєш що людей на вулиці виганяє їх власна тупість та ZOG, а шлях розвитку держави тебе взагалі не турбує. Росіян теж досі не турбує низка законів, що обмежують права людей, білорусів не дуже турбують пакування людей за хлопання в долоньки, по-суті повна і остаточна узурпація політичної та економічної сфери і т.д.

Чи в чому тоді соціальність твоєї позиції "тортик і зарплатка в 6 тис."?

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#20 Повідомлення viktor » 26 листопада 2013, 00:53

Stray писав:В сим замечен не был. 90% участников этого фарса внятно не сможет описать выгоды от соглашения об ассоциации с ЕС. Они, вероятно, думают, что подписали соглашение - прилетит волшебник в голубом вертолете (с голубятней не связанный) построит дороги, завалит дешевым немецким товаром, повысит зарплаты\пенсии, и даст всем возможность кататься по ЕС без виз. Ага.
пояснити можливо й не можуть, але обирають з двух зол мєньше, якщо вже геть песимістично дивитись на членство в ЄС.
я, наприклад, теж припускаю, шо ми можемо піти шляххом Латвії, але краще вже загинатись під Європою чим під рашкою

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Політика

#21 Повідомлення Stray » 26 листопада 2013, 01:31

Вище вже було написано. Мова про вибір шляху - з Європою чи Кремлем, третього тут не дано, бо варіант "ще десять років смикатись туди-сюди" я не вважаю адекватним.
А зря не считаешь. С Кремлем отношения уже давно более-менее установились (в плане внешней торговли). Ринуться сейчас в ЕС? И сможем мы там конкурировать в единичных областях. Которые помимо льгот получат и квоты. А Россия (а это аж четверть нашего экспорта) создаст такие условия, что вся выгода просто померкнет в сравнении с потерями.
Полякам і прибалтам теж було тяжко в 90-х, їх теж не одразу прийняли і не одразу відсипали плюшок
Фокус в том, что в договоре об ассоциации с поляками таки четко был оговорен пункт про их дальнейшее вступление в ЕС. В нашем на эту тему говорится об открытости будущих отношений Украины и ЕС. По поводу поездки наших на заработки в ЕС. В том таки договоре говорится, что существующие возможности для трудоустройства буду сохранены, но никаких исключительно новых не будет. Пока. Или вообще.
До всього ж це і протест проти дій влади, мені багато що не подобається, щось локальне я намагаюсь змінювати самотужки, а в глобальному плані - вийти на площу. Мені не складно.
Тут, разумеется, личное дело каждого - как проводить свое личное время. Твое - идти протестовать, мое - не идти. Да здравствует свобода выбора :wink:
А що ти пропонуєш натомість?
Трехсторонние переговоры. Россия-Украина-ЕС. ЕС тут нас отшила. Т.е. не мы навязываем условия, условия навязывают нам.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Політика

#22 Повідомлення Maidrax » 26 листопада 2013, 10:16

От вам про "третій шлях" і про тристоронні переговори. Вчорашнє звернення Януковича.
http://www.youtube.com/watch?v=s9QuQO3VMq4#t=209

Я в останнє погодую Стрея - нагадаю, шо у інших східноєвропейських країн також були специфічні торгові партнери, відносини з якими покривали майже 100% експорту, у них було застаріле виробництво і мінімум сподівань на здорову конкуренцію. У них було достатньо совку в голові, достатньо гнилих корупціонерів і просто бюрократів. Євроінтеграція - це боротьба проти подібних речей, під контролем та за допомоги людей, які мають великий досвід. А що таке Рашко-інтеграція?
Тому навіть якщо розширяться можливості працевлаштування в Європі - просто подивіться на галицькі села, люди привозять гроші в Україну, багато хто накопичує і розпочинає бізнес, трудова міграція - нормальний процес, який завжди зачіпає частку населення. От зараз людині з актуальною освітою можна без жодних проблем поїхати в Москву і через деякий час заробляти там 2 тис. євро., але чомусь далеко не всі туди рвуться.

І ще.-Так, виробники вже зазнаЮть збитків, за умови "розриву" з рашкою - збитки будуть ще серйозніші. Але по-перше - якого фіга ця влада і олігархи думали дупою? Ще в середині двотисячних було цілком зрозуміло, що любить робити Путін, якщо щось не відповідає його "плану", цілком очевидним було повторення сценарію.
А по-друге - чому тебе, як чувака, якому аби хавка, хата і інтернетік, взагалі турбують збитки якихось зажравшихся капіталістів? При ЄС Україна зливає металургію, хімпром, машбуд і трохи харчпрому (хоча в останньому випадку його шанси піти в Європу при асоціації майже усіма оцінюються як доволі високі). Майже всі ці виробництва знаходяться далеко від Києва, більшість з них застарілі та енергонеефективні, через що конкурувати можуть лише за рахунок дешевого газу з ще неефективнішими, створений ними ВВП переважно дерибаниться олігархами і значною мірою викачується з країни. На твоє особисте життя це все вплине вкрай слабко, хіба що тримай заощадження в валюті і не влаштовуйся в контори, що потенційно можуть розпочати массові скорочення :mrgreen:

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Політика

#23 Повідомлення Stray » 26 листопада 2013, 12:02

PT писав:Народ, Стрей пропонує сидіти жопою на дивані біля компа. А т.як він не хоче зайнятись чимось корисним при цьому,то тупо тролить на форумі. Не витрачайте свій час, йому все рівно насрати на всі аргументи :mrgreen:
Я уже давно понял, что у тебя те, кто не хотят делать как ты считаешь правильным - мудаки :wink:
І так,для інформації, Стрей вчитись чомусь поїхав не в Росію, не в Горлівку а в Польщу
Ехать из банановой республики в кокосовую? Увольте.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

pavlo-magnus
Активний користувач
Повідомлень: 262
З нами з: 24 квітня 2012, 23:11

Re: Я не люблю свою страну

#24 Повідомлення pavlo-magnus » 26 листопада 2013, 17:39

я знаю три уровня аргументации "за россию".
первая - "русский мир за славянские ценности против пиндосов и пидарасов". ноу коментс. ибо это либо зомби, либо на зарплате, либо зомби на зарплате.
вторая - "нас ипут, но изменить ничего нельзя". с точки зрения прагматизма нужно закрыть глаза и получать удовольствие. смена партнера приведет к избиению постоянным епырем, то бишь россией, потому ради сохранения здоровья менять ничего не нужно. в общем, куда вы денетесь с подводной лодки?
третья - "нужно торговаться максимально прагматично и менять позу от того, кто больше даст". мир ресурсов ограничен, у россии ресурсов дофига, потому нужно деражься их, дабы выжить в будущей войне миров. далее следует пассаж о неизбежной гибели запада в войне миров.

наконец, есть точка зрения национал-патриётов сельского замеса, котора мало чем отличается от первой, только вместо "особые российские духовные ценности" ставим "украинские". по факту выступая против москалив, оные товарищи по сути разделяют все идеологические положения русского мира. тоже очень боятся пидарасов и прочей галиматьи. искренне уверены, что у украины должен быть особый путь - хрен знает куда...

какой дорогой идете вы, товарищ?

Аватар користувача
oktiabrik
Активний користувач
Повідомлень: 129
З нами з: 09 липня 2012, 19:09

Re: Я не люблю свою страну

#25 Повідомлення oktiabrik » 26 листопада 2013, 19:14

Ковалёв жжет:)))))
"Сarpe diem"

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#26 Повідомлення Stray » 27 листопада 2013, 11:43

pavlo-magnus писав:ибо это либо зомби, либо на зарплате, либо зомби на зарплате.
Кремль платит - я доволен :mrgreen:


P.S. Т.к. я инициатор темы, то этомум тут самое место.:
Hа остров после крушения корабля попали американец, русский и хохол.
Выловили их дикари и говорят каждому:
- чтобы получить пирогу и умотать отсюда, надо заплатить сто долларов,
или съесть ведро лука или тебя все племя трахает.
Американец:
- Легко! - достает сто долларов и уплывает.
Русский:
- Легко! Ведро лука мне! - давясь, доедает и уплывает.
Хохол:
- Легко! Ведро лука мне!
Hачинает есть. Съел полведра.
- Hет, не могу больше! Давайте лучше трахайте!
Племя трахает, прошло 5 человек.
- Та шоб вы сказились! Давайте лодку! - достает сто долларов.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

pavlo-magnus
Активний користувач
Повідомлень: 262
З нами з: 24 квітня 2012, 23:11

Re: Я не люблю свою страну

#27 Повідомлення pavlo-magnus » 27 листопада 2013, 15:47

да, русский мирЪ неизлечим...

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#28 Повідомлення chornyava » 27 листопада 2013, 21:09

янкі, кацап і хохол стилістично буде більш правильно, якщо ти, звісно, називаєш себе останнім з тих трьох :wink:
а взагалі у нас унікальні люди трапляються. у всіх є злі жарти про інші нації: в нас про росіян, у росіян про нас, у поляків стібуться над чехами -- це елепентарно трактуєтьсяф бажанням бути кращим за когось. і тільки в нас люди люблять всякі помиї про себе ж коханих.
ну,так, мабуть є рація -- садомазохісти.
going zero waste :)

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#29 Повідомлення Stray » 27 листопада 2013, 22:22

chornyava писав:у поляків стібуться над чехами
И над хохлами. А Европа стебёться над пшеками. А если наших массово пустить в ЕС на заработки - польский сантехник будет тихо курить в сторонке.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#30 Повідомлення chornyava » 27 листопада 2013, 23:21

в Чехії вже й так існує стереотип "брудної українки", але це все через неегалів. а Португалії з цим проблем немає і наших охоче беруть, бо чесні і працьовиті.
у моєї сусідки були дебати вчора з батьком по скайпу. все те саме. типу,от наших пустять, то все бичками закидають. агаугу. а поляки (і не тільки вони) не смітять. свині ті ще. в уявленні багатьох українців єс якесь дуже дивне. єс це содомія, але й єс це хороші манери і золоті унітази в торгових центрах. пожив би тут кожен хоч трохи, то не так би думав
going zero waste :)

Відповісти