Я не люблю свою страну

Розмови ні про що
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#46 Повідомлення Stray » 08 грудня 2013, 21:18

Первое (и последнее) достижение ревалюцинерав:
Свалили памятник Ильичу.


P.S.
PT писав:Стрей тиждень подумає над тим що радіти побиттю мирних митингувальників - це аморально. А решті - читайте цю тему :) http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.ph ... 380#p39380
Адольф, сколько в этот раз?) Две недельки или сразу месяц? Европейская демократия аплодирует стоя :mrgreen:
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#47 Повідомлення PT » 08 грудня 2013, 23:04

Stray писав:Первое (и последнее) достижение ревалюцинерав:
Свалили памятник Ильичу.


P.S.
PT писав:Стрей тиждень подумає над тим що радіти побиттю мирних митингувальників - це аморально. А решті - читайте цю тему :) http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.ph ... 380#p39380
Адольф, сколько в этот раз?) Две недельки или сразу месяц? Европейская демократия аплодирует стоя :mrgreen:
Ще пару тижнів. При демократії теж є таке поняття як примусове лікування :)
Мене вкотре забанили на форумі тур клуба Гряда. Причина тому – я мав нахабність публічно указати адміністратору сайта, керівнику турклуба, та і просто Владика всія Гряда – Петру Тестову на його ганебну поведінку, авторитарний режим та свавілля, котре він організував в турклубі Гряда.

Про який порядок в країні можна казати, якщо навіть на такому рівні, як невеличкий турклуб, активно діє адмін.ресурс, свавілля та жорстка цензура???

Зміни в країні починаються з нас! Не змогли себе відстояти на роботі, в універі, в турклубі, то як зможемо теж саме зробити проти корупційної Влади? Чи таке життя в країні всіх влаштовує?


Мене не перестає дивувати пасивність людей, котрі прощають хамство та неповагу у свій бік! Поважайте себе і майте мужність відстояти себе!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#48 Повідомлення Русич » 09 грудня 2013, 00:11

Считаю что за подобное не стоит банить. Не стоило и первый раз.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#49 Повідомлення Anny » 09 грудня 2013, 00:13

а дійсно за що банять стрея, за іншу політ. позицію чи за щось інше? який пункт правил він порушив?
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#50 Повідомлення Stray » 09 грудня 2013, 03:54

PT писав:
Ще пару тижнів. При демократії теж є таке поняття як примусове лікування :)
Ладно хоть не программа умерщвления Т-4. Слава Царю!
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#51 Повідомлення PT » 09 грудня 2013, 05:33

На численні прохання глядачів Стрей і далі буде радувати нам своіми постами)

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#52 Повідомлення Stray » 09 грудня 2013, 09:50

Не дождешся :wink:
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#53 Повідомлення Stray » 10 грудня 2013, 14:34

Еще немножко гамнеца в вентилятор.
і на заклик лідерів опозиції обовязково підтягатись забили жирнючий болт
Это те лидеры, которые за более чем две недели руководства толпой, достигли чуть менее, чем нифига? С такими "лидерами" всему майдану обеспечены холодные нары и теплая баланда :mrgreen:

«Мы требуем освободить всех задержанных митингующих и политических арестантов. Мы требуем привлечь к ответственности всех виновных в зверском избиении людей 30 ноября и в провокациях 1 декабря. Мы требуем отправить в отставку правительство Азарова и назначить досрочные президентские и парламентские выборы», — заявил лидер «УДАРа».

Требуют они. Или что? Еще что-то потребуют? Или покричат:"Янукович пи**рас!"? Какие жуткие последствия.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Я не люблю свою страну

#54 Повідомлення Maidrax » 10 грудня 2013, 14:50

Може наведеш інші приклади та форми мирних протестів, актуальні за наших умов? )

Як на мене - видатна заслуга майдану в тому, що більшість людей добре розібралась у ситуації і подібні закиди типу написаних тобою мало кого парять. Тому, що люди починають думати конструктивно, не в ключі "як все галімо", а в ключі "а чи може бути краще, і що для цього потрібно?"

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#55 Повідомлення Stray » 10 грудня 2013, 16:07

Maidrax писав:Може наведеш інші приклади та форми мирних протестів, актуальні за наших умов? )
Как это не странно, но я полностью поддерживаю позицию Царя-Петра в отношении выборов. Выборы 10 года были признаны дерьмократическими и ништяковыми. Кого выбрали - того и получили. И нужно бороться соответственно на законодательном уровне, т.к. такая возможность имеется.

Янукович - легитимный и законноизбранный президент, как бы это кому-то и не нравилось. Требовать его отставки только за то, что кому-то не понравилось его решение отклонить договор об ассоциации - тупо.

Да и какие там лидеры и попозиции? Боксер, жидовская морда и бандеровец. Ну прям картина маслом.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Я не люблю свою страну

#56 Повідомлення Maidrax » 10 грудня 2013, 16:27

Ну так більшість розуміє, що заклики до відставки (а тим більше - янукович-підарешт) безглузді за поточної обстановки, їх лунає все менше. Базові вимоги озвучені, відставки президента серед трьох вимог для діалогу немає.
Інша справа - що має місце протест проти абсолютно неадекватної поведінки президента протягом останніх двох тижнів, забивалово на асоціацію вже давним давно відійшло на другий план.
Йти чи не йти у відставку - справа його сумління, звісно кожен знає, як цю дилему для себе вирішить сам Янукович. Зараз компроміси однозначно потрібні, і, знову ж, всі це розуміють. Навіть ті, що валили Лєніна )

Тим не менш, немає нічого нелогічного чи недемократичного в потребі зміни чи корекції влади, якщо ця влада перестає відповідати інтересам народу. Важко заперечити той факт, що критична маса людей з тих, хто брав участь у законному обранні Януковича, змінили своє ставлення до нього.

З приводу лідерів опозиції, гребу що ти хтів сказати. Сходи хоч раз на майдан і зрозумієш, що людей, які відчувають фанатичну любов до будь-кого з них, там вкрай мало. Але наразі кращих лідерів у нас немає, і відповідно навряд чи хтось справився б з координацією і керівництвом акціями ефективніше.

Вброс нє защітан.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#57 Повідомлення Русич » 10 грудня 2013, 16:31

http://partyofregions.ua/deputy_fraction/persons

Богословская Инна Германовна
Бондаренко Елена Анатольевна
Кивалов Сергей Васильевич
Колесниченко Вадим Васильевич
Колесников Борис Викторович
Ландик Валентин Иванович
Мирошниченко Юрий Романович
Пинчук Андрей Павлович
Тигипко Сергей Леонидович
Чечетов Михаил Васильевич

У них по глазам можно прочитать: «мне плевать на Украину, зацени как я классно вру, а ты лох и червяк ничего не сможешь сделать, сиди дома, кушай чипсы, смотри американские сериалы и не возмущайся когда мы что-то дерибаним, тебя же это совсем не касается»
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#58 Повідомлення Stray » 10 грудня 2013, 16:42

Maidrax писав:Ну так більшість розуміє, що заклики до відставки (а тим більше - янукович-підарешт) безглузді за поточної обстановки, їх лунає все менше. Базові вимоги озвучені, відставки президента серед трьох вимог для діалогу немає.
“Мы требуем освободить всех политзаключенных, задержанных на Майдане Независимости (уже 16 человек), мы требуем наказать всех виновных в силовом разгоне Майдана и требуем отставки правительства” — сказал Кличко.

Яценюк добавил, что после выполнения этих требований оппозиция будет готова сесть за стол переговоров с тем, чтобы сформировать новое техническое правительство, которое подпишет соглашение с ЕС.

Кроме того, в ходе переговоров должен быть решен вопрос досрочных выборов президента и Верховной Рады. При этом могут быть внесены изменения в Конституцию Украины.
Точно нет?

По поводу лидеров. ИМХО лучше уж какая-то стабильность (а она сейчас таки есть), чем её отсутсвие да еще и не факт что с лучшим лидером.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Я не люблю свою страну

#59 Повідомлення Maidrax » 10 грудня 2013, 16:51

Stray писав: Точно нет?

По поводу лидеров. ИМХО лучше уж какая-то стабильность (а она сейчас таки есть), чем её отсутсвие да еще и не факт что с лучшим лидером.
Я про відставку президента. Відставка уряду - абсолютно адекватний крок за мірками будь-якої політичної системи. Навіть в совку і рейху херили міністрів, які допускали такі жорсткі провтики, як пів-мільйона демонстрантів в столиці і ще стільки ж по всій країні :mrgreen:

А про твою тезу щодо стабільності - вона практично є єдиною відмазкою для адекватної людини не брати участі в протестах, принаймні інших крім "стабільність" і "а хто ж прийде на заміну" я і не чув )
І я запарився їх обговорювати. Очевидно ж, що хто б не прийшов - він навряд чи допускатиме криваві розгони мирних протестів. І навіть не через те, що він буде чесною і хорошою людиною, а через те, що знає - йому цього не пробачать, як не пробачили його попереднику. Замість "криваві розгони" можеш вставити будь-що інше.
А стабільність - без грошових вливань з боку Європи/МВФ або Рашки ніяка стабільність нам не світить і не світила навіть до протестів. Це вже визнають навіть профільні міністри, правда намагаючись все спихнути на протести як корінь зла.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#60 Повідомлення Русич » 10 грудня 2013, 16:54

Stray писав:По поводу лидеров. ИМХО лучше уж какая-то стабильность (а она сейчас таки есть), чем её отсутсвие да еще и не факт что с лучшим лидером.
Какие уж есть. Выбор президента, это не выбор одного человека, который будет всем заправлять в стране, Ялынкович после победы на выборах сразу начал заменять людей на руководящих постах под себя или под нужды банды (это в первую очередь мусарелли и судьи, ну или их не обязательно заменять, а можно просто «уговорить» принимать «правильне решения» в случае чего). Так что, кто бы на смену Ялынковичу не пришел, он так же сменит хотя бы часть бандитов занимающих руководящие посты.
Стабильность с лидером бандитом и всей его шайкой при власти. Чем она лучше? Можно сказать тебя стабильно обворовывают, но лучше уже так чем что-то новое?
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Відповісти