Я офигел

Розмови ні про що
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Я офигел

#166 Повідомлення Maidrax » 21 листопада 2013, 14:59

Зображення

Шкода не розгорається срач (
Коли негри грають в нокаут з білими - це погано. Коли білі грають в нокаут з чорними, щоб потім чорні не грали в нокаут з білими - це те, що треба :mrgreen:

Що толерантність, що ксенофобія у крайніх проявах - зло, майбутнє за роботами і біоінженерією, всім добра :roll:

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Я офигел

#167 Повідомлення Dmitry » 21 листопада 2013, 15:24

http://img8.joyreactor.cc/pics/comment/ ... 64048.jpeg

Ну и без шуток :mrgreen:

Атаман Попов.
Царь Православный, Верховный Главнокомандующий (Ордынский), Русской и Заградительной Армиями, Русским Флотом КаСак Орды, Великий Князь Духовно-Родовой Державы Русь, полковник Олег сын Николая Атаман Попов.
Глава Правительства самопровозглашенной Духовно-Родовой Державы Русь, глава Общественно-политическое объединения "Родовичи Духовно-Родовой Державы Русь", атаман Московско-Богородского казачьего войска, учредитель и редактор газеты "Аркаим"
Называет себя также более полным титулом: "Атаман Рати Рода-КаСак Орды, Великий Князь, Глава Правительства Духовно-Родовой Державы Русь, полковник.

ПРИЧАСТИТЬСЯ

Зображення
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я офигел

#168 Повідомлення Stray » 21 листопада 2013, 15:24

Maidrax писав: Коли білі грають в нокаут з чорними, щоб потім чорні не грали в нокаут з білими - це те, що треба :mrgreen:
Превентивные меры, хуле :mrgreen:
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я офигел

#169 Повідомлення Stray » 21 листопада 2013, 15:29

Еще чутка из интернетов:
«Здравствуйте, дорогие немецкие скинхеды. Пишут вам русские скинхеды. Мы тоже у себя в Москве мочим хачей, негров и жидов, потому что да здравствует великая белая раса».
Немецкие скинхеды ответили:
«Здравствуйте, дорогие русские скинхеды. Это очень хорошо, что вы мочите там у себя хачей, негров и жидов, только вот про великую белую расу вы не завирайтесь. Потому что какая же вы белая раса? Вы — славянское дерьмо. И мы, в свою очередь, как только перебьем у себя в Германии негров, хачей и жидов, станем бить вас, славянскую сволочь».
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: Я офигел

#170 Повідомлення ДІДЬКО » 09 грудня 2013, 13:06

Пиво на відміну від кави допомагає організму :samson:
http://tsn.ua/zdorovya/vcheni-z-yasuval ... 24166.html

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: Я офигел

#171 Повідомлення ДІДЬКО » 13 грудня 2013, 17:11

Як кажеться кожному своє, але для мене це було відкриття: Ну погоди є не тільки серіал, а ще й соціальні ролики
http://brb.to/video/cartoons/i8Zy4QOhLp ... oliki.html

valenyinka
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2014, 18:04
Контактна інформація:

Re: Я офигел

#172 Повідомлення valenyinka » 02 листопада 2014, 18:44

Для мене було великим відкриттям нашого часу- промо-коди, вже зекономила з їх допомогою не одну сотню гривень, останнім часом купуємо одяг і для себе і для чоловіка і навіть для дитини в bonprix (ціна доступна і тільки) і на кожному замовленні економлю 80-150 грн (в залежності від розміру замовлення, беру їх тут може кому згодиться).

Відповісти