Алкоголь - мой друг :)

Розмови ні про що
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#16 Повідомлення komik » 17 березня 2011, 17:23

Кира писав:
komik писав:чекати в два три рази довше щоб зробити темне і продати його на гривню дорожче!
бабло бабло бабло!
А ти чекав би? :wink:
при чому тут я? :lol:
Surf the Life!

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#17 Повідомлення Кира » 17 березня 2011, 17:25

komik писав:
Кира писав:
komik писав:чекати в два три рази довше щоб зробити темне і продати його на гривню дорожче!
бабло бабло бабло!
А ти чекав би? :wink:
при чому тут я? :lol:
Мені цікаво! То що? :wink:
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#18 Повідомлення komik » 17 березня 2011, 17:29

Звісно чекав би! завжди якщо довго чогось чекаєш воно краще, смачніше, гарніше, цікавіше, і бажаніше!
Surf the Life!

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#19 Повідомлення Dmitry » 17 березня 2011, 17:36

Я например бутылочное пью крайне редко. Особенно после появления чудо-ларьков с живим пивом, всякая оболонско-черниговкая моча в горло, например, не лезет. Оболонь вообще с димедролом мешают, у меня от литра пива начинает жутко башня гудеть и туман перед глазами. Причём именно от бутылочного.
На вкус и цвет, как говориться, но линейку черниговское-оболонь-славутич за пиво не считаю))
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#20 Повідомлення komik » 17 березня 2011, 17:49

Dmitry писав:Я например бутылочное пью крайне редко. Особенно после появления чудо-ларьков с живим пивом, всякая оболонско-черниговкая моча в горло, например, не лезет. Оболонь вообще с димедролом мешают, у меня от литра пива начинает жутко башня гудеть и туман перед глазами. Причём именно от бутылочного.
На вкус и цвет, как говориться, но линейку черниговское-оболонь-славутич за пиво не считаю))
а ще кажуть пяні кіповці і технологі ссуть в чани з пивом, щоб далеко не ходити! Дімедрол вже не кидають, вони його зїдають самі, і приторговують старшокласникам)))
сумніваюсь на рахунок якості пива в ларьочках аля ПИВОСВІТ, ПИВКО МОЯ РАДІСТЬ, КУПИ ПИВКА БО ДОМА НЕФІГ ДЕЛАТЬ, досить просто задуматись яка кількість ларьочків в києві, і інших великих містах, при чому й в маленьких також, звідки такі потужності?
Surf the Life!

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#21 Повідомлення Dmitry » 17 березня 2011, 17:57

komik писав:а ще кажуть пяні кіповці і технологі ссуть в чани з пивом, щоб далеко не ходити! Дімедрол вже не кидають, вони його зїдають самі, і приторговують старшокласникам)))
сумніваюсь на рахунок якості пива в ларьочках аля ПИВОСВІТ, ПИВКО МОЯ РАДІСТЬ, КУПИ ПИВКА БО ДОМА НЕФІГ ДЕЛАТЬ, досить просто задуматись яка кількість ларьочків в києві, і інших великих містах, при чому й в маленьких також, звідки такі потужності?
Не спорю. Как только появились чудо-ларёчки, их было как грибов после дождя и многие жаловались что начало попадаться прокисшее пиво. Но когда ближе к лету их 60-70% закрыли, стало очень даже нормально. Неплохая альтернатива бутылочному порошковому))) Но в любом случае, это хотя бы ПОРТИЛОСЬ, а бутылочное месяцами стоит в холодильниках без изменений вкусовых качеств.
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#22 Повідомлення PT » 17 березня 2011, 18:29

Діма, пляшкове непастеризоване ще й як псується.Порівняй Бердичівське на 3 день після розливу і на 20. Щодо пива з розливаєк то там дуже часто розвод. Достатньо почитати пивний форум, люди ввідають перевагу склу

Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#23 Повідомлення JACK » 17 березня 2011, 19:59

Лето.
Ясная погода, практически белый солнечный диск завис высоко над макушкой.
Ни дуновения ветерка на всем бескрайнем просторе.
Кажется, что все объекты вдали еле заметно покачиваются от воздушных струек.
Ты очень медленно плетешь ноги через весь стадион.
Сегодня ваша команда одержала победу!
За эти полтора часа ты показал все лучшее на что был способен.
Рядом твои товарищи, такие же взмыленные, зато приятно уставшие.
Ты смотришь на лицо своего лучшего друга - и видишь:
Струйки пота с его лба текут через влажные брови и слившись в одну попадают ему прямо в глаз.
Но тут ты чувствуешь жаркую соленость в своем глазу и машинально проводишь по лицу рукой.
Вот вы заходите в приятную прохладу любимого бара.
Тренер с порога говорит: холодного выдержанного пива всем моим друзьям! Наконец мы одержали эту победу!

- А в ответ, - хорошее выдержанное пиво будет только зимой. Не сезон. Есть только недопиво з каталізаторами, будете брать или подождете? :)))


Присоединяюсь к поздравлениям. Всех с днем святого Патрика!
Всё, пошел изучать пивной вопрос ))) Мне же надо готовиться к четвергу :)

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Алкоголь - мой друг :)

#24 Повідомлення Jarl » 17 березня 2011, 23:46

Прочитав і не втримався від коментарів.Пиво люблю(так як припинив вживати алкоголь-п*ю безалкогольне).Як колишній студент харчового скажу що якість залежить від багатьх факторів(Сергій правильно зауважив) :якість сировини,дотримання технології виробництва,рецептура,обладнання.В Германії ,якщо я не помиляюсь, прийнятий "закон про чистоту пива" суть якого в тому що пивом називаеться напій зроблений з ячменю, хмелю і води.В нас же в "лінійку славутич-оболонь-чернігівське" додають патоку , рисове борошно... і не дотримуються технології виробництва- це дійсно правда.
Цінителі пива відрізнять сечу від гарного пива органолептично :D
Скляна тара однозначно краще для харчових продуктів.ХЗ що за процеси відбуваються на вітрині ларька під дією прямих сонячних променів...
С2H5OH - наркотик(за ГОСТ 18300-72). :twisted:
Наркотики дуже корисна штука, от тільки для кого?Для майбутніх мам чи дітей?..
Склянка сухого вина за обідом раз в неділю не зашкодила б дорослому чоловікові.АЛЕ ХТО В НАС ТАК РОБИТЬ?
Алкоголь - зло. Від нього більше проблем ніж користі.Деяких моїх знайомих вже немає серед живих через алкоголь.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#25 Повідомлення Legion » 18 березня 2011, 01:42

Погоджуюсь з Ярославом, алкоголь - це наркотик. Якщо вживати кожен день, приходить звикання, це медичний факт.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#26 Повідомлення JACK » 18 березня 2011, 03:30

Jarl писав:С2H5OH - наркотик(за ГОСТ 18300-72)
О! Действительно, мы ж про промышленное пищевое производство говорим. А все производство должно соответствовать стандарту. Тем более такое важное. В идеале... но нам известно как оно в реале.

Полез в ГОСТы: Первый ГОСТ для скачивания нашел по России, думаю сути не меняет.

ГОСТ Р 51652-2000 "Спирт этиловый ректификованный из пищевого сырья. Технические условия" (Статус: действующий.)
Гугол говорит: принят после ужесточения мер, как условие для вхождение в ВТО.
Интересно, что раньше было в ГОСТах? -Влом сейчас искать.

Так, скачанный ГОСТ говорит что есть 6 видов спирта. От спирта "1 сорт" и "высшей очистки" - самых галимых, до спирта "альфа" - самого крутого.

Теперь характеристики:

Объемная доля ЭТИЛОВОГО спирта, % не менее:
«1 сорт» 96,0%
«высшей очистки» 96,2%
«базис» 96,0%
«экстра» 96,3%
«люкс» 96,3%
«альфа» 96,3%

-Пока все нормально. Это же все со школы знают: Чистый спирт – 96%! – Значит все нормально!


А нормально ли? Читаем ГОСТ дальше:

Объемная доля МЕТИЛОВОГО (*уясе) спирта в пересчете на безводный спирт, % не более
«1 сорт» 0,05
«высшей очистки» 0,05
«базис» 0,05
«экстра» 0,03
«люкс» 0,03
«альфа» 0,003

Т.е. на литр водочки даже из «хорошего» спирта «люкс» мы получаем: 120 миллиграмм МЕТИЛОВОГО спирта! (Если я математику на забыл)

Дальше там еще идут нормы "нормального" содержания сивушного масла, "азотистых летучих оснований" (впервые такое слышу) и разных кислот.

Ппц, так вот что содержиться в остальных 4% "чистого этилового спирта"

Смотрите ГОСТ сами: http://gosts.skgvh.ru/Index/11/11052.htm

Аватар користувача
aew
Активний користувач
Повідомлень: 127
З нами з: 29 листопада 2006, 22:20
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#27 Повідомлення aew » 19 березня 2011, 23:32

Все, что ниже - моё мнение, основанное на моём опыте

Думаю, что одна из основных причин по которой люди употребляют алкоголь- это то, что их этому научили. Это общепринято среди людей, считается правильным и нормальным. Более того - если ты непьющий, то это выглядит подозрительно. Конечно, такая ситуация была не всегда и сложилась не сама по себе. Но что есть - то есть

Человеку, находящемуся в системе отношений такого рода, сложно осознать истинную "ценность" спиртной жизни. Это может быть в случае какого-то жизненного потрясения (смерть, болезнь и т.п.) или при накоплении достаточного осознания.

Но если этому человеку удалось выйти за пределы системы и взглянуть на нее со стороны, тогда он может переосмыслить свои поступки в данном русле (нужно ли ему это, зачем он тратит свое здоровье, жизнь и силы на бухалова и т.д.) и может вырваться из вереницы пьянок и "культурных попоек" если приложит к этому достаточное усилие. Усилие придется приложить также и для того, чтобы не скатиться обратно под натиском старых "друзей" и тяжелых жизненных обстоятельств.
Если кто-то из вас, пьющих думает, что легко может перестать пить в любой момент, то вы очень сильно заблуждаетесь! Я имею в виду полный отказ от спиртного. Хотя бы на год! Это будет непросто для большинства, держу пари!

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#28 Повідомлення Chogory » 20 березня 2011, 13:11

JACK писав:так вот что содержиться в остальных 4% "чистого этилового спирта"
Це вода, звичайна вода(Н2О). І спицифіка спирту у тому, що хіміки не можуть досягти 100% чистого спирту у ньому завжди є вода. Над цим працюють ще з часів Менделєєва, але принаймні в нормальних умова зробити цього ще не вдалось.
P.S. Все що я написав вище, це спогади з розповіді студентки харчового вузу, які я почув років 7 тому

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#29 Повідомлення PT » 20 березня 2011, 13:31

Хочу зауважити, що ті хто не пьють завжди зверхньо ставляться до тих хто пьє ( я такий крутий, кинув пити,тепер роздупльонний по життю, алкоголь це наркотик, вони такі тупі і слабкі що далі ним давляться, вони не можуть протистояти суспільній думці,вони деградують, тощо). Достаньо глянути пост користувача aew

Хоча переважна більшість людей, які лишили свій внесок в історію пили, більш того багато з них були алкоголіками.

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#30 Повідомлення Zuxel » 20 березня 2011, 14:56

Підхід "я кинув пити - я крутий" просто допомагає людям пояснити собі, що вони отримали взамін алкоголю. Це не погано.
Я наприклад не отримую задоволення від проведення часу у будь-якій (навіть супер-пупер дружній) компанії за квартою пива.
Необґрунтовано веселий настрій, танці на столах та безглузді розмови для мене таке ж марнування часу, як і перегляд зомбоящика (якого на щастя у мене вдома нема). Чому? Не знаю. Так склалося історично. Тому я просто ігнорую ці клубні заходи. А в зекономлений час я граю у мініфутбол, катаюся на велосипеді, роблю піші/лижні подорожі по Києву і області, чи просто заробляю додаткову копійчину.
Я не проти алкоголю, просто у мене немає на нього часу :D
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Відповісти