Гибель Виталия Витюка на Кавказе

Обговорення того, що напряму повязане з туризмом, але не відноситься до інших розділів.
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#16 Повідомлення PT » 31 липня 2012, 07:05

Імхо такі мудаки як Дикий Тур і всі інші київські турфірми які жопу свою полінувались підняти на захист Карпат від малих ГЕС не мають права на існування, і треба подумати як розвернути кампанію в пресі аби вони підхєрились. Хай краще їздять через тернополян та львівян.

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#17 Повідомлення MadLis » 01 серпня 2012, 09:03

PT писав:Імхо такі мудаки як Дикий Тур і всі інші київські турфірми які жопу свою полінувались підняти на захист Карпат від малих ГЕС не мають права на існування, і треба подумати як розвернути кампанію в пресі аби вони підхєрились. Хай краще їздять через тернополян та львівян.
ну маячня ж !
дочого тут акція по гес взагалі ??
хто пітримав акцію з комерційників крім Тернополя ??
давай починай інформаційну акцію проти всіх туристів які ходять в Карпати і не приймають участь в акціях на їх захист
так до чого ми прийдемо

нарахунок львівян, на Дністрі в Устечко, в минулому здається році, вони проводили сплав для типових нових хохлів з Галичини - з пузами і ланцюгами, потужною поляною і голосним реготом
так як ці підари інструктора - здається манівці фірма називається, всі поїхали і лишили пару коробок сміття і пляшок на березі !
шкода що я вчасно не помітив це

от Дикий тур, я не згоден що повна хуйня, звісно його його мали лишити ліцензії за дві смерті, чи прийнамі розібратися що за нах
але незважаючі на недолікі, фірма в цілому досить професійна, інструкторів Дикий намагається брати кращих і шукає нових, спорядження оновлює постійно, але юзають і старе, Дикий розвиває нові маргрути, вигадує щось нове і це вузькоспеціалізована фірма, яка забеспечую десяток робочих місць, в тому числі і місцевих

повір мало кого з потенційних кліентів злякає стаття в газеті
тим взагалі хериться ідея активного відпочинку взагалі, і комерційного зокрема

варто направляти свою енергію в більш корисне русло, а не воювати з половиною людства
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#18 Повідомлення PT » 01 серпня 2012, 09:08

Манівці брали участь в акції по ГЕС у Львові.

І те якщо фірма заробляє бабло на Черемоші і лінується підняти свою жопу на захист Черемоша значить що там працюють безпринципні мудаки. Що і підтверджується тим як вони вбили Віталіка ( і ніде на своєму сайті про це не написали) і далі суки продовжують відправляти на смерть людей.

Бо комерційний сплав на Кавказі - це в будь-якому випадку ризик, бо які б не були інструктора і кати. Бо нормальні туристи перед Кавказом проводять 5-6 тренувань і шарять в техніці, в страховці,мають досвід самосплаву!

Ми всі Юрко знаєм що ти працював в комерці туризмі і тому їх захищаєш =)

П.С. Цим постом ти мене такі спонукав підняти тему цих мудаків =)

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#19 Повідомлення MadLis » 01 серпня 2012, 09:34

PT писав: Ми всі Юрко знаєм, що ти працював в комерці туризмі і тому їх захищаєш =)
працював і знаю цю кухню з середини
тепер непрацює, не маю свого інтереса, нафіг мені захищати щось погане ?

просто від комерційного туризму більше плюсів ніж мінусів
звісна мова про цивілізований
ну так смерті у Дикого це чп
чому це не розлідують, контролюючі органи, прокуратура ?
хто має цим перейматися і виности покарання ? Петро Тєстов ?
є чувак не знаю прізвище, так він водить комерційно на Кавказ і інші Великі Гори, так в нього вже пара-трійка смертей є
і нічо водить далі...
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#20 Повідомлення PT » 01 серпня 2012, 09:35

MadLis писав:
PT писав: Ми всі Юрко знаєм, що ти працював в комерці туризмі і тому їх захищаєш =)
працював і знаю цю кухню з середини
тепер непрацює, не маю свого інтереса, нафіг мені захищати щось погане ?

просто від комерційного туризму більше плюсів ніж мінусів
звісна мова про цивілізований
ну так смерті у Дикого це чп
чому це не розлідують, контролюючі органи, прокуратура ?
хто має цим перейматися ? Петро Тєстов ?
є чувак не знаю прізвище, так він водить комерційно на Кавказ і інші Великі Гори, так в нього вже пара-трійка смертей є
і нічо водить далі...

Ну так блін, якщо ми можемо зарадити цим смертям, то чому б не спробувати цього зробити??

П.С. Від того що заводи не продали на металобрухт а віддали Ахметову теж більше плюсів ніж мінусів. Тільки його ти чомусь не захищаеш

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#21 Повідомлення Maidrax » 01 серпня 2012, 09:58

MadLis писав:
PT писав: Ми всі Юрко знаєм, що ти працював в комерці туризмі і тому їх захищаєш =)
просто від комерційного туризму більше плюсів ніж мінусів
звісна мова про цивілізований
ну так смерті у Дикого це чп
чому це не розлідують, контролюючі органи, прокуратура ?
хто має цим перейматися і виности покарання ? Петро Тєстов ?
є чувак не знаю прізвище, так він водить комерційно на Кавказ і інші Великі Гори, так в нього вже пара-трійка смертей є
і нічо водить далі...
Ну, як на мене, тема ГЕС тут дійсно майже немає відношення, як щодо комерців, так і щодо одного київського турклубу, який заслужив через це особливу нелюбов Петра )

Я вважаю, що не треба херити комерційний туризм і боротись з ним, але треба створити резонанс навколо херової безпеки в комерційних походах,що б ти Юрко не казав, але якщо людина яка не має стосунку до водного туризму прочитає про кілька тупих смертей на сплавах, вона тричі подумає перед тим як йти в сплав сама.

Плюс може і контролюючі органи якось відреагують. А що, чекати поки на Мигійських почнуть копититись десять рил на рік і їх взагалі закриють для катання?

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#22 Повідомлення MadLis » 01 серпня 2012, 10:15

частіше херяться люди , яких водять неофеційно без будь-якої реестрації і ліцензій
це абсолютно не контролюється, і до такої дрібноти нікому ніякого діла

щодо манівців - добре вони пітримали акцію, але чомусь залишили після себе купу сміття на березі Дністра, хоча виїзжали своїми бусіками
у дикого я такого не помічав, хоча в цілому екосвідомість у київських і українських активних операторів на дуже низькому рівні
низька за деякими виключеннями
і у українських туристів теж !, трошки вище ніж у населення в цілому, але все одно недостатня імхо

якщо державі похєр то, імхо покращеня ситуації можливе,
раз - коли клієнти будуть думати головою, що і в кого вони купують, тим самим вести природній відбір ), відстоювати свої права, в разі неналежної якості наданих послуг
два - потрібне бажання гравців ринку навести лад, і дії - створення асоціації, якись об"єднань, лошити поганих представників бізенсу , створення нормативної бази, лобізм своїх інтересів, реклама

це стосується будь якого бізнесу в Україні
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#23 Повідомлення Dmitry » 11 травня 2013, 13:45

Не хотел новый топик открывать.
НС на Смотриче
http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=3254

кто знает, сами шли или опять коммерция?
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#24 Повідомлення Maidrax » 12 травня 2013, 21:36

Йшли самі, турклуб Богомольця, фігнули техногенний злив без жилетів, касок і страховки. Сподіваюсь, люди, що скептично чи іронічно ставляться до потреби у вищевказаних речах, зроблять висновки.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Гибель Виталия Витюка на Кавказе

#25 Повідомлення PT » 13 травня 2013, 08:54

Скоріше нехєр ходити техногєнни зливи. Особливо без страховки і попереднього огляду. Бо на фото злив виглядає понтово, але ж конфігурація у природних і техногєнних зливів різна. Ну і про жилети\шоломи Вова теж правий.

Відповісти