Обьявления, информация.

Обговорення того, що напряму повязане з туризмом, але не відноситься до інших розділів.
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#16 Повідомлення PT » 26 листопада 2012, 16:53

Якщо є бажаючі хай роблять. Я участі брати не буду. Федерація - мудаки

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#17 Повідомлення MadLis » 27 листопада 2012, 10:44

PT писав:Якщо є бажаючі хай роблять. Я участі брати не буду. Федерація - мудаки
чому так критично ?
які приклади ?
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#18 Повідомлення PT » 27 листопада 2012, 10:48

MadLis писав:
PT писав:Якщо є бажаючі хай роблять. Я участі брати не буду. Федерація - мудаки
чому так критично ?
які приклади ?
Федерація не бере участі в громадському житті,їм пофіг абсолютно на все, їм буде цілком достатньо якщо лишаться скелелазна стінка, канал ТЕЦ-5 та велотрек аби проводити змаганння

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#19 Повідомлення chornyava » 27 листопада 2012, 14:12

PT писав:
MadLis писав:
PT писав:Якщо є бажаючі хай роблять. Я участі брати не буду. Федерація - мудаки
чому так критично ?
які приклади ?
Федерація не бере участі в громадському житті,їм пофіг абсолютно на все, їм буде цілком достатньо якщо лишаться скелелазна стінка, канал ТЕЦ-5 та велотрек аби проводити змаганння
саме того можна і треба зробити презентацію Гряди. показати,які молодці і ващє. тільки говорити,що федерація мудаки не обов'язково)
going zero waste :)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#20 Повідомлення Русич » 27 листопада 2012, 14:22

Федерація може і мудаки, але ж презентація не для них а для чуваків які можливо теж думають що федерація це фігня, але ще не знають про існування Гряди, де вони можуть залишитись на довго (якщо звичайно їх Петро не вижене з клубу).
Але я буду не в Києві тому в цілому мені байдуже :)
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Обьявления, информация.

#21 Повідомлення Maidrax » 27 листопада 2012, 15:18

Ну.. Щоб туди йти, треба нормально підготуватись, показати чим Гряда краща за інші клуби, які там точно будуть (Глобус, мабуть ТКУ), для сторонньої людини це зробити не так то і просто, особливо з урахуванням того, що два серйозні походи наступного року формально уже не мають вільних місць. Що залишається рекламувати? Тріпи?

Ясно, що варто Гряду популяризувати, але не певен, що в цьому форматі буде якись істотний ефект. Якби хтось захотів цим зайнятись, я б надав всебічну допомогу та рекомендації, але головне - щоб не вийшло зворотнього, коли присутні зрозуміють що є клуби, які ходять гірські, лижні, піші походи найвищих категорій складності та ведуть постійну освітню роботу з новачками в рамках категорійних походів, а є Гряда, яка їздить в тріпи та ПВДшки.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#22 Повідомлення PT » 27 листопада 2012, 18:47

Вова норм написав

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#23 Повідомлення Viola » 28 листопада 2012, 13:28

Ну а Гряда яка бере участь в екологічних акціях? та інших якціях.
В ПВД ходять всі клуби. Але не кожен клуб щось робить для природи.
та взагалі ще хтось щось робить таке з турклубів.
А атмосфера турклубу. Треба показати що турклуб одна комадда а не кучки відособлених спортсменів.

Головне знайти свої плюси і їх показати.
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#24 Повідомлення PT » 28 листопада 2012, 19:47

Віта,ти теж права. Але що ми можемо запропонувати на данному етапі новим людям з досвідом? Не факт що наступного року будуть якісь інші походи крім Умби та Уралу,де місць вже немає.

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#25 Повідомлення Dmitry » 29 листопада 2012, 01:08

Петя, при всём уважении, предлагаю перестать нести отсебятину в стиле "Все пидарасы, а я Дартаньян" от имени т\к Гряда (ты руководитель как никак)
Мы туристический клуб, а не "Фемен от экологии". Форум читают, зачем подобные радикальные выбросы в сторону дружественных клубов\федераций etc? На славу нам это не идёт.
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Обьявления, информация.

#26 Повідомлення PT » 29 листопада 2012, 07:37

Це моя особиста думка і я маю повне право її писати. Спеціально для тебе можу повторити : федерація спортивного туризму - мудаки і совок !

От каякери (КиївКаякс) дуже круті чуваки , а з федерації навіть ніхто свою жопу не підняв написати пару рядків про те що водний туризм в Карпатах такими темпами через 3 роки зникне к чертям собачим. Хоча це їх прямо стосується. Те, що тобі так само пофіг на це ( я не хожу на сплави в Карпати,хай там всі річки похєрять) це тобі мінус, а не мені!

Навіть якщо не брати до уваги екологію а подивитись просто на розвиток туризму - де дитячі секції туризму в школах, де матеріальна база для турклубів,де соціальна реклама що туризм це круто (розмістити соцрекламу дуже просто, треба бабло тільки на друк,розміщення за кошт КМДА) тощо

А як федерація бореться з тим що в комерційних турах все частіше помирають та травмуються люди? Що в деяких турфірмах рівень підготовки інструкторів заслабкий для тих походів що вони водять,не кажучі вже про учасників!

Чи може федерація на своєму сайті повикладала еталонні маршрути походів чи ПВД, з треками та точками? От Глобусу тут величезний респект! А на сайті федерації - цілих два звіта про водні походи ( і то за межами України) і застарілий опис водних маршрутів який був актуальний 15 років тому.

Проводити змагання ( і то переважно силами самих турклубів) та вечори самодіяльності це звісно круто, але замало аби я змінив свою ОСОБИСТУ думку про федерацію.

Galya12
Повідомлень: 1
З нами з: 17 грудня 2018, 16:15

Re: Обьявления, информация.

#27 Повідомлення Galya12 » 17 грудня 2018, 16:30

Всегда на рынке, Компания ZLP предлагает лифтовые решения, которые идеально подходят для соответствующего применения практически для любой задачи и для всего, что необходимо безопасно и быстро перенести в здание. Грубая ежедневная работа на рабочем месте часто предъявляет высокие требования к технологии, используемой на месте. Благодаря прочной конструкции строительные подъемники Компания ZLP также справляются с этой задачей слева. Будь то новое строительство или реконструкция, строительные леса или фасадные работы - все материалы и / или люди могут безопасно и быстро добраться без помощи строительного подъемника Компания ZLP - достаточно всего одного нажатия кнопки.

Відповісти