Консульства і візи

Обговорення того, що напряму повязане з туризмом, але не відноситься до інших розділів.
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#31 Повідомлення Zuxel » 06 лютого 2013, 11:25

Отримати 90 днів на 5 років - цей варіант проходить для тих, хто збирається тільки їздити кататися на лижах раз на рік.
А якщо у планах взимку на лижах, влітку у гори і ще по містах поїздити, то це дуже мало.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#32 Повідомлення komik » 06 лютого 2013, 11:32

Слава, як ти умудрився знайти тут фейл :)))
як на мене то словаки просто красавчікі що відкривають такі візи. Це кращий варіант чим кожного разу збирати доки в посольство та платити від 35 евро. Ну і в перспективі навіть пвд в татрах буде провести дуже реально.
Surf the Life!

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#33 Повідомлення Zuxel » 06 лютого 2013, 11:43

Пояснюю. Я минулого року витратив 90 днів трохи більше ніж за пів року. Багато їздив по роботі. Якщо уявити, що у мене була б така віза, то на 4 роки в'їзд у Європу мені би був закритий. А це майже те ж саме, що і депортація.
Це звичайно умовно, бо є процедура анулювання візи (тільки якщо відкатано усі дні візи), але там теж є свій геморой. Крім бюрократіїї ще доведеться пояснювати потім що я дибіл і не вмію планувати свої поїздки і що я хочу їздити у Європу частіше ніж 18 днів на рік.
Тому я і пишу зі свого досвіду, що цей варіант підходить не усім.
До речі, ПВД у Татри я вже запланував :D
Востаннє редагувалось 06 лютого 2013, 11:48 користувачем Zuxel, всього редагувалось 1 раз.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#34 Повідомлення komik » 06 лютого 2013, 11:47

Слава, можна сказати ти жив у Європі ))))
чомусь я думав якщо викатуєш усі дні то без проблем робиш нову візу, а тут не все так просто, дякую за роз'яснення.
Surf the Life!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7585
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#35 Повідомлення PT » 06 лютого 2013, 17:28

Слава,ти не правий. Взагалі не існує мультивіз на 90 днів протягом всього терміну дії. Вони діють всі у форматі 90 днів в кожні півроку!

Наприклад у ФАК-у на сайті німецького консульства
http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kie ... ommen.html
Что такое годовая виза или так называемая "ложная годовая виза"?

В этом случае речь идет о Шенгенскую визу, выданную со сроком действия в течение одного или нескольких лет (2, 3 или 5), которая дает право на пребывание в стране в течение 90 дней в 6 - месячный период и многократный въезд.

В Вашей визовой этикетке в графе «срок пребывания» вписано в любом случае «90», поскольку технически внести другое число или пометку невозможно. Особенности годовой визы вытекают только из однолетних или многолетних продолжительности «с ... до »

Это означает, что виза действительна 90 дней на полгода для всей Шенгенской территории, однако позволяет выполнять трудовую деятельность на территории Германии только 90 дней в год.
По Словаччині - видають мультивізи всім від турфірм,індивідуалам видають як пощастить,можуть на 5 років,можуть на півроку тільки. І зараз збираються це прикривати :(

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#36 Повідомлення Zuxel » 06 лютого 2013, 19:19

Пєтя, дякую за інфу. Дійсно. Я був не правий. Дуже вчасно, бо я начитався старих форумів де не було цього правила і переживав за свій мульт.
Ці правила ввели після того, як давали візи на рік 180 днів і народ жив пів року без виїзду, що суперечило правилу 90 днів.
Тоді акція від Словаччини має сенс.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#37 Повідомлення Chogory » 13 травня 2013, 17:56

http://ceperemoga.com.ua/information/5- ... vizu.html/
Шопінг Віза в Пльщу
Першу видають на тиждень, наступну на 1 рік мульти-шенген
Але є один недолік - це тільки для мешканців західних областей

Аватар користувача
duSJA
Активний користувач
Повідомлень: 98
З нами з: 31 березня 2011, 11:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#38 Повідомлення duSJA » 01 липня 2013, 22:02

Якщо ніхто не буде проти, додам на форум інфу про самостійне оформлення візи (бо деякі зпитують, і щоб багато разів не писати, залишу статтю у вас:))
Пишу не для того щоб похизуватися, а просто, можливо, комусь знадобиться...

Оформляли самостоятельно визу в марте 2013, первый шенген в паспортах.
Сайт посольства - http://www.polandvisa-ukraine.com
Внимательно следите за их списком необходимых документов (в нашем случае правила подачи документов поменялись за 3 дня до планируемой даты).
Нам нужны были: укр. и загранпаспорта, копии абсолютно всех заполненных страниц , инн, страховка (делали тут - http://www.risk-life.com.ua/ , стоила примерно 50грн.), для тех кто не прописан в Киеве и обл. обязательно справка с работы (по указанным телефонам никто не звонил, но не могу утверждать что так всегда), фото, анкета (мы заполняли на англ.), расписанный маршрут путешествия и конечно бронь жилья!!! Бронь - это самое главное, что их интересует. Причем он-лайн бронь через букинг их не интересует, должна быть обязательно оплачена на 50%!!!
Когда мы оформляли, то уже нужно было оплачивать бронь на 50%. Чтоб не пересылать неизвестному дяде/тете данные карточки, мы бронировали через http://www.booking.com и писали в хостел письмо (на англ.) с просьбой снять с, указанной в бронировке, карты 50% оплаты и прислать письмо с подтверждением (и указывали какая инфа должна быть в том письме).
Просто мейл-письмо посольство не устраивает. Им нужно отдельно факс (или присланный по мейлу скан) фирменного бланка с печатью и подписью (если есть , то еще чек, но не обязательно). На бланке должна быть следующая информация: название хостела, их адрес, номер телефона, фамилии имена всех кто бронирует номера (мы еще просили, чтоб они писали ДР и №паспорта) оплаченная сумма (и чтоб было указано, что это 50%), печать и подпись.
Также нужна распечатка прин-скрина почты, где будет видно мейл-адрес того, кто прислал письмо и что в письме есть вложение. Естественно, что из 5 человек, только один договаривался с хостелами, и ничего страшного что вы принесете прин-скрины почты товарища.
Маршрут – написанный «от руки», типа 01.06 приедем на поезде в 8-00 в город N, ночуем в хостеле M и тд и тп. Кстати, один из дней мы не бронировали хостел т.к. был ночной переезд из Вроцлава в Гданьск, и это нормально воспринялось.
Дополнительно мы еще брали выписки со счетов и билеты WizzAir-а http://wizzair.com/uk-UA/Search , но у нас даже не забрали эти бумажки.
В пункте приема документов вам нужно будет оплатить их услуги и визу – в марте 2013 получалось 600грн.
Бронь хостелов нам обошлась примерно в 700грн. на 9 дней. Билеты на WizzAir брали за 2 месяца, и с дискаунтом получилось 920грн.
Поезда в Польше примерно в 2 раза дороже, чем у нас. Так–что любой переезд , даже 3-часовой, это примерно 100грн, ночной 200грн. в поездах TLK (цены на май 2013 http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/rn? ). Возможно, если покупать заранее через интернет, то будет дешевле (точно не уверена), но мы не стали рисковать, т.к. в поездке тоже могут возникнуть форс-мажоры.
В общем, в посольстве все прошло быстро и без лишних вопросов, чего не могу сказать про аэропорт Катовице. Прождали мы почти 2 часа, парни прошли довольно быстро (спросили только цель визита), к девушкам прицепились с расспросами, проверяли брони и даже звонили в хостелы в 12 ночи.
Лучше износиться, чем просто глупо заржаветь (с)

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1010
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Консульства і візи

#39 Повідомлення Sanja » 17 жовтня 2013, 10:40

В этом году два раза подавался на шенгенскую визу, оба раза удачно, и хочу поделиться кое какой инфой.
Сначала про более интересное. Кому нужна шенгеская мультивиза и есть хорошая визовая история, можно попробовать с Венгрией. Это наверно сейчас самый простой способ. Мой брат получил летом полугодовую, а нам дали на 2 года (как просили). У каждого до этого было от 2 до 4 одноразовых шенгенов, и этого вполне хватило. Если по пунктам:
1) Есть электронная запись на прием на сайте посольства, работает нормально. Свободные даты есть где то через 3-4 недели от текущего числа. Летом брат говорил, что записаться можно было только через 2 месяца.
2) Если прийти немного заранее очередей нет. Потом уже приодеться постоять. Лучше записываться на самое раннее время.
3) Консульский сбор платиться в любом отделение банка ОТП. 35 евро
4) Мы показывали, но не уверен что это обязательно
5) Все ночевки должны полностью, на 100 %, быть приплачены. Самый простой способ – приносить бронь с букинга и копию банковской выписки, где видно что деньги сняли со счета – такой вариант отлично прокатывал.
6) 2 года, мульти, минимум 2-3 визы.
7) По документом на мультивизу, все примерно так же, как при подачи обычной визе, только страховка должна покрывать не только дни первой поездки, но еще иметь окно минимум в две недели. Мне из-за этого срочно пришло ее переделывать прямо на месте.

Вторая виза – Швейцарская. Ее тоже оказалось получить довольно просто.
1) Есть электронная запись на прием на сайте посольства, работает нормально. Нужно через банк оплачивать запись, причем там все очень хитро.
2) Очередь на входе есть. Надо приходит минут за 10-15 до открытия посольства, и стоять по ближе к двери.
3) Консульский сбор платиться на мести, при подачи документов. Надо принести ровно 79 долларов, без сдачи
4) Мы подавали, но не уверен что это обязательно
5) У нас большинство отелей были не приплачены, только забронированы, никаких подтверждений не требовали, хватило распечатки бронировок с почты. Бронировали не через букинг, а через местный сайт.
6) 10 дней, визы были.
7) Требуют, чтоб абсолютно все документы были переведены на английский (можно немецкий, французский или итальянский). Но относиться к этому довольно свободно. У нас часть доков было только на русском, и мы прямо в посольстве на листочках от руки писали перевод. И такое без проблем приняли. В остальном все как везде.
Если есть вопросы - задавайте.

Аватар користувача
Лєнко
Активний користувач
Повідомлень: 463
З нами з: 24 червня 2011, 22:59

Re: Консульства і візи

#40 Повідомлення Лєнко » 18 квітня 2014, 11:34

Із 22 квітня Чехія спростить видачу короткострокових віз для громадян України.
Усі прохачі, які мають чеське коріння, молоді люди до 26 років і пенсіонери старше 60 років будуть звільнені від платежів за оформлення віз.
Про це заявила прес-секретар чеського МЗС Йогана Грогова, повідомляє "Радіо Прага".
Якщо прохач зможе довести своє чеське походження, то йому може бути надана чеська мультивіза з річним терміном дії, додала Грогова.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/18/7022878/

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Консульства і візи

#41 Повідомлення Русич » 18 квітня 2014, 12:01

До 26 років включно? ))
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Лєнко
Активний користувач
Повідомлень: 463
З нами з: 24 червня 2011, 22:59

Re: Консульства і візи

#42 Повідомлення Лєнко » 18 квітня 2014, 12:07

Це до чеського МЗС :))

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1010
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Консульства і візи

#43 Повідомлення Sanja » 18 квітня 2014, 12:33

Лєнко писав:Із 22 квітня Чехія спростить видачу короткострокових віз для громадян України.
У Чехии была самое долбанутое посольства из всего Шенгена, куда я обращался. И не у меня одного такое мнение. Не думаю что там все стало сильно лучше.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Консульства і візи

#44 Повідомлення Maidrax » 18 квітня 2014, 12:37

Sanja писав:
Лєнко писав:Із 22 квітня Чехія спростить видачу короткострокових віз для громадян України.
У Чехии была самое долбанутое посольства из всего Шенгена, куда я обращался. И не у меня одного такое мнение. Не думаю что там все стало сильно лучше.
Кажуть, зараз усе змінилось - каякери отримували візи на травневі щоб на слаломних каналах покататись, так більшості дали річні чи трирічні туристичні візи, хоча просили на 3 тижні )
Не доколупувались ні до проживання, ні до чого.

Аватар користувача
Лєнко
Активний користувач
Повідомлень: 463
З нами з: 24 червня 2011, 22:59

Re: Консульства і візи

#45 Повідомлення Лєнко » 18 квітня 2014, 13:20

Вчора отримали шенген у словаків.

1) Електронний запис є, і він приоритетний. Консульство не гарантує прийом документів з живої черги. Але на початку квітня в електронній черзі можна було записатися лише на середину травня.
На сайті і на дверях консульства є оголошення, що на туристичні візи документи приймають лише за попереднім електронним записом, і з живої черги приймати нікого не будуть. Насправді документи у нас взяли саме з живої черги, але після всіх інших, хто там був – агентств, бізнес-віз тощо. Вся інформація щодо віз, бланки заяв є на сайті посольства.

2) Черга – як пощастить. За день до нас дівчата прийшли через півгодини після початку прийому і зайшли другими, коли наступного дня ми прийшли за півгодини до прийому, була купа народу і з електронної черги, і з живої. Пропустили всіх, хто не за туристичною візою. Об 11 ми вже були вільні (початок прийому – о 9.00).
Термін оформлення: на сайті зазначено 10 календарних днів, нам зробили за тиждень.
Якщо документи подають декілька осіб – група, родина, пара, вимагають присутності кожного, але всі документи подає одна людина.

3) Консульський збір – 35 євро, оплата в євро на місці.

4) Квитки туди-назад: у нас були лише квитки на поїзд Київ-Ужгород, Ужгород-Київ, на копіях від руки дописали «Проїзд Ужгород - місце проживання і зворотньо – словацькими перевізниками». Зауважень не було.

5) Підтвердження бронювання: у нас були скани факсів бронювання на всі дні перебування, у яких вказано список групи з паспортними даними, зазначено, що внесено передоплату.
На сайті посольства зазначено, що: «ваучер - Увага!!! Ваучери від будь-яких електронних туристичних порталів (наприклад: booking.com, hrs.com, venere.com, agoda.com, laterooms.com) - не приймаються!!!». Але спілкувалися з хлопцем з ТК Універ, той казав, що вони бронювали через booking.com і питань до них не було. Правда, отримуватимуть вони після Пасхи, не знаю результат.

6) Ми просили візу на 2 тижні. Частині групи дали на місяць, частині – на 2 роки. Гадаю, рішення спричинено довідкою про доходи і наявністю інших віз. Мені дали на місяць з повністю чистим паспортом, отриманим місяць тому, середньою з/п.

7) У ваучері на проживання у нас було перераховано 12 осіб, які ходили до консульства по черзі групами по 1, 2, 5 осіб. Це викликало спочатку здивування, а потім незадоволення працівників консульства. Попросили більше так не робити :)
Документи: анкету вимагають заповнювати або англійською, або трансліт латиницею. Перекладу інших документів не вимагають.

Відповісти