Города (пока - Украина)

Повідомлення
Автор
tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Города (пока - Украина)

#1 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 13:19

Я не являюсь участником турклуба, тем не менее, предлагаю такую идею (она же есть на travel.org.ua):

"Как приверженец долгосрочных и многосерийных идей предлагаю следующее - за год объездить все областные центры Украины + ...

Для этого мне НУЖНЫ люди, всем сердцем желающие показать свои города. Это для того, чтобы поездки были содержательными, чтобы увидеть города глазами аборигенов, а не только отметиться на туристических точках.

Я планирую - один выходной или пара, в зависимости от наличия времени и места для ночёвки.

Концепт такой - вы показали нам свой город, мы покажем вам свои.
Смотря, как встретят мою идею - планирую расширения в сторону России, а потом уж и межгалактические чемпионаты по шахматам :D

Конечно - никакой коммерции!

Давайте, развесёлые пираты с горячим сердцем, отвечайте! Будем дружить городами!"


P.S. Чтобы уточнить - я была на ПВД https://plus.google.com/u/0/photos/1004 ... 6298431649 ... в розовой курточке:)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#2 Повідомлення Maidrax » 14 листопада 2011, 13:36

Ідея хороша, але дуже сумніваюсь в тому в більшості облцентрів через інет можна знайти людей, дійсно роздупльонних у власному місті і бажаючих його показати. Ну тобто показати його на рівні, вищому і кращому ніж грунтовна самопідготовка учасників з використанням інтернету.

ПС: Перенесіть в "тріпи" будь-ласка )

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#3 Повідомлення PT » 14 листопада 2011, 13:48

Couchsurfing.org в допомогу =) Там думаю будуть бажаючі.

П.С. Я думаю тут не варто зациклюватись саме на облцентрах. Яскраві приклади - Черкаси та Хмельницький, абсолютно ніякі райцентри, але по області купа цікавих місць. І якщо в Черкасах можна показати Дніпро, то що робити крім алкотрешу в Хмельницькому більше 5-6 годин я не уявляю в принципі

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#4 Повідомлення Maidrax » 14 листопада 2011, 14:05

Список можна продовжувати, на мою думку Житомир, Кіровоград, Херсон, Суми, Луганськ, Миколаїв, Сімферополь - з цієї ж категорії. В частині з них звісно для себе щось цікаве знайдуть любителі індастріалу або громадського транспорту ( :mrgreen:), але середньостатистичному цінителю архітектури/культури там може бути відверто нудно.
Востаннє редагувалось 14 листопада 2011, 14:11 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#5 Повідомлення PT » 14 листопада 2011, 14:10

Maidrax писав:Список можна продовжувати, на мою думку Житомир, Кіровоград, Херсон, Суми, Луганськ, Миколаїв, Сімферополь - з цієї ж категорії. В частині з них звісно для себе щось цікаве знайдуть любителі індастріалу, але середньостатистичному цінителю архітектури/культури там може бути відверто нудно.
Ще є Рівне, Тернопіль який на рівні Житомира\Миколаєва\Херсона . Та й в Донецьку крім стадіону й парку що дивитись?

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#6 Повідомлення Maidrax » 14 листопада 2011, 14:17

Хоча з іншого боку, якщо формат заходу буде включати не "золотое кольцо по ленинским местам" а якісь дійсно прикольні жопні місця, які нікому особливо не відомі (ну наприклад ті ж техногенні об"єкти, залізничні станції, закинуті заводи, якісь військові похерені об"єкти, транспортні і тд), то може в цьому і буде сенс, але все-таки в ключі індастріал або навколо-індастріал туризму.
Просто сумніваюсь що через той же кауч в регіонах легко знайти дійсно роздупльонних людей, готових водити ораву по всяким задвіркам, та і починати в цьому разі треба не з якогось Луганська, а з Києва, тим більше ентузіасти, які водять людей по задвіркам, знаходяться під боком :roll:

tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#7 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 15:18

Есть возможность - Черновцы. Очень вероятно - Ивано-Франковск и Днепропетровск. Ведут мои личные знакомые, качество гарантирую.

И давайте всё-таки без флуда - интересно-не интересно - да, вопрос, но он не решается на уровне абстрактных идей - поехали-посмотрели. Кто был и не интересно - so be, кто не был или интересно - welcome! В конце-концов ведь дело не только в городе, а ещё в компании и в самом факте знакомства с новыми людьми из других городов.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#8 Повідомлення Maidrax » 14 листопада 2011, 15:33

tatta писав: И давайте всё-таки без флуда - интересно-не интересно - да, вопрос, но он не решается на уровне абстрактных идей
Поки що все написане тобою - типові абстрактні ідеї, що і задає формат обговорення. Коли я кудись їду - я маю знати, що я там побачу, тому готуюсь сам чи з тими з ким їду, а "личные знакомые" і "качество гарантирую" - категорії, які не викликають в мене впевненості (думаю не тільки в мене). Як мінімум тому, що існує з пів десятка кардинально різних способів провести екскурсію, наприклад:

1. Екскурсія по "путеводителю по городу Н-ску" - інформація з статті у Вікіпедії, місця звідти ж, або з радянського путівника - вокзал-центр-вокзал.
2. Екскурсія по найбільш цікавим на думку екскурсовода об"єктам (тут може бути тисяча підвидів залежно від смаків, уявлень і загального розвитку екскурсовода, у тому числі можуть бути пункти 1, 3, 4, 5, 6 в різних комбінаціях).
3. Екскурсія по кабакам і іншим місцям де можна квасити і іншим чином витрачати бабло.
4. Екскурсія промисловими, транспортними, інфраструктурними об"єктами.
5. Екскурсія унікальними в контексті України об"єктами з акцентом на їх унікальність (як підвид - екскурсія тільки по одному з об"єктів, наприклад електростанція, великий завод, замок тощо).
6. Історична екскурсія з детальним розкриттям історії міста та акцентом на історичні місця.

Варіант №1 позбавляє будь-яких переваг використання послуг "аборигенів", усі інші варіанти потребують конкретизації у вигляді програми екскурсії. Тільки тоді буде зрозуміло, що за подорож запланована і чого варто від неї чекати. Далеко не всі мають настільки багато вільного часу, щоб ризикувати витратити вихідні не на те, на що сподівались.

І жодного флуду я тут не бачу - в темі сформульована певна ідея/пропозиція, після чого йде обговорення її привабливості. А чого планував досягти автор, створивши тут тему? Набрати людей для подорожі? Так жодної конкретної подорожі не запропоновано.

tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#9 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 15:39

План такой - сначала смотрим, есть ли определённое количество желающих, потом я связываюсь с тем, кто будет водить и пишу маршрут. Кого не устраивает - может дальше писать, что идея никуда не годится.

tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#10 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 15:47

Добавилось предложение по Запорожью.
Ладно, ребята, тут меня только щимят по непонятной причине, тем временем на тревеле мне пишут предложения. Закрываем тему?

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#11 Повідомлення Maidrax » 14 листопада 2011, 16:01

tatta писав:Добавилось предложение по Запорожью.
Ладно, ребята, тут меня только щимят по непонятной причине, тем временем на тревеле мне пишут предложения. Закрываем тему?
Я не представляю адміністрацію турклубу і висловлюю особисту думку з приводу твоєї ідеї, на що маю повне право.
І вже точно нікого не щімлю, ти якось дуже дивно сприймаєш критику.

tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#12 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 16:05

Ты будешь ездить, или только выяснять причины, по которым я не вношу конкретных идей? :D И вообще - если кто-то хочет со мной обсудить зачем и почему - пишите в аську, можете звонить - всё расскажу. А тут я хочу, чтобы писали вариации на тему: "Я хочу. Когда, куда и как едем?"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#13 Повідомлення PT » 14 листопада 2011, 16:12

Ніхто тут не "щиміть", просто висловлює свою думку. Наприклад в Хмельницький у форматі центр-музей-вокзал, або у Івано-Франківськ у форматі гендель-гендель-гендель я не поїхав би. Чи в Запоріжжя у форматі Хортиця - музей зброї-проспект Леніна.

А от якщо по Запоріжжю буде формат : ДніпроГес - Чорна Гора - Запоріжсталь - АвтоЗАЗ то поїду хоч зараз.

Треба конкретні пропозиції.

П.С. Я таки думаю що по каучу можна знайти цікавих людей і в нетуристичних центрах. І дарма автор топіка не звертає увагу на цей ресурсах.

tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#14 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 16:16

Нет, ресурс интересный действительно. Я про него сегодня впервые узнала, обязательно с ним поработаю, это без вопросов. Но всё-таки по указаным городам - Черновцы, Ивано-Франковск, Днепропетровск, Запорожье - есть желающие?

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#15 Повідомлення komik » 14 листопада 2011, 16:38

PT та Maidrax не будьте занудами, ніхто вас не заставляє їхати з автором теми у тріпи! Всі і так зрозуміли що ви модні роздупльонні кенти, і що ви найправильніше плануєте і подорожуєте!
Людина хоче розвиватись по-своєму, нехер тролити!
Surf the Life!

Відповісти