Города (пока - Украина)

Повідомлення
Автор
tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#16 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 16:52

Они просто подумали, что я дурочка потому, что в розовой курточке :lol: . На самом деле, я тоже кое-что повидала и имею вполне серьёзный опыт. Подробнее - в личку, в аську. Организовать смогу, нужно только начать пробовать, а для этого - нужны желающие. А от сюда их пока - 0/5. Петя - по Запорожью передам твои пожелания.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#17 Повідомлення Maidrax » 14 листопада 2011, 17:19

tatta писав:На самом деле, я тоже кое-что повидала и имею вполне серьёзный опыт.
Твої пости кажуть про тебе і твій досвід значно більше, ніж рожева курточка та шрифт, яким ці пости написані =)
Бажаю успіхів в твоїх правильних за своєю суттю починаннях.

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#18 Повідомлення Zuxel » 14 листопада 2011, 19:10

komik писав:PT та Maidrax не будьте занудами, ніхто вас не заставляє їхати з автором теми у тріпи! Всі і так зрозуміли що ви модні роздупльонні кенти, і що ви найправильніше плануєте і подорожуєте!
Людина хоче розвиватись по-своєму, нехер тролити!
Автор сам задав такий варіант дискусії. Не було запропоновано конкретного тріпу, а були загальні фрази. Це те ж саме, якби я написав "пропоную за наступний рік пройти всі гірські хребти України". Тому дуже логічно, що автор отримав у відповідь думки інших людей, а не список бажаючих. Якщо автор хоче дійсно провести тріп, то треба написати конкретно "Що? Де? Коли?". Навіть якщо буде 10 міст, а коли - 10 дат. Ці данні зразу обмежать простір для думки.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#19 Повідомлення Legion » 14 листопада 2011, 21:49

З приводу "нецікавих" міст України" - в трьох з перелічених (Севастополь, Миколаїв, Тернопіль) я провів по дню, і абсолютно не жалкую. З одного боку - кожному своє, з іншого - дійсно поїздки в одне й те ж місто можуть бути дуже різними і їх цікавість залежить від купи об'єктивно-суб'єктивних причин.

П. С. Імхо, автор не зовсім адекватно реагує на обговорення.
Zuxel писав: Автор сам задав такий варіант дискусії.
+1
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#20 Повідомлення PT » 14 листопада 2011, 21:59

Zuxel писав: Автор сам задав такий варіант дискусії. Не було запропоновано конкретного тріпу, а були загальні фрази. Це те ж саме, якби я написав "пропоную за наступний рік пройти всі гірські хребти України". Тому дуже логічно, що автор отримав у відповідь думки інших людей, а не список бажаючих. Якщо автор хоче дійсно провести тріп, то треба написати конкретно "Що? Де? Коли?". Навіть якщо буде 10 міст, а коли - 10 дат. Ці данні зразу обмежать простір для думки.
+1

Якби автор створив тему з конкретними датами і конкретним містом, то я абсолютно певен що зявилось би до десятка бажаючих протягом перших 2-3 днів. А так тут лише загальні фрази без конкретики.

І не розумію на що тут ображатись :)

tatta
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 07 листопада 2011, 12:19
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#21 Повідомлення tatta » 14 листопада 2011, 22:55

Не хотите - как хотите. По молодости и наивности я привыкла, что пишут не кто что думает, а только те, кто хочет участвовать. Ну, не везде так. Больше за темой не слежу, кому интересно - ищите на travel.org.ua

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Города (пока - Украина)

#22 Повідомлення Tigress » 14 листопада 2011, 23:56

Вижу, что и на http://travel.org.ua/forums/viewtopic.php?t=74267 "щимят" некоторые :) И никак не пойму зачем писать таким крупным почерком?! =) А еще очень забавляет реакция на критику и обсуждения :)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#23 Повідомлення Русич » 15 листопада 2011, 00:22

НІЧОГО НЕ ЗРОЗУМІВ. ЩО САМЕ І ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ В ПОДОРОЖІ? МОЖЕ ЦЕ І ПРАВДА БУХАТЄЛЬНИЙ ВИЇЗД ПО КАБАКАХ ЛУГАНСЬКА? НІЧОГО КОНКРЕТНОГО ТА ЩЕ Й ЯКАСЬ ДИВНА РЕАКЦІЯ НА ВЦІЛОМУ КОРИСНІ ПОРАДИ ПЕТРА І ВОВИ
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#24 Повідомлення Maidrax » 15 листопада 2011, 10:23

Русич писав:НІЧОГО НЕ ЗРОЗУМІВ. ЩО САМЕ І ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ В ПОДОРОЖІ? МОЖЕ ЦЕ І ПРАВДА БУХАТЄЛЬНИЙ ВИЇЗД ПО КАБАКАХ ЛУГАНСЬКА? НІЧОГО КОНКРЕТНОГО ТА ЩЕ Й ЯКАСЬ ДИВНА РЕАКЦІЯ НА ВЦІЛОМУ КОРИСНІ ПОРАДИ ПЕТРА І ВОВИ
:mrgreen:

До речі жарти жартами, а тематичний тріп "Депересивний Донбас" цілком має місце на життя. Обирається будь-яке з вимираючих шахтарських міст/селищ, береться достатня кількість водяри, збирається достатня орава мужиків, і інспектуються всі терикони, шахти, похерені індустріальні і інфраструктурні об"єкти, гастрономи і наливайки.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#25 Повідомлення PT » 15 листопада 2011, 10:26

Угу, це екстрім-тріп, можуть наваляти)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#26 Повідомлення Maidrax » 15 листопада 2011, 10:29

Ну так на те і потрібна орава мужиків. Без нормального п"яного махалова тематичну частину реалізувати неможливо, тому якщо такого махалова не буде, його буде необхідно спровокувати.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#27 Повідомлення PT » 15 листопада 2011, 11:04

Пропоную Русічу створити відповідну тему та провести відповідні тренування по пьяному махачу десь на районі =)

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#28 Повідомлення Legion » 15 листопада 2011, 12:01

Жаль, що автор теми виключився з обговорення. :D
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Города (пока - Украина)

#29 Повідомлення Sanja » 15 листопада 2011, 12:14

PT писав:Пропоную Русічу створити відповідну тему та провести відповідні тренування по пьяному махачу десь на районі =)
+1

А по теме в целом, я бы поехал в Днепропетровск, если будут какие то интересные варианты.

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#30 Повідомлення Кира » 15 листопада 2011, 16:03

Наскільки зрозумів, суть теми була визначитись в які міста України є бажаючи поїхати впринципі. Для того міста, куди найбільше булоб бажаючих, для нього і розробили б цікаву програму.

По суті цю тему можна було важати аналогом "Я хочу в тріп".

Чи всі так звикли до шаблону "Я виду тріп в такі дати і по таким от місцям"... людину затравили...
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Відповісти