Політика

Розмови на інші теми
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Політика

#1 Повідомлення MadLis » 31 жовтня 2012, 00:04

Йоу шановні туристи, давай-те тут обговорювати цю хрєнь
мені особисто цікаво почути думки молоді, і зрозуміти таку аполітичність більшості вас
її причини я знаю, але блін що ви думаєте робити ..?

(це все риторика)
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#2 Повідомлення PT » 31 жовтня 2012, 00:09

MadLis писав:Йоу шановні туристи, давай-те тут обговорювати цю хрєнь
мені особисто цікаво почути думки молоді, і зрозуміти таку аполітичність більшості вас
її причини я знаю, але блін що ви думаєте робити ..?

(це все риторика)
Юрко починає агітаційну кампанію перед виборами в КиївРаду =)

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Політика

#3 Повідомлення Stray » 31 жовтня 2012, 01:39

Кто там на выборах-то выиграл? Что-то интересное грядет, иль все по старому будет?
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Політика

#4 Повідомлення Maidrax » 31 жовтня 2012, 09:26

Stray писав:Кто там на выборах-то выиграл? Что-то интересное грядет, иль все по старому будет?
А тобі там, в Польщі, не пофіг? :mrgreen:

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#5 Повідомлення Русич » 31 жовтня 2012, 10:48

Stray писав:Кто там на выборах-то выиграл? Что-то интересное грядет, иль все по старому будет?
Офігєть, якщо хоч трохи цікаво то міг би і в новинах на якомусь сайті (наприклад ЦВК) подивитись. Взагалі погано, ПР перебрали, особливо за рахунок мажоритарщиків.

КПУ напевно найняли некромантів які по воскрешали старих олдових комуністів які підтримали партію… 2 634 796 голосів, 13,3% голосувавших, мда… Ну хоч по мажоритарні вони лажають.

Щодо Батьківщини, 25% чесно кажучи для них не мало, це при тому що Юля сидить, Яйценюк більше схожий на ховраха а не на політичного лідера. За них багато людей голосували лише тому, що влада антиукраїнська і треба ну хоч за когось голосувати хто проти влади. Взагалі мені ця партія не дуже, Юля істеричка (не шкода що сидить), та і той факт що у них в партії було багато відхоботків (наприклад гей-Ляшко і Королевська) теж про щось говорить, треба блін більш уважно команду набирати. Якщо від них люди перебігають до ПР, це мінус не тільки продажним шакал а і тим хто їх у Батьківщину брав.

УДАР не мало набрав. Правда у Кличка команда теж не дуже, але його підтримали по всіх регіонах України майже однаково, тобто теоретично він має шанси покращити свої результати в кожному регіоні і стати найсильнішою політичною силою. Бо реально більшість сходу теж не задоволена владою але голосують за неї бо вони проти «Бандерівців», «Свободи», просто української мови навіть. Так само і захід проти проросійської політики і тому голосує за націоналістів радикалів. І як цю ситуацію змінити? Ну не набере Свобода на сході більше 5%, напевно ніколи…

Ну і Свобода, 30+ місць в раді їм забезпечено. Не поганий результат в принципі. Я теж за них, там є нормальні хлопці, патріоти України. Взагалі в житті треба розраховувати на себе а не на владу яка тобі влаштує шикарне життя і «Заробітну плату 1000 євро» (абсолютно дибільний слоган), але влада має тримати національний курс, а не підлаштовуватись під сильніші сусідні держави.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#6 Повідомлення PT » 31 жовтня 2012, 11:11

Все правильно Русіч написав. А комуняки набрали так багато бо більшість молоді просто забила на вибори, думаючи що від них нічого не залежить. Ну от тому за них майбутнє і вибирають неадекватні бабки. Скоро буде як в Россії чи Білорусі де будуть пакувати на вулицях тільки за те що плескаєш в долоні.

Доречі наприклад на Трої\Лісовому\Воскресенці відрив кандидата від опозиції від кандидата від влади менше 200 голосів,тому реально кожен голос важливий.

І прикро що ті хто забили хєрять майбутнє не тільки собі, але й іншим.

Як просвіщати хз, у мене наприклад тепер всі особи чоловічої статі з київської пропискою які були в Києві 28 числа та забили на вибори (мужиками назвати їх не можна,на таке вони не заслуговують) будуть плавати виключно на Тітаніку-2,Щуці та мити казанки в моїх ПВД :mrgreen:

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#7 Повідомлення Русич » 31 жовтня 2012, 11:28

PT писав:Як просвіщати хз, у мене наприклад тепер всі особи чоловічої статі з київської пропискою які були в Києві 28 числа та забили на вибори (мужиками назвати їх не можна,на таке вони не заслуговують) будуть плавати виключно на Тітаніку-2,Щуці та мити казанки в моїх ПВД :mrgreen:
А як ти дізнаєшся про таких людей? Хібащо вони самі зізнаються )
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Політика

#8 Повідомлення PT » 31 жовтня 2012, 11:30

Русич писав:
PT писав:Як просвіщати хз, у мене наприклад тепер всі особи чоловічої статі з київської пропискою які були в Києві 28 числа та забили на вибори (мужиками назвати їх не можна,на таке вони не заслуговують) будуть плавати виключно на Тітаніку-2,Щуці та мити казанки в моїх ПВД :mrgreen:
А як ти дізнаєшся про таких людей? Хібащо вони самі зізнаються )
Є ідеї та методи :)

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Політика

#9 Повідомлення Anny » 31 жовтня 2012, 13:12

явка приблизно 58%! мене це шокувало просто! :shock:
наскільки б не були зневірені люди, але навіть не спробувати... це ж 20 хвилин свого часу витратити, не більше. щоб прийти на дільницю ПОРЯД з домом, взяти бюлетень і поставити два хрестики. навіть якщо ти нікого не агітуєш і бльше нічого не робитимеш, то це мені здається кожен громадянин зобов"язаний зробити. в мене є знайомі закордоном, що до іншого міста їхали проголосувати. хоча там взагалі малий відсоток :(
Схаменіться люди, виходить половині країні просто пофіг, тоді чого жаліються потім... :evil: еххх...
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Політика

#10 Повідомлення Stray » 31 жовтня 2012, 13:15

Русич писав:
Офігєть, якщо хоч трохи цікаво то міг би і в новинах на якомусь сайті (наприклад ЦВК) подивитись. Взагалі погано, ПР перебрали, особливо за рахунок мажоритарщиків.
Ну ты вот коротко и ясно описал всю картину. А там бы было еще куча воды.
Maidrax писав:
А тобі там, в Польщі, не пофіг? :mrgreen:
Надо же знать что там у соседей) Вдруг вернусь - а там комунизм)
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Політика

#11 Повідомлення Alex » 31 жовтня 2012, 13:48

Stray писав:
Русич писав:
Офігєть, якщо хоч трохи цікаво то міг би і в новинах на якомусь сайті (наприклад ЦВК) подивитись. Взагалі погано, ПР перебрали, особливо за рахунок мажоритарщиків.
Ну ты вот коротко и ясно описал всю картину. А там бы было еще куча воды.
Maidrax писав:
А тобі там, в Польщі, не пофіг? :mrgreen:
Надо же знать что там у соседей) Вдруг вернусь - а там комунизм)
Дуже патріотично! "Надо же знать что там у соседей) Вдруг вернусь - а там комунизм)",а ти тут часом не народився? :)
Востаннє редагувалось 31 жовтня 2012, 14:08 користувачем Alex, всього редагувалось 1 раз.
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Політика

#12 Повідомлення Alex » 31 жовтня 2012, 14:08

Anny писав:явка приблизно 58%! мене це шокувало просто! :shock:
наскільки б не були зневірені люди, але навіть не спробувати... це ж 20 хвилин свого часу витратити, не більше. щоб прийти на дільницю ПОРЯД з домом, взяти бюлетень і поставити два хрестики. навіть якщо ти нікого не агітуєш і бльше нічого не робитимеш, то це мені здається кожен громадянин зобов"язаний зробити. в мене є знайомі закордоном, що до іншого міста їхали проголосувати. хоча там взагалі малий відсоток :(
Схаменіться люди, виходить половині країні просто пофіг, тоді чого жаліються потім... :evil: еххх...

А люди дивні, треба приходити голосувати(а не розповідати, які ми типу розумні, що не пішли на дільницю.Все одно кандидати в депутати брешуть). Саме цікаве, що це така технологія, яка побудована на зневірені людей. Да і пора більшості люду, який працює на виборах, навчитися працювати безкоштовно.І розуміти, що 400-800грн ти отримаєш але втратиш більше. Саме цікаве, що самими активними наглядачами були ті, які працювали "за дирку від бублика".А ті що працювали за бабос: спали, курили, мовчали, нам розповідали що ми займаємось буквоїдством...............................
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Політика

#13 Повідомлення Stray » 31 жовтня 2012, 14:09

Alex писав:а ти тут часом не народився?
Формально, я родился еще при СССР. А родился в роддоме.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Політика

#14 Повідомлення Alex » 31 жовтня 2012, 14:13

Stray писав:
Alex писав:а ти тут часом не народився?
Формально, я родился еще при СССР. А родился в роддоме.

Насправді дуже "вигідна" відповідь, :D Цікаво дуже хто з нас двох старший?І хто більше прожив в СРСР?
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Політика

#15 Повідомлення Alex » 31 жовтня 2012, 14:22

Русич писав:Офігєть, якщо хоч трохи цікаво то міг би і в новинах на якомусь сайті (наприклад ЦВК) подивитись. Взагалі погано, ПР перебрали, особливо за рахунок мажоритарщиків.
Я певен, що на деяких дільницях була фальсифікація. Що казати, що Донецька,Луганська,Харківська області і інщі з ними порахували голоси за декілька годин.А на дільницях де перемагає опозиція підрахунки ідуть досі.
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Відповісти