Вылазка в лес по правую сторону Днепра

Тут інформація про походи від наших друзів-туристів.
Відповісти
Повідомлення
Автор
SLONking
Повідомлень: 3
З нами з: 27 травня 2013, 00:43
Звідки: Донецьк

Вылазка в лес по правую сторону Днепра

#1 Повідомлення SLONking » 27 травня 2013, 00:54

Доброго времени суток. Давно загорелся желанием сделать вылазку в лес на недельку, с удочкой, ножом и спичками=) Но на востоке не знаю безлюдных лесов с нормальной животной системой. Может кто подскажет - где можно отдохнуть от людей по правую сторону Днепра?

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Вылазка в лес по правую сторону Днепра

#2 Повідомлення Maidrax » 27 травня 2013, 10:33

SLONking писав:Доброго времени суток. Давно загорелся желанием сделать вылазку в лес на недельку, с удочкой, ножом и спичками=) Но на востоке не знаю безлюдных лесов с нормальной животной системой. Может кто подскажет - где можно отдохнуть от людей по правую сторону Днепра?
Ти маєш на увазі лівий берег Дніпра? Їдь в міжрічинський парк :mrgreen:

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Вылазка в лес по правую сторону Днепра

#3 Повідомлення Dmitry » 27 травня 2013, 12:47

Острова вблизи Страхолесья чуть больше чем безлюдные. Пару лет назад, мужик похеревший свою лодку, провёл на одном из островов около двух месяцев пока его не нашли. Питался речными креветками, или как их там :mrgreen:
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

SLONking
Повідомлень: 3
З нами з: 27 травня 2013, 00:43
Звідки: Донецьк

Re: Вылазка в лес по правую сторону Днепра

#4 Повідомлення SLONking » 27 травня 2013, 12:56

Maidrax писав:
SLONking писав:Доброго времени суток. Давно загорелся желанием сделать вылазку в лес на недельку, с удочкой, ножом и спичками=) Но на востоке не знаю безлюдных лесов с нормальной животной системой. Может кто подскажет - где можно отдохнуть от людей по правую сторону Днепра?
Ти маєш на увазі лівий берег Дніпра? Їдь в міжрічинський парк :mrgreen:
Ні, я маю на увазі схід. Я не хочу дуже далеко їхати в перший раз, якщо дійсно сподобається, то може наступного разу і у Карпати поїду. А зараз шукаю місце в лісах скоду України. Самий великий, це ліс біля Щурово, Слов'яньск. Але я не знаю, чи можливо тамздійснити мій задум.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вылазка в лес по правую сторону Днепра

#5 Повідомлення PT » 27 травня 2013, 15:56

Дивне запитання. Треба ліси,озера та річки на сході України - це уздовж Донця та Оскола. Повнітю безлюдно там не буде на попсових місцях, якщо через болота пройти до стариць то людей там буде зовсім понт. Ті ж ліса біля Щурово, за Ямполем тощо

SLONking
Повідомлень: 3
З нами з: 27 травня 2013, 00:43
Звідки: Донецьк

Re: Вылазка в лес по правую сторону Днепра

#6 Повідомлення SLONking » 28 травня 2013, 00:02

PT писав:Дивне запитання. Треба ліси,озера та річки на сході України - це уздовж Донця та Оскола. Повнітю безлюдно там не буде на попсових місцях, якщо через болота пройти до стариць то людей там буде зовсім понт. Ті ж ліса біля Щурово, за Ямполем тощо
А що дивного? Я запитав, Ви відповіли. Дякую=) А може ще хтось розповіси, що він по Щурово, як он той дядько биля Страхолшсся блукав=)

Відповісти